18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mandryl w zoo musiał se na szybko zjeść

petas32 • 2016-05-19, 18:24
Małpa zawsze dobrze sie bedzie sama bawiła

bombel076

2016-05-19, 19:51
Syryjski inżynier w Berlinie.

kaiel

2016-05-19, 21:24
a już myślałem że to jakiś protest feministek

momonon

2016-05-19, 23:48
Nawet mandryle walą konia k***a, a jak człowiek zwali konia to" ma grzech" i musi iść do spowiedzi gdzie spowiadać go będzie grubas który sam wali konia i r*cha małe dzieci, żeby bozia mu przebaczyła akt samogwałtu który nie zakończył się poczęciem..

Zimon2210

2016-05-20, 01:58
momonon napisał/a:

Nawet mandryle walą konia k***a, a jak człowiek zwali konia to" ma grzech" i musi iść do spowiedzi gdzie spowiadać go będzie grubas który sam wali konia i r*cha małe dzieci, żeby bozia mu przebaczyła akt samogwałtu który nie zakończył się poczęciem..



Chcesz o tym porozmawiać? :roll:

mlekozklasa

2016-05-20, 09:35
Biedna laska, chyba pierwszy raz w życiu widziała penisa...

leonfun

2016-05-20, 15:17
Ciekawe co wy byście robili gdyby was zamknęli w klatce gdzie wieje nudą w ch*j i tylko te małpy się gapią z iPhonami w łapach.

p0lybius

2016-05-20, 16:59
Cytat:

Nawet mandryle walą konia k***a, a jak człowiek zwali konia to" ma grzech" (...)



Nom, tylko że my też jesteśmy zwierzętami z biologicznego punktu widzenia. Więc dlaczego określamy siebie "ludźmi" i stawiamy poza zwierzętami? Tutaj przychodzi z pomocą kultura i okrzesanie, tym się różnimy od zwierząt, że potrafimy panować nad popędami i tymi czynnościami, które zwierzęta robią bez zahamowania.

Nie chodzi mi tutaj o walkę z waleniem konia, po prostu zwracam uwagę, że argument "zwierzęta też tak robią" przy rozmowie o wielu różnych czynnościach, to stawianie nas na równi z nimi.

Przecież na to zwracają uwagę pederaści, bo przecież pingwiny czy inne zwierzęta też pie**olą się chłop z chłopem, więc jest to jak najbardziej normalne. Psy r*chają się na ulicy, krowy srają pod siebie, małpy kradną a dzikie zwierzęta zabijają się ot tak, bo im ktoś nie pasuje. Ale człowiek tego wszystkiego nie robi, albo przynajmniej jest nacisk społeczny żeby tak nie robić i to właśnie czyni nas ludźmi. Natomiast te akurat zachowania często propagują lewaki. Wszystkie poj***ne rzeczy chcą legalizować "bo zwierzęta też tak robią", r*chanie międzygatunkowe okej, bo czasami pies albo zając do kota się dobiera, więc laska z psem też może etc. Więc do kogo oni równają? Do ludzi czy do zwierząt?

Jak pisałem, nie chodzi tutaj o stricte walenie konia, tylko o panowanie nad popędami. r*chanie siostry żony, dawanie dupy każdemu jak popadnie, zdradzanie żony i chodzenie na dz**ki czy inne tego typu zachowania to domena zwierząt. Człowiek powinien się starać tak nie robić. Właśnie te "staranie się" i świadomość, że nawet jak tak robię to jednak nie jest czymś godnym pochwały to różnica pomiędzy ludźmi a zwierzętami.

matieo444

2016-05-20, 18:29
~up
Opowiedz mi proszę jak to zwierzęta chodzą na dz**ki ....

Samudaripen

2016-05-20, 21:24
@matieo444
Czytałem kiedyś, że jakieś małpy chodzą, dokładniej rzecz biorąc to homo mudżinuss oraz homo ciabaruss- to dwa gatunki małp, które chodzą na dz**ki ;-) a tak na serio, to cytując JM:
joemonster napisał/a:

Okazuje się, że na biegunie panuje deficyt na kamienie, które są dla pingwinich dam cennym materiałem budowlanym – dzięki nim skonstruować można porządne gniazdo, a następnie znieść jajo i zapewnić schronienie potomstwu. Dochodzi do tego, że żeńskie nieloty wykradają budulec innym pingwinim pięknościom. W związku z tym nierzadko dochodzi też do bójek.

Ta sytuacja doprowadziła niektóre z co bardziej wyuzdanych mieszkanek bieguna do ostateczności – pani pingwin wymyka się z gniazda (pozostawiając w nim swego partnera) i udaje się na poszukiwanie samca, który „jest przy kamieniu”. Jeśli ptasia prostytutka spisze się na medal, to klient nie tylko pozwoli jej zabrać jeden z kamieni, ale i dorzuci napiwek w postaci... kolejnego kamienia.

W ten sposób co bardziej obrotne ptaszyska są w stanie dorobić się kamiennej fortuny – jeden z badanych przez naukowców ptaków dochrapał się tym sposobem aż 67 niewielkich głazów.


mazga50

2016-05-21, 23:10
może ma cukrzycę...?