18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mamuśka...

Halman • 2020-12-28, 13:19

ciekawe co młody przeskrobał?

banerr

2020-12-28, 13:25
ch*j z młodym, zrobi sobie nowe.

OpenStreetMaps

2020-12-28, 13:28
Ciekawe kto to filmował i nie zareagował?

dżonyłojlker

2020-12-28, 13:29
Na wszystko mogę patrzeć: na wyrywanie serc na żywca, na ucinanie głów, na wszelakie okropności, ale jak ktoś krzywdzi niewinne dzieciątko, to coś mi się robi w środku, czuję taki straszny ból. I niech nikt nie pie**oli, że czarnego nie szkoda, dziecko to dziecko. Każdy kto nie uronił choć jednej łezki na widok tego nagrania jest bezdusznym bydlakiem niegodnym nazywania się człowiekiem.

TRQPL

2020-12-28, 13:41
Jak to co przeskrobał, urodził się.

zdun

2020-12-28, 13:50
dlatego takie matki trzeba skrobać z urzędu.

janlew

2020-12-28, 13:53
Normalnie bym powiedział: "głupia k***o, co taki mały niby zrobił", ale kolor skóry...
Więc nic nie powiem, bo może odj***ł napad z bronią w ręku. ch*j wii

outsidethebox86

2020-12-28, 13:54
Koło przemocy się toczy i ona kiedyś od tego dzieciaka wyłapie (jeśli go wcześniej sama nie zabije).

"Idylla maleńka taka:
Wróbel połyka robaka,
Wróbla kot dusi niecnota,
Pies chętnie rozdziera kota.
Psa wilk z lubością pożera,
Wilka zadławia pantera,
Panterę lew drze na ćwierci,
Lwa - człowiek; a sam po śmierci
Staje się łupem robaka.
Idylla maleńka taka..."

Autor: Mikołaj Biernacki

Halman

2020-12-28, 13:57
outsidethebox86, dobre, nie znałem.

plastic

2020-12-28, 14:35
Gmork napisał/a:

Na wszystko mogę patrzeć: na wyrywanie serc na żywca, na ucinanie głów, na wszelakie okropności, ale jak ktoś krzywdzi niewinne dzieciątko, to coś mi się robi w środku, czuję taki straszny ból. I niech nikt nie pie**oli, że czarnego nie szkoda, dziecko to dziecko. Każdy kto nie uronił choć jednej łezki na widok tego nagrania jest bezdusznym bydlakiem niegodnym nazywania się człowiekiem.



fajnie, ze sie podzieliles z nami swoimi miałkimi, pedalskimi słabościami pierwszego świata. rozumiemy twoj bol i cieszymy sie nim

zbynekmaslanka

2020-12-28, 14:49
Gmork napisał/a:

Na wszystko mogę patrzeć: na wyrywanie serc na żywca, na ucinanie głów, na wszelakie okropności, ale jak ktoś krzywdzi niewinne dzieciątko, to coś mi się robi w środku, czuję taki straszny ból. I niech nikt nie pie**oli, że czarnego nie szkoda, dziecko to dziecko. Każdy kto nie uronił choć jednej łezki na widok tego nagrania jest bezdusznym bydlakiem niegodnym nazywania się człowiekiem.



Niezły trolling. Tak swoja drogą moze mi ktoś wyjasni skąd się bierze to całe kłamstwo w ludzkim życiu ... gadają że żałują i płaczą a nigdy nikomu nie pomagają.

wertuqq

2020-12-28, 15:27
Aż mama krzyczy: "Bambo, łobuzie!"
A Bambo czarną nadyma buzię.
Lecz mama kocha swojego synka.
Bo dobry chłopak z tego murzynka.

Rozjebie

2020-12-28, 16:04
Gmork napisał/a:

Na wszystko mogę patrzeć: na wyrywanie serc na żywca, na ucinanie głów, na wszelakie okropności, ale jak ktoś krzywdzi niewinne dzieciątko, to coś mi się robi w środku, czuję taki straszny ból. I niech nikt nie pie**oli, że czarnego nie szkoda, dziecko to dziecko. Każdy kto nie uronił choć jednej łezki na widok tego nagrania jest bezdusznym bydlakiem niegodnym nazywania się człowiekiem.



Mimo, ze jestem empatycznym człowiekiem, to powyższy film w ogóle mnie nie ruszył, bo jest tylko j***nym filmem. To już stało się dawno i zostało dawno nagrane. Na ch*j mam płakać teraz? Nie liczy się to, czy płaczesz na filmie, jak j***ne dewoty z kościoła, które modlą się żarliwie, a potem mieszają z błotem innego człowieka, tylko to co ROBISZ, jeśli widzisz powyższą sytuacje na własne oczy.
Ilu ludziom pomogłeś własnymi rękami? Jeśli nikomu, to sklej p*zdę atencjuszu