18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Marcin Gortat popiera Bronisława Komorowskiego

Blood14 • 2015-03-14, 00:06
Jeśli ktoś go lubił to po tej wiadomości myślę że przestanie.


Ba...........bo

2015-03-14, 00:13
Tanio Gortat skórę sprzedał.

czyhanastrychu

2015-03-14, 00:15
Chłopak w tym NBA dużo z murzynami przebywa. Gówna mu do głowy trochę naszło. I pie**oli od rzeczy.
Tym razem mu wybaczę.

Usztafik

2015-03-14, 00:15
Marcin! Za ile się sprzedałeś?

ri...........90

2015-03-14, 00:23
Poparcie oraz dzieci dające korki z ortografii Bronkowi... Gortat jak ch*j zostanie posłem PO !

el...........wy

2015-03-14, 00:26
Daliście się nabrać wszyscy. Gortat popiera Jonasza Korwę-Piłkkę, co widać na pierwszy rzut oka, po tym, że założył muchę

Ptoon

2015-03-14, 00:34
Wyborcy PO dzielą się na lemingostan, kręcących lody z koneksjami i tych co wypie**olili za granice.
Lemingi to wszyscy ci, którzy są łatwo manipulowani przez kolorowe media, GW i całą propagandę. To zazwyczaj ludzie głupi, albo tacy którzy w ogóle nie są zainteresowani polityką, historią, ekonomią, raz na jakiś czas oglądają TVN i PO wydaje się im być najrozsądniejszą opcją. Ci od lodów z koneksjami, to całe samorządowe zaplecze PO, urzędnicy, znajomi królika ze spotkań na cmentarzach, no i lobby wielkiego biznesu. Ostatnia grupa elektoratu PO, ta która wypie**oliła za granice zazwyczaj ma zerowy kontakt z polską polityką i mediami i głosuje na PO, bo generalnie fajniej niż na PiS, albo są to ludzie, którzy naprawdę nienawidzą tego kraju i mu źle życzą, np. pierwszy polski emigrant Donald T.
Gortat chyba jest w ostatniej grupie.

Ko...........on

2015-03-14, 09:42
To tylko pokazuje jaki inteligentny gościu z Gortata. Chłopak zarabia grube miliony. Inwestuje, ma zdywersyfikowany portfel itp.

Co ma taki startujący Kukiz? Dom wybudowany za czasy świetności, 6 letnie Q7 i mieszkanie + kredytu na 600 000.

Czym się różnią? Ten pierwszy popiera PO, ten drugi wie lepiej jak inwestować pieniądze i zarabiać :amused:


PS: Śmiejecie się z Palikota, że to idiota, lewak itp. Ludzie, wy nie widzicie jak on się bawi w politykę? Chłop urobił 300mln zł, do niczego mu nie potrzebne grosze z polityki! On się z was śmieje, bardziej niż korwin. To jest najinteligentniejszy polityk. Teraz przekazał wszystko żonie ale szczegół. Można się z nim nie zgadzać (jak ja), ale chłop ma łeb na karku!

Grzegorz.C

2015-03-14, 10:26
Taaak bo ten kto popiera korwinusa i innych przegrywów na pewno robi to ze szlachetnego serca pro bono :D

YBROB

2015-03-14, 12:26
Sportowcy zazwyczaj mają poglądy lewicowe, ciągle się słyszy jak narzekają że za mało kasy na ośrodki czy szkolenia itd :roll: