18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Manifestacje w Polsce

Jurbek • 2013-03-26, 18:01
23.03.2013 Polacy wyszli na ulice.
Jak wyglądały anty-rządowe "manifestacje" ? Oto mam dwa filmiki :)


WARSZAWA





WROCŁAW







Coś mi się wydaje, że niedługo rząd ... no sami wiecie :) :dead:


Dla osób które lubią poczytać odsyłam do tematu "Manifestacja przeciw rządowi Tuska (...) " napisanego przez sauerpsa



Po tagach nie było.

Hasky128

2013-03-26, 18:34
To wszystko to manipulacja i kłamstwo! Na tefauenie nic nie było więc obwieszczasz nieprawdę!

je...........ę

2013-03-26, 18:53
@up

Mogliby zimy w tvnie nie pokazywać może by się cieplej zrobiło...

rancwa

2013-03-26, 19:08
do roboty k... a nie protestować, to będą pieniądze na życie
nie ma pracy, to jej szukać a nie chlać piwa za pośredniakiem
nie ma odpowiedniego wykształcenia żeby mieć prace, to wybierać szkoły, zawodówki, kierunki z normalnymi specjalnościami a nie wybierać jakieś gówno gdzie się człowiek uczy pierdół żeby tylko papier był, a później pretensje, że z wykształceniem a nie ma pracy
nie chce się kształcić to niech nie stoi pod blokiem ukończywszy gimnazjum bądź liceum bez chęci do pracy wyzywając że to wina systemu, to jest wina samych ludzi, za robotę się brać a nie narzekać
każdy chce więcej, ale chce przy tym mniej z siebie dawać, nic nie ma za darmo

lofix1

2013-03-26, 19:22
ale tłumy przybyły :amused:

wiesiors4

2013-03-26, 20:06
Może gdyby ktoś nie usuwał wydarzeń na facebooku i profili ludzi dużo piszących o tym/rozpowszechniających wydarzenie przyszłoby więcej osób... No i było okrutnie zimno, nie dziwię się tym, co nie przyszli, ale to żadna wymówka.

bloodwar

2013-03-26, 20:10
Tylko prawdziwy debil ustala datę rewolucji na środek zimy :-)

wiesiors4

2013-03-26, 20:32
bloodwar napisał/a:

Tylko prawdziwy debil ustala datę rewolucji na środek zimy :-)


Nie no bez przesady, 23 marca powinno być już ciepło, ale pani wiosna daje dupy :(

Orissa

2013-03-27, 00:40
k***a co za debile... Robić demonstrację w rynku i przez wszystkie uliczki pełne sklepów i knajp (trasa turystyczno-imprezowa), zamiast pod takimi miejscami jak urząd wojewódzki. I to mają być ludzie którzy wywołają wojnę domową...

Koniec Świata

2013-03-27, 22:21
Widzę miliardy wk***ionych Polaków. :lol:

Gdyby powiedział, że jest członkiem młodych socjalistów to zaraz przyszliby chłopacy od złamanej wajchy, żeby "pogonić lewactwo".