18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mandat za okrzyki patriotyczne

Zolder • 2013-11-19, 21:00
Rzecz działa się 11 listopada w Toruniu. Kiedy to młodzi ludzie z brygady Kujawsko-Pomorskiej ONR pragnęli uczcić pamięć bohaterów walczących za Polskę .
Zgromadzeni patrioci pod kościołem garnizonowym w Toruniu przygotowywali się do pójścia pod pomnik Józefa Piłsudskiego na placu Rapackiego , kiedy to podszedł do nich strażnik miejski i zapytał
S- ( strażnik miejski) , O- ( ONR )
S- " Kto jest u Was przywódcą ? "
O- " U nas nie ma przywódcy "
S- " Słuchajcie k*rwa mać , mi się dzisiaj nie chcę z Wami pie*dolić "



Później straż miejska nie odstępowała na krok od patriotów, śledziła ich niczym detektywi , Oni zwalniali tempo to i straż miejska zwalniała i tak w kółko...
Późniejsza akcja jest opisana na stronie prawy . pl , a wyglądała tak:



W czasie trwania oficjalnych uroczystości miejscy strażnicy mieli zakazać rozwinięcia transparentu "Bóg, Honor i Ojczyzna", grozić karą finansową w wysokości 1000 zł za znieważanie flagi państwowej, które objawiało się zdaniem strażników przez entuzjastyczne nią machanie, wreszcie ukarać jednego z nich mandatem w wysokości 200 zł za wzniesienie hasła "Cześć i chwała bohaterom!" .

Na wystawionym mandacie straż miejska napisała: "głośnymi okrzykami zakłócił porządek publiczny w trakcie przemarszu kolumny na uroczystość państwową".

Na facebookowym profilu Brygady Kujawsko-Pomorskiej ONR można przeczytać:

- Grupa młodych osób związanych z naszą brygadą, ale również sympatyków ruchu narodowego rozwinęła przygotowany na tę okoliczność transparent ze słowami "Bóg, Honor, Ojczyzna". Straż miejska zachowywała się niezwykle napastliwie w stosunku do młodzieży, używała wulgarnych słów ogólnie uznanych za obraźliwe, odgrażała się i straszyła. Osoby całkowicie postronne obserwujące wydarzenia potwierdzają, że młodzież zachowywała się spokojnie i bez zarzutu. Nastawienie strażników można ocenić po próbie nałożenia na patriotów mandatów 1000 zł za machanie biało-czerwonymi flagami, a na koniec wystawienie mandatu 200 zł za okrzyk "cześć i chwała bohaterom".



PS: Wiem o tym od kumpla który był świadkiem tego wydarzenia i zajścia .
Swoją drogą Straż miejska ma coraz większe wpadki... :samoboj:

devilsplaything

2013-11-20, 16:48
i bardzo dobrze ONRowskiej, pseudo patriotycznej szmacie

Buenor

2013-11-20, 17:17
w polu z imieniem i nazwiskiem dodają np. tutaj "s. Grzegorz". Co za debilem trzeba być, żeby tak napisać. Wychodzi na to, że ten kolo ma syna Grzegorza, a nie jest SYNEM Grzegorza. Zawsze mnie to irytuje na mandatach tych tępych dzid

Zolder

2013-11-20, 17:45
Ale co Wy pie**olicie o zakłócaniu porządku...
Sam bawię się w rekonstrukcję historyczną i na 1 sierpnia od kilku lat zakładam mundur powstańca , składam hołd pod pomnikiem Piłsudskiego i zapalam znicz. I uwierzcie to nie jest K*rwa mać fajne uczucie kiedy wyją syreny a każdy ma to w d*pie , nikt się nie zatrzyma a ludzie idący pytają się " pożar ? " . Na duży plus zasłużyli kibice , którzy przyszli pod pomnik i krzyknęli " Cześć i chwała bohaterom " Więc i ten okrzyk był "zakłócaniem porządku " ? lepszymi patriotami są Ci którzy mają wszystko głęębooko w d*pie i w nic się nie ingerują ?
Tyle z mojej strony.

Sonozoki

2013-11-20, 19:03
To w końcu patrioci czy ONR?

kapral

2013-11-20, 19:36
takie wielkie ONR a sie mieszczuchom postawić nie umieją :krejzi:

tranzystor

2013-11-20, 21:02
Zolder napisał/a:

Rzecz działa się 11 listopada w Toruniu. Kiedy to młodzi ludzie z brygady Kujawsko-Pomorskiej ONR pragnęli uczcić pamięć bohaterów ...




Najlepszym sposobem uczczenia pamięci Bohaterów byłaby likwidacja tego pie**olonego ONRu.

sa...........os

2013-11-20, 21:12
To po ch*j darliście mordy, zamiast świętować jak normalni ludzie.
Oczywiście wszystkie media kłamią, z wyjątkiem tych "skrajnie quasiprawicowych" oraz was. Byliście kulturalni, grzeczni, a policja na polecenie mafii z antify, Tuska i Armii Czerwonej leci se z wami w kakao, bo przecie wiadomo że zamiast skończyć spokojnie robotę i iść do domu, wolą się szarpać z naj***nymi gówniarzami.

Lapundra

2013-11-20, 21:23
devilsplaything napisał/a:

i bardzo dobrze ONRowskiej, pseudo patriotycznej szmacie



Życzę tobie, żeby straż miejska wpie**oliła ci za byle gówno mandat zobaczymy jak się będziesz czuł. Ale raczej za siedzenie ze spasłą dupą przed komputerem i dłubanie w nosie mandat ciężko dostać. Zwłaszcza jak ma się 15 lat to nawet nie będziesz mógł go przyjąć. Od ONR i innych organizacji się odpie**ol, bo sam gówno sadzisz i tylko narzekać umiesz- typowy polaczek...

devilsplaything

2013-11-21, 08:47
Lapundra napisał/a:



Życzę tobie, żeby straż miejska wpie**oliła ci za byle gówno mandat zobaczymy jak się będziesz czuł. Ale raczej za siedzenie ze spasłą dupą przed komputerem i dłubanie w nosie mandat ciężko dostać. Zwłaszcza jak ma się 15 lat to nawet nie będziesz mógł go przyjąć. Od ONR i innych organizacji się odpie**ol, bo sam gówno sadzisz i tylko narzekać umiesz- typowy polaczek...



Ja narzekam? Na co? Kiedy?
Za to Ty jebiesz frazesami typu polaczek, opasłe dupsko przed komputerem, tylko lewaka zabrakło.
Ilu z tych ludzi poszło na ten marsz z pobudek partiotycznych, a ilu tylko po to, żeby porzucać kamieniami w policje i poutyskiwac jaki to rząd mamy teraz ch*jowy i jaka to wielka Polska była. Może i byla ale w XVI wieku.
Dlaczego mam si odpie**olic od ONR? widze co robią, czytałem fejsbukowe wynurzenia Holochera i kolegów, obejrzałem kilka galerii ze spotkań, widze co sobą reprezentują i pozwala mi to na głoszenie takich a nie innych poglądów na ich temat.