18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Man At Arms znowu w akcji!

May0nez • 2014-01-13, 19:27
Man At Arms znowu wykuł coś nowego, tym razem jest to ponad dwumetrowy miecz, należący do Sephirota z gry Final Fantasy 7.



Filmik jest z dzisiaj, więc jeżeli ktoś był szybszy, to temat wyj***ć

Majozen

2014-01-13, 23:33
Tak jak normalnie podobają mi się jego repliki, tak tutaj odwalił lipę jak ch*j. Prawdziwe Zanbatō (w prostym opisie katana o rozmiarach ok 2.5 metra) nie wygina się tak na boki przy zamachach, a to za sprawą tego, że jest przekuwana i hartowana kilkukrotnie, co pozwala utrzymać dużą sztywność. Miałem okazję trzymać w ręku prawdziwe Zanbatō, wykute przez jednego z ostatnich japońskich mistrzów i nie zachowuje się ona jak na filmie.

mp_toujane

2014-01-13, 23:41
postawie piwo temu kto wsadzi ch*ja pod power hammer i wrzuci na harda ;)

al...........10

2014-01-13, 23:44
Głupi udawany bezjajeczor, co nie potrafi nawet kilku warstw stali wykuć jak prawdziwy artysta zajmujący się kuciem mieczy samurajskich. J***ny pozer i tyle. Anty-piwo.

maciejosw

2014-01-13, 23:51
@up zobacz jego inne filmy i zrób lepiej. a na końcu posmaruj dupę bo dzisiaj chyba zapomnialeś

Zimny_browar

2014-01-14, 00:02
Testy wyj***ne w kosmos, takie samo spustoszenie sieje kawałek patyka. j***ny kawałek plastiku który pęknie po 3 zamachu z gry pewnie dla pedałów.

W porównaniu do innych jego dzieł ta katana jest zj***na.

In...........or

2014-01-14, 00:09
Ta broń mu w ogóle nie wyszła. Coś mi się zdaje że koleś odpuszcza albo pomysł na taką bezuzyteczną katanę był tak ch*jowy, ze nawet sie zbytnio nie przejmował.
Przypuszczam że to drugie.

cycek01

2014-01-14, 00:24
Durnie z Was.

A Sephiroth to wg mnie 'najbarwniejszy' (o ironio) z czarnych charakterów ever. FF7 rządzi.

Tassadar

2014-01-14, 00:25
Takim mieczem sam sobie prędzej krzywdę zrobi. Ale to wkońcu fantazja.

AxL

2014-01-14, 00:43
Z innej beczki. Ktoś zna nazwę kawałka w 5:14 gdy miecz prezentowany jest na tym 'tronie'?

Bezimienny15150

2014-01-14, 01:11
@Majozen a ten mistrz nie przedstawił ci się przypadkiem jako BongMan? :amused:

Dwarfu

2014-01-14, 06:47
Prezentuje się nieźle, ale do japońskim mistrzów to mu trochę brakuje.

avalanch

2014-01-14, 09:10
Smutas napisał/a:

Co za ciul podnieca się bronią, która się nie nadaje do normalnej walki?


Twój nik mówi sam za siebie :roll:

harinezumi

2014-01-14, 14:28
Masamune średnio mu wyszło ale za to Zangetsu - miodzio:)
p.s. tak niektórym może się to podobać, sam ćwiczyłem Iaido i katany dla mnie są jak dla innych motory czy auta:) ważne że ma się hobby, a nie siedzi TYLKO przed komputerem :D

kalosz90

2014-01-14, 15:58
Kriski, powiedz mi talencie, czym dla ciebie jest kultura? Postaram się przedstawić ci twój błąd na prostym przykładzie o kulturze.

Czy to, że np. k***a sieć kin helios czy inne gówno nie istnieje od powiedzmy XIV w. wyklucza ją z prawa do nazywania się ośrodkami kultury?

Sapkowski jest największym polskim pisarzem fantasy, a "wiesiek" to jego największa saga. Czy nie mamy więc przypadkiem do czynienia z pewnym dziedzictwem kulturowym jednej z płaszczyzn kultury? Tym bardziej, że sam "wiesiek" staje się również popularny dzięki chłopakom z cdp, ale to już inna bajka...

IwanMT

2014-01-14, 16:41
Smutas napisał/a:

Co za ciul podnieca się bronią, która się nie nadaje do normalnej walki?


A co Ty k***a myślisz, że jakby zrobił młot to by komuś nim na łeb zaj***ł? "24lata" a tępy jak but. Rośnie nowe pokolenie ch*jów, które jęczą z każdego powodu.