18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Manewr tirowca ..

~McSadol • 2021-11-02, 08:17
... wybrał sobie miejsce perfecto ..


Lobo24

2021-11-02, 09:01
Najbardziej wk***ia, że duża część takich asów ma potem tylko i wyłącznie pretensje i rzuca argumentami:
- nigdy nie pchaj się pod tira.
- nie widziałeś, że miałem awaryjne?
Mandat to jedno ale za zryty łeb prawko powinni zabrać na długo.

Janusz_k

2021-11-02, 09:27
Up! pie**olisz jak potłuczony, tirowiec manewr wykonywał powoli i był widoczny z daleka, jak się coś dzieje na drodze to się zwalnia a nie zapie**ala do końca jak tu to zrobił srebrny, próbował się wcisnąć przed czarnego ale się nie udało bo to debil jechał, jakby zwolnił to spokojnie wszyscy by tira wyminęli.

nwonigers

2021-11-02, 10:31
tak czy siak tirowiec za ten manewr powinien sie rozstac z prawem jazdy.

Pralpunkt

2021-11-02, 11:20
Może.i był widoczny, może i powinni zwolnić nie zmienia to faktu że kierowca tira to debil jakich świat nie widział

Wepss

2021-11-02, 11:38
Tirowiec odj***ł manewr życia, ale wciąż winni są debile, co cisną z całej p*zdy na ślepo nie patrząc na drogę. Na drodze należy zachować odstęp, dostosować prędkość do warunków widoczności, a w obliczu zagrożenia zatrzymać się, a nie zapie**alać "bo mam pierwszeństwo". Poza tym w tym przypadku to mimo wszystko chyba tir miał pierwszeństwo, bo jednak już tam był od dobrych kilku dni.

KoBi44

2021-11-02, 11:42
Janusz_k napisał/a:

Up! pie**olisz jak potłuczony, tirowiec manewr wykonywał powoli i był widoczny z daleka, jak się coś dzieje na drodze to się zwalnia a nie zapie**ala do końca jak tu to zrobił srebrny, próbował się wcisnąć przed czarnego ale się nie udało bo to debil jechał, jakby zwolnił to spokojnie wszyscy by tira wyminęli.



Mi to wygląda na autostradę, jechałeś kiedyś taka drogą? Wiesz ze takie manewry na autostradzie są zbaronione. Jak kiedyś tata da Ci pieniądze i będziesz robił prawo jazdy to się dowiesz o tym.

Marco_Zg

2021-11-02, 12:06
Ci w osobowych to też ślepe p*zdY.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-11-02, 12:27
Biorąc pod uwagę język, to pewnie Francja.....

kaziolord

2021-11-02, 12:27
Optimus Prime na kacu

Rutik

2021-11-02, 12:29
Janusz_k napisał/a:

Up! pie**olisz jak potłuczony, tirowiec manewr wykonywał powoli i był widoczny z daleka, jak się coś dzieje na drodze to się zwalnia a nie zapie**ala do końca jak tu to zrobił srebrny, próbował się wcisnąć przed czarnego ale się nie udało bo to debil jechał, jakby zwolnił to spokojnie wszyscy by tira wyminęli.



Te browary to chyba dostałeś od takich samych niedorozwojów jak ty.

Lukalu

2021-11-02, 13:01
j***ni idioci slepi tfuuuui k***a

Janusz_k

2021-11-02, 14:12
KoBi44 napisał/a:

Mi to wygląda na autostradę, jechałeś kiedyś taka drogą? Wiesz ze takie manewry na autostradzie są zbaronione. Jak kiedyś tata da Ci pieniądze i będziesz robił prawo jazdy to się dowiesz o tym.



Dzieciaku, ja pond 30 lat jeżdżę, ciebie jeszcze na świecie nie było. U nas autostrady mają rozdzielone pasy barierką,. więc ta droga to co najwyżej nasza :s'-ka co nie zmienia faktu że nawracać nie można, więc mamy efekt jednego debila który spotkał kilku następnych.

Rutik napisał/a:

Te browary to chyba dostałeś od takich samych niedorozwojów jak ty.


Odezwał się bystry jak woda w kiblu.