18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Marihuana zabija

quatero • 2014-01-06, 13:21
Nie palcie tego ścierwa. Nałapiecie się schizofreni i będziecie skakać z 9 piętra




Scena znaleziona na sadisticu , ale tylko w formie posta pod innym tematem.

majkel_admwz

2014-01-06, 17:43
Najgorsza rzecz jaka może człowieka spotkać po zjaraniu się... brak gastro :P

Analladyn

2014-01-06, 18:08
czemu idioci na poziomie ryb i kurczakow maja glos?
Scenka ironiczna pokazujaca tylko jak glupi sa ludzie nieswiadomi...
Film na pelnym kozaku swoja droga:)
A autorowi posta murzyn w dupe;p

Sipto-pierdolony_oszust

2014-01-06, 18:41
Kiedyś było coś w tym guście w serialu "Klan" prawdopodobnie. W scenie chodziło mniej więcej o to, że grupa nastolatków popalała marihuanę i jeden radośnie uwierzył, że potrafi latać (zarzucę subtelną parafrazą tego co wtedy powiedział: "biorę bucha, i odlatuuje!" zaczął udawać samolot po czym wyskoczył z okna). Może ktoś jest w posiadaniu źródła prowadzącego do tej przezabawnej sceny? Szczęśliwemu znalazcy zimniuteńkie piwko postawię.

szoszana

2014-01-06, 19:22
Mój przyjaciel gdy jeszcze razem mieszkaliśmy ujarał się i leżąc w łóżku wkręcił sobie,że nie może oddychać ( po tym zdarzeniu nie zapalił nigdy więcej, a to już ze 3 lata) ja ostatnio miewałam ataki paniki albo bałam się iść do ogródka ,że niby ktoś tam jest a wisienką na torcie jest mój znajomy, który 3 lata temu podczas imprezy, po jaraniu próbował wydłubać sobie zęby łyżką do zupy...

Browar dla ciebie, a dla mnie czas na chmurkę :)

quatero

2014-01-06, 19:31
Mój dobry znajomy stracił przytomność na chwilę - nie weszło mu strasznie 1 wiaderko. Nie palił też 3 lata, po czym na jego urodzinach dał się przekonać i jest lajtowo :D

Wszystko jest dla ludzi, ale z głową :D

Czlowiekpingwin

2014-01-06, 19:32
Nie chodzi mi o to, że popieram to gówno, ale przypomniała mi się ciekawa wypowiedź jakiegoś komika.
Często pojawia się przezabawny przykład złego wpływu narkotyku na człowieka - ludzie wkręcają sobie bombę i skaczą z okna, bo wydaje im się, że potrafią latać.
Czemu nie wystartują więc z ziemi?

Cokroktosmok

2014-01-06, 19:44
@DAR0S,

Ojciec Mateusz, odcinek 83 "Zastępstwo"

Nie znalazłem nigdzie w necie samej tej sceny ;<

lobominator

2014-01-06, 19:45
A ja już raczej nigdy się nie spalę, choć paliłem raptem 3 razy w życiu plus kilka razy po jednym buchu, gdzieś tam przy okazji. Pierwszy raz był zajebisty, drugi już mniej, a za trzecim trochę przegiąłem i miałem wrażenie, że zejdę. I został mi jakiś dziwny uraz, od kilku lat jak mi ktoś proponuje, żeby się upalić, to odmawiam, ew. biorę 1 buszka, max. 2 i koniec. W rozsądnych ilościach, raz na kilka miesięcy nie widzę w tym nic złego.

Sipto-pierdolony_oszust

2014-01-06, 20:12
Cokroktosmok, o! Ojciec Mateusz! Wiedziałem, że z tym klanem coś pomieszałem. W każdym razie bardzo dziękuje ;)

te...........ra

2014-01-06, 22:52
k***a uwielbiam kaliber 44, ale zawsze myślałem że z 10 fiknął...

edek.test

2014-01-06, 23:23
renesil napisał/a:

jaka tu ironia? to nawet nei jest przesmiewcze, bo to na czym innym polega.



Wychodzę... Mam uczulenie na pie**olenie.

Nie bez obrazy.