18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Manifestacja Poznań 08.04.2017

radar-owiec • 2017-04-09, 20:54
Co tu dużo mówić jak można zobaczyć



Exigo199 napisał/a:

zachciało się kobiecie manifestacji. Jak widać równouprawnienie działa :)


Wiewór

2017-04-11, 20:03
szpajder napisał/a:

Ale jak odpowiadasz to nie manipuluj i trzymaj się tematu. Napisałem, że PiSowi i PO na rękę są takie podziały społeczeństwa. Elita intelektualna to PO, a wsióry, gbury i idioci to PiS. ch*ja! Wszyscy są siebie warci (w myśl zasady: "nie ma nic gorszego od człowieka, wykształconego ponad swoją inteligencję"). Proporcjonalnie robią takie same szkody. Masz się za światłego inteligentnego człowieka, który potrafi wyłowić informację z każdego źródła i wyrobić sobie własne zdanie. A gówno prawda. PO i PiSowi chodzi o kłótnie, już tylko ideologiczne, a ty ze swoim światłym umysłem przyłączasz się do tych podzielonych grupek - robisz to samo co oni - jesteś im równy.


Twój cały wywód opiera się na założeniu, że ja jestem z opcji PO. A nie jestem. PO nie ma! i już nie będzie! mieli swoją szansę i ja zaprzepaścili. Teraz jest PIS więc rozmawiamy o PIS. Ile lat jeszcze PIS będzie mówić, że jest ch*jowo bo było PO?

szpajder

2017-04-11, 20:54
Abraxus napisał/a:


Twój cały wywód opiera się na założeniu, że ja jestem z opcji PO. A nie jestem. PO nie ma! i już nie będzie! mieli swoją szansę i ja zaprzepaścili. Teraz jest PIS więc rozmawiamy o PIS. Ile lat jeszcze PIS będzie mówić, że jest ch*jowo bo było PO?

Kiepsko... Ale spróbuję udowodnić ci klasyczny "ułomizm" w twoim wykonaniu. Przed PiS było PC. Przed PO było AWS. Spróbuj ogarnąć, że mamy ciągle te same mendy, które jątrzą. Piszesz, że PO już nie ma. Zgoda. Będą następcy PO. Tak jak będą następcy PiSu. Każda opcja wyczerpuje się i następuje po nich coś nowego. Palikot chciał zastąpić SLD. Nie wyszło. Pojawiło się Razem. Będą się mielić, aż w końcu trafią i dalej będą jątrzyć i podsycać wojnę pomiędzy nami.

Rozumiesz już? Walcz o jednolitość narodu. Nie walcz o partie i ideologie. Wyciągaj wnioski mądrzej niż dotychczas.