18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Marian Kowalski zwolniony z pracy.

MajkelT • 2015-04-01, 21:56
Cytat:

Kandydat Ruchu Narodowego w wyborach prezydenckich, Marian Kowalski został zwolniony z pracy. Powód? Na czas kampanii prezydenckiej chciał wziąć bezpłatny urlop w klubie fitness, gdzie pracuje. Jak wynika z naszych informacji, chodzi o sieciówkę Jatomi Fitness.

- Marian Kowalski został zwolniony z pracy za start w wyborach prezydenckich. Chciał wziąć bezpłatny urlop a dostał wypowiedzenie - poinformował na swoim profilu na Twitterze działacz RN, Witold Tumanowicz.

- W związku z kampanią wyborczą poprosiłem o bezpłatny urlop, a otrzymałem wypowiedzenie - mówi w rozmowie z portalem gazeta.pl Marian Kowalski, który w klubie był trenerem personalnym. Zauważa, że był najbardziej doświadczonym w zespole. Chcieliśmy poznać stanowisko Jatomi Fitness w tej sprawie, jednak telefon kontaktowy nie odpowiada.

Cała sytuacja może przeszkodzić w zarejestrowaniu kandydata. - Faktem jest, że teraz musimy donieść dokumenty potwierdzające zmianę stosunku pracy ponieważ w zgłoszeniu Komitetu podaliśmy miejsce pracy zgodne ze stanem na tamten dzień - mówi portalowi niezalezna.pl Tumanowicz. Oznacza to opóźnienie w oficjalnej rejestracji kandydata, mimo zebranej i podliczonej odpowiedniej liczby podpisów.



zrodlo: niezalezna.pl


Ladnie co ? Ktoś stara sie pokrzyżować jego i tak niewielkie szanse....a szkoda. Swoj chłop.

zgonex

2015-04-01, 22:02
ja pie**ole :facepalm2: ten kandydat to największy samobój RN, strzał nawet nie w stopę, ale w sam środek dupy. komorowski jaki jest każdy widzi, ale gdyby coś takiego jak kowalski zostało prezydentem, chyba oddałbym polski paszport. postulaty RN są sensowne, ten bosak też jest bystry gość, ale żeby takiego chłopa wpychać na prezydenta? prawie jak ś.p. lepper.

MajkelT

2015-04-01, 22:08
Ale o co CI chodzi ? Chcesz j***nych krawiaciarzy przy stołku ? I co oni lepsi ? A czy czas już tych świń nie zweryfikował ? A pan Marian dobrze gada, na pewno nie bedzie napie**alał interesów pogrążających nasz naród, nie będzie wyprzedawał naszych ziem. Patriotyzm lokalny, wiesz co to ? A to ze nie bedziesz kupowal niemieckiego cukru tylko nasz Polski. Kasa bd u Nas a nie na zagranicznym kapitale. Nie wiem jeszcze z czego i za co, ale z czasem moze uda mu sie dozbroic nasze wojsko, wiem na pewno ze jak stanie przy stolku prezydenta, skonczy sie k***a sluchanie rozkazow z Berlina, Moskwy, Waszyngtonu czy Brukseli. Co Ci przeszkadza ze ma wyrok za pobicie? Co to k***a jest przy aferach na grube miliony i tworzenie statusow nietykalnych?



Wszyscy pie**ola nie on nie ten nie, na ulice nie chcecie wyjsc walczyc o nasze prawa, to chociaz tak pomozcie komus, kto chce zmian. Ja i tak jestem tego zdania ze wszyscy powinnismy wyjebac ich w dupe, tak jak oni nas i naszych rodzicow przez te wszystkie lata.. A jak Kowalski dojdzie do wladzy to moze uda sie zwerbowac nowa sie przebicia i wkoncu wpie**olimy sie tam. Wszyscy.

Sov3reign

2015-04-01, 22:09
Serio chcielibyście prezydenta który jest trenerem personalnym w popierdółce dla szpanerów?

zgonex

2015-04-01, 22:28
@MajkelIT

a skąd taki chłop ze wsi po zawodówie ma wiedzieć które interesy są dobre dla Polski? ludzie pochodzący z nizin, niewykształceni może i są uczciwi, ale są też głupi i łatwo nimi manipulować. kiedy odpie**alało się w Polsce największe wały? za prezydentury stoczniowego elektryka. wałęsa bez wątpienia jest człowiekiem uczciwym i należy mu się szacunek, ale bądźmy szczerzy. czemu przegrał z kwaśniewskim? bo był głupi, teksty w stylu "nogę mogę panu podać" czy jeżdżenie po zakładach i pytanie roboli co ma robić :facepalm: nie przeszkadza mi jego wyrok za pobicie, ale poziom intelektualny. dam kreskę na korwina, dałbym na bosaka, albo na sikorskiego. na kogoś za kogo nie będę się wstydził

cys23

2015-04-01, 22:30
prima aprilis, głomby

MajkelT

2015-04-01, 22:32
jestem głombem.

zgonex

2015-04-01, 22:38
@MajkelIT, cys23

głąb, głąby, głąbem

McMenel

2015-04-01, 22:45
Wow... Na pewno to sprawka żydomasoneri zrzeszonej w klubach rowerowych...

MajkelT

2015-04-01, 22:47
@zgonex

No wlasnie smieje się z tego jak napisał.... ;o

Kuriki

2015-04-01, 23:13
MajkelT napisał/a:

Ale o co CI chodzi ? Chcesz j***nych krawiaciarzy przy stołku ? I co oni lepsi ? A czy czas już tych świń nie zweryfikował ?


Zależy na jakim polu lepsi :roll:

MajkelT napisał/a:

A pan Marian dobrze gada, na pewno nie bedzie napie**alał interesów pogrążających nasz naród, nie będzie wyprzedawał naszych ziem. Patriotyzm lokalny, wiesz co to ? A to ze nie bedziesz kupowal niemieckiego cukru tylko nasz Polski. Kasa bd u Nas a nie na zagranicznym kapitale.


Ło k***a, dawaj z tym koksem :shock: Jakie masz jeszcze ekonomiczne mądrości patridiotyczne? Może takie, że jak polka urodzi dziecko nieczystej (nie całkiem polskiej) krwi bo pojechała do Anglii i wyszła za czarnego anglika to trzeba będzie złożyć w ofierze kurę wielkim bogom ekonomii żeby złotówka nie osłabła? :amused:

MajkelT napisał/a:

Wszyscy pie**ola nie on nie ten nie, na ulice nie chcecie wyjsc walczyc o nasze prawa, to chociaz tak pomozcie komus, kto chce zmian.


Wyjść na ulicę i walczyć? Sklepikarzom polecą szyby z okien. Pomóc komuś kto chce zmian? Że niby chodzi o najpiękniejszą istotę w Galaktyce czyli Maryjana? To może od razu małpę ubierzmy w krawat i każmy jej przed kamerami pokazywać kartonik z napisem "zrobię wam dobrze, kocham polaków"? Przynajmniej nie będzie się kompromitować tekstami o chlaniu bimbru z wyborcami i tekstami typu (uwaga, parafraza): " ja wole pojeździć po mniejszych miejscowościach bo tam są prości spoko ludzie, napić się z nimi można, a w tych większych miastach np Warszawie to przychodzą i wychodzą mądrale przed szereg i zadają różne pytania" :amused:

el...........wy

2015-04-02, 00:19
@cys- to nie jest prima aprilis żadne, bo wiadomość jest sprzed jakiś 2 tygodni o ile dobrze pamiętam.

Wyj***li go i tyle, nie ma co dopisywać do tego jakiś wielkich teorii spiskowych(chociaż zapewne dla narodowców właściciel siłowni był Żydem z PO).
Chciał się bawić w politykę ze swoim poparciem rzędu 1%? Proszę bardzo, ale musiał się z tym liczyć, że jego pracodawca może mieć inne plany.

Poza tym ktoś dobrze napisał, że Marian to śmiech na sali, a nie poważny kandydat. Najsensowniejszy z całego nacjo towarzystwa wydaje się wciąż BoSSak, ale on za młody na prezydenta RP(a miałby pewnie z 0,5 pkt proc poparcia więcej niż Kowalicz).


Kuriki

2015-04-02, 00:32
elBiaauawy napisał/a:

@cys- to nie jest prima aprilis żadne, bo wiadomość jest sprzed jakiś 2 tygodni o ile dobrze pamiętam.


elBiaauawy napisał/a:

Wyj***li go i tyle


A Maryjan się chwalił, że specjalnie rozwiązał swoje wszystkie umowy o pracę i sam dobrowolnie przestał pracować z własnej inicjatywy bo się poświęcił kampanii wyborczej (czyt; pił bimber po wsiach i się żalił, że ludzie mu trudne pytania zadajo) :amused: