18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

manifestacja w Metz

Yeebunny • 2015-11-15, 09:22
Witam, dla tych co nie ogarniają języka Moustache
Ci co trzymają race krzyczą hasła typu, Islamiści wy*** z naszego kraju, Francja dla Francuzów, itp. Natomiast ten większy tłum którego broni Policja haha jest tutaj żeby połączyć się kulturowo z islamistami, że fajnie zabiłeś mi całą rodzinę ale nic się nie stało jest spoko.Na początku krzyki, od 3:25 coś się dzieje, polecam też 4:30 kozolover ...



Pozdrawiam pewien teatr z Białegostoku :ok:

Halman

2015-11-15, 09:35
no i tak to wygląda; 15-tu którzy nie boją sie głośno mówić NIE! i tysiące zmanipulowanych żabojadów z biało-niebiesko-czerwoną nakładką na ryju dla których to był tylko wypadek kilu imigrantów którzy nie potrafili się obchodzić z karabinami maszynowymi.

werewolfer

2015-11-15, 09:38
Głupi beda umierac, tak to juz jest na tym świecie. Swoją drogą to pół roku temu wypowiedzieli wojnę grupie sandalarzy z pustyni mając jednocześnie u siebie w kraju tysiące potencjalnych komórek sabotażu. Strategiczne mistrzostwo. Putin tak raz sie przejechał, tyle ze on teraz sie zabezpieczy, a oni beda dalej odstawiac hollywood + flagi internecie. Przy pełnej komiczności to cos jakby polska bombardowała watykan, albo amerykanie napadliby na meksyk :D Zero zagrożenia od środka co nie? :D

gu...........y1

2015-11-15, 09:42
j***ć żabojadów,chcieli to maja multi kulti zjeby genetyczne.

deck123

2015-11-15, 09:51
Moim zdaniem obydwie strony powinny zaprzestac tych zamieszek, przeciez o to chodzi islamista by wporwadzic chaos

werewolfer

2015-11-15, 09:52
HAL9000/2 napisał/a:

no i tak to wygląda; 15-tu którzy nie boją sie głośno mówić NIE! i tysiące zmanipulowanych żabojadów z biało-niebiesko-czerwoną nakładką .



Mnie najbardziej szokuje to ze tamci po prawej nawet nie przyszli k***a chociaz zaprotestowac przeciwko przemocy jakims marszem milczenia tylko napie**alaja "racist" jak na filmie. Nawet nie mieli krzty wspolczucia ani smiadomosci, ze to bylo mini ludobójstwo w ich kraju. Poprawność tak im wyprała mózgi ze to chyba powinno miec jakąś medyczną nazwe.

tomity

2015-11-15, 09:52
oco chodzi z tym teatrem z Białegostoku bo nie bardzo jestem w temacie