18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mamusię oszukasz

Znawca_Cipek • 2024-02-10, 22:48
Tatusia oszukasz
Ale żółwia nie oszukasz!



Ustanack

2024-02-10, 22:54
nawet żółwie wk***iają ...

flejtuch

2024-02-10, 22:56
Nawet żółwie wiedzą, że tylko czarnych się bije

Kolobolo

2024-02-10, 23:08
Won z tym gdzie indziej :evil:

Znawca_Cipek

2024-02-10, 23:11
Kolobolo napisał/a:

Won z tym gdzie indziej



Won to możesz mówić do swojego czarnego taty, o ile kiedyś wróci. Też kiesyś myślałem, że na Sriktoku samo gówno jest. Czas otworzyć oczy.

Lu...........i2

2024-02-10, 23:23
W żółwim ciele, biały duch

Judasz z IKEI

2024-02-11, 02:34
Znawca_Cipek napisał/a:

Won to możesz mówić do swojego czarnego taty, o ile kiedyś wróci. Też kiesyś myślałem, że na Sriktoku samo gówno jest. Czas otworzyć oczy.



Ale to jest gówno ćwiercmozgu, gówno i jeszcze raz gówno! No, pojazd po rodzicu zawsze na propsie u gimbazy. świadczy z jakiego pokolenia jesteś i co sobą reprezentujesz. Wypie**alaj z powrotem na te zj***ne platformy, tik toki ch*je muje. I żebym cię tu k***A więcej nie czytał!
Książkę byś k***a jakąś wziął do ręki a nie zj***ne tiktoki oglądasz i próbujesz wmówić że dziś to normalne.
Otóż k***a nie.
Może w twoim towarzystwie normą jest oglądanie idiotów, ale k***a nie zmuszajcie do tego innych użytkowników internetu!
P.S gdybyśmy chcieli oglądać tiktok'a to weszlibyśmy na tiktok'a.
Mam nadzieję że wystarczająco prosto to napisałem. Jeśli o czymś zapomniałem to ch*j mnie to obchodzi. Zapraszam wypie**alać.


Znawca_Cipek

2024-02-11, 07:55
Judasz z IKEI napisał/a:

No, pojazd po rodzicu zawsze na propsie u gimbazy. świadczy z jakiego pokolenia jesteś i co sobą reprezentujesz. Wypie**alaj z powrotem na te zj***ne platformy, tik toki ch*je muje.


,,Pojazd po rodzicu,,? No faktycznie. Tacie-murzymowi musi być bardzo przykro. Przepraszam


:mrgreen: