18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Marihuananen zajaramy

cysiu87 • 2015-08-06, 09:27
Zajaramy całą rodzinką :) :amused:








po tagach nie znalazłem jak było to do kosza

bosslolkowy

2015-08-06, 11:11
I teraz wyobraźcie sobie tego malca (6 lat?) za lat 20 przy takim trybie życia. j***ne dziwadło co nie wie jak się nazywa i bez jointa nie zaczyna dnia.

Do wszystkich co jarają codziennie i się w ch*j znają: Wiem, że Snoop Dogg pali codziennie trylion kilo i jest w ch... bogaty, Ostry też, ale w show biznesie i muzyce udaje się jednemu na 10000000 i dodatkowo trzeba mieć talent. Jednak jeśli ten malec nie będzie miał takiego w ch... talentu to przejara sobie całe życie i wyżre mu mózg ;)

Pamiętam moich kumpli, którzy po kilku latach byli już oderwani od rzeczywistości, oczywiście zaraz później były dopalacze, feta i reszta gówna.

Btw. Nie jestem przeciwko legalizacji, każdy niech pali, pije co chce, ale dzieci w takich reklamach to gruba przesada, bo to ma zachęcić społeczeństwo do narkotyzowania dzieci? No k***a. Jakby dzieciak na filmie przechylał flaszkę to by wszyscy się wk***iali...ale zioło...no tak, zioło nie szkodzi...

PS: dałem piwko, ale nie dlatego, że mi się film podoba, ale dlatego, żeby wyj***ło to na główną i zostało zjechane.

voidinfinity

2015-08-06, 13:16
bosslolkowy napisał/a:

I teraz wyobraźcie sobie tego malca (6 lat?) za lat 20 przy takim trybie życia. j***ne dziwadło co nie wie jak się nazywa i bez jointa nie zaczyna dnia.



Narkotyki nie są dla dzieci. Wyobrażasz sobie, że mały pije wódę? Na pewno efekt będzie inny, prawda? Ktoś zrobił śmieszny filmik, a wy bierzecie na poważnie :krejzi:

bosslolkowy napisał/a:


Do wszystkich co jarają codziennie i się w ch*j znają: Wiem, że Snoop Dogg pali codziennie trylion kilo i jest w ch... bogaty, Ostry też, ale w show biznesie i muzyce udaje się jednemu na 10000000 i dodatkowo trzeba mieć talent. Jednak jeśli ten malec nie będzie miał takiego w ch... talentu to przejara sobie całe życie i wyżre mu mózg ;)



Nie no - abstynent ma największe pojęcie o wódce i problemach alkoholowych. Wszyscy to wiedzą.

bosslolkowy napisał/a:


Pamiętam moich kumpli, którzy po kilku latach byli już oderwani od rzeczywistości, oczywiście zaraz później były dopalacze, feta i reszta gówna.



I milion innych historii w stylu - moi koledzy z blokowiska się stoczyli. Oczywiście jakby tylko pili to by się nie stoczyli :krejzi:

bosslolkowy napisał/a:


Btw. Nie jestem przeciwko legalizacji, każdy niech pali, pije co chce, ale dzieci w takich reklamach to gruba przesada, bo to ma zachęcić społeczeństwo do narkotyzowania dzieci? No k***a. Jakby dzieciak na filmie przechylał flaszkę to by wszyscy się wk***iali...ale zioło...no tak, zioło nie szkodzi...



Zbyt bystry to ty nie jesteś, prawda? :lol:

zulfoln

2015-08-06, 15:21
@ bosslolkowy

bo ci żyłka w dupię pęknie i sie wykrwawisz

MaczoJuh

2015-08-06, 15:27
@bosslolkowy
Ale bd zyl.. a gdyby zaczal pic w wieku 6lat, nie dociagnalby do 20...

marcinc53

2015-08-06, 15:32
japie**ole tak k***a, bierzcie wszystko na poważnie downy

bosslolkowy

2015-08-06, 15:34
voidinfinity - nie jestem abstynentem i nie twierdzę, że zioło jest gorsze od wódy. Chodziło mi o to, że wiem jak wygląda jaranie codziennie i jakie są tego skutki.
Btw. uzależnić się można od wszystkiego. Tak samo ch*jowo palić codziennie zielsko jak wpie**alać żelki kilogramami. Jedno i drugie zryje beret i ciało