18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mariusz Max Kolonko i taniec na rurze

Naziolek • 2012-12-29, 04:14
Filmik jakich wiele



I nie byłoby w tym nic ciekawego [poza balonami] gdyby nie to, że nasz Max Kolonko właśnie jego dodał do swoich top ulubionych, zresztą jest chyba autorem tego filmiku :) Oj stary zbereźnik, pewnie spory kasy tam puścił. Niejedna panna tańczyła na Mariusza Max kolanku. Ech...mówię jak jest -.-




Gość jest republikaninem, lubi pole dance, jest za prawem do posiadania broni, nie lubi Obamy i facebooka, to chyba wystarczy by zostać u nas prezydentem, nie? Mariusz, wracaj, ojczyzna Cię potrzebuje!

bloodwar

2012-12-29, 05:04
Fajną ma figurę ta blondi, niby taka wieksza, niby dupsko wielkie jak dług publiczny USA ale wysportowana, wyraźna talia i prawie brak tłuszczyku - wniosek: r*chałbym

666duch

2012-12-29, 09:23
Mariusz to człowiek jak każdy inny, więc też ma swoje potrzeby.

A Ty baranie, autorze filmika, ciesz się, że ktoś taki istnieje, bo byś zaśmierdł w tym swoim Wypiździajewie Wielkim i nic o hameryce nie wiedział.

JacobX14

2012-12-29, 09:31
No i h*j przynajmniej sie nie wstydzi jak nasi i nie ma "to nie ja to moi poprzednicy" ^^

Jakby startował w wyborach, na pewno poparcie by miał od starych ludzi "bo Hameryki o_O"

Mr.Drwalu

2012-12-29, 09:35
Mariusz Maks Kolonko... wróć do zbiorczego ;)

chetek

2012-12-29, 10:56
Przecież to zajawka z jakiegoś jego programu... -_-'

kuczaj

2012-12-29, 13:22
@up
Tak, no ale po co przeczytać opis, lepiej pierdoły gadać

Naziolek

2012-12-29, 15:07
666duch napisał/a:

Mariusz to człowiek jak każdy inny, więc też ma swoje potrzeby.

A Ty baranie, autorze filmika, ciesz się, że ktoś taki istnieje, bo byś zaśmierdł w tym swoim Wypiździajewie Wielkim i nic o hameryce nie wiedział.



Co ty k***a baranie chcesz ode mnie, wrzuciłem temat dla śmiechu, Mariusza lubię, a w Stanach byłem w przeciwieństwie pewnie do ciebie. Jeśli czyjś vlog jest dla ciebie informacją o świecie, to nawet nie będę cię obrażał, bo jest mi trochę przykro... :roll:

Ratilt

2012-12-29, 16:04
To teraz powiem wam coś, bo może niektórzy nie sklejają:
Na takich kanałach rzadko kiedy wrzuca coś osoba o której jest kanał, zazwyczaj robi to jakiś fan.
Lub mówiąc przykładowo: jeśli na jutubie jest jakiś kanał np. papieża, to myślicie że to on tam swoje filmiki wrzuca? :roll:

Naziolek

2012-12-29, 18:41
Od razu ci mówię, byś skleił, to jego oficjalny kanał /user/Media2000Corp/feed?filter=1
Czy to on akurat wrzuca, nie wiem, ale nawet ma miniaturkę z tego pole dance jako avatar. Ten temat to żart, przecież nie jest to żadna afera, po prostu rozbawiły mnie te maga poważne filmy, a tu nagle laski na rurze ;)

teken

2012-12-30, 09:53
ten kolonko to jakiś nowy mesjasz ?

lu...........5z

2012-12-30, 09:53
dajcie spokój, dobry film, dobra dupa, czego chciec więcej?

Kawagawa

2012-12-30, 09:54
Wiecie co, ja nie wiem czy wciąganie Mariusza do polityki nie robi mu krzywdy. Polityka to syf, jak już to może ambasador Polski w USA, ale nie wiem czy po prostu nie powinien dostać programu w tv i robić tego co wiadomo że robi dobrze- dziennikarstwo :)

BurbonPL

2012-12-30, 10:02
Dobrze że nie pedał.