18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Marcin Najman - highlight kariery

coreq • 2012-12-09, 16:31
mój pierwszy temat, od razu z grubej rury
Highlight świetnego fightera - Marcina Najmana, wiele ciekawych pojedynków z jego przebogatej i pełnej sukcesów kariery, napewno jego "fanom" sie spodoba.



nie było.. chyba

buba100111

2012-12-09, 16:39
1 temat i od razu ch*jnia

coreq

2012-12-09, 16:54
buba100111 napisał/a:

1 temat i od razu ch*jnia


Kto jak kto ale Ty tego nie bedziesz mi mówił:


1 temat w było... potem następny... i gimbusiarskie serduszka w tytułach

sp***alaj cioto!!!

Aa...........rR

2012-12-09, 17:05
Dać komuś ksywę "testosteron" to równie dobrze można było "hemoglobina".

Echis

2012-12-09, 17:22
Najman miał stoczyć niedługo pojedynek z Tyberiuszem Kowalczykiem (notabene byłym strongmanem), ale wycofał się, a rywalem Tyberiusza został Pudzianowski. Walka odbędzie się 16 grudnia w Londynie. Co do tematu, to k***a... Ile jeszcze będziecie podniecać się Najmanem ? To nie jest leszcz, jak wielu uważa. Po prostu swoje walki sprzedał i zarobił na tym konkretny hajs, więc ma wbite tera we wszystko. A zarobił głównie na hejterach z ynternetu, co to robiąc takie filmy, promowali go i ludzie chcąc obejrzeć wpie**ol Najmana, napędzali oglądalność.

PanKupa

2012-12-09, 17:44
coreq napisał/a:


Kto jak kto ale Ty tego nie bedziesz mi mówił:

Obrazek
1 temat w było... potem następny... i gimbusiarskie serduszka w tytułach

sp***alaj cioto!!!



:homer:

Dobrze, że zaczynasz od warna, szybko wylecisz.

_R...........s_

2012-12-09, 17:55
To powinno lecieć w tle, wtedy ten ch*jowy filmik byłby jeszcze śmieszniejszy.

łysa_pała

2012-12-09, 18:01
A ja piwko dałem, bo może i nie jest to supertemat i superfilmik, ale każdy tu wtopy zaliczał z tematami.

quartz75

2012-12-09, 18:08
Echis - jeżeli sprzedał to znaczy jedno, nawet się sprzedać godnie nie potrafi. Tajemnicą poliszynela jest to, że część walk jest ustawianych. W boksie czy szeroko rozumianym "MMA". A ten to nawet nie potrafi udawać, macha cepami i czeka na moment, żeby się tylko położyć. W sumie go rozumiem, za taką kasę to ja bym od razu padł, w pierwszej sekundzie walki. Morda nie obita, kasa na koncie jest za samo wyjście na ring. Same plusy.

buba100111

2012-12-09, 18:18
@autor ohoho :D pan autor (bez wulgaryzmów polecę :D ) widzę strasznie urażony :D 0 dystansu i na dodatek napinacz :D widać jesteś jak głodny pies się powinno cie nakarmić bo się agresywny robisz ;) kupiłem ostatnio produkt ze "słoneczkiem" to za niedługo powinieneś dostać coś do zjedzenia ;) a i powiedz mi czy nie jest "gimbusiarskie" pisać
Cytat:

mój pierwszy temat,



Bez pozdrowień ;)

coreq

2012-12-09, 18:49
buba100111 napisał/a:

@autor ohoho :D pan autor (bez wulgaryzmów polecę :D ) widzę strasznie urażony :D 0 dystansu i na dodatek napinacz :D widać jesteś jak głodny pies się powinno cie nakarmić bo się agresywny robisz ;) kupiłem ostatnio produkt ze "słoneczkiem" to za niedługo powinieneś dostać coś do zjedzenia ;) a i powiedz mi czy nie jest "gimbusiarskie" pisać

Bez pozdrowień ;)



ojojoj starasz siebyć mocny w gębie ale Ci to nie wychodzi. ogólnie nie mam zamiaru sie spinać - to tylko internet;]

bezimienny90

2012-12-09, 18:54
Sadole.. Jako ciekawostkę powiem Wam, że Najman swoją pierwszą "walkę" przegrał z kolesiem przez TKO w 1 RD, który miał rekord 0-12-0 czyli 12 przegranych :D

jakiś czas później nasz bohater pomścił porażkę przez wygraną na punkty :P

PS ten 2gi bohater to Peter Simko.

quartz75

2012-12-09, 18:59
coreq napisał/a:



ojojoj starasz siebyć mocny w gębie ale Ci to nie wychodzi. ogólnie nie mam zamiaru sie spinać - to tylko internet;]


Wyluzuj, po co Ci to? Wrzut całkiem niezły, nie wdawaj się w takie awantury bez sensu. Jako "nowy" zawsze przegrasz, nawet jak masz 100% racji, takie reguły na forum. Olej to, takie życie.

buba100111

2012-12-09, 20:42
Cytat:

ojojoj starasz siebyć mocny w gębie ale Ci to nie wychodzi. ogólnie nie mam zamiaru sie spinać - to tylko internet;]

nie masz zamiaru a się spiąłeś jak fujara rankiem.. kończę i nie spamuję dalej ;)