18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mamusia (jebnieta suka) kupuje synkowi zabawkę.

Lobo24 • 2017-10-13, 10:50
Jak bum cyk cyk młody wyrośnie na zdrowego i zrównoważonego mężczyznę.

Batiushka

2017-10-13, 16:20
ejdzbikej napisał/a:

up: co nie zmienia faktu ze za Twoj komentarz powinno ci sie atencyja k***o i zjebie genetyczny skaakc po tej pustej glowie dopoki nie bylo by co zniej zbierac



O, empatyczny i dobroduszny Seba wyklęty. Dualizm moralny zawsze charakteryzował takie słabe i proste jednostki jak Ty.

Tryper

2017-10-13, 16:25
Tytuł bardzo trafny.

Gizmolka

2017-10-13, 17:04
Zajebiste. Szkoda, że moje dzieci już za duże na to.

Diggerx

2017-10-13, 17:14
Gizmolka napisał/a:

Zajebiste. Szkoda, że moje dzieci już za duże na to.


To zrób sobie nowe i tak pewnie nudzi ci się w kuchni

dziaad

2017-10-13, 17:28
@SpeedyG
i jeszcze w pampersie zapie**ala.

Mors_Nigra

2017-10-13, 17:36
Świetna lekcja dla gnojka. To że coś wygląda ładnie i uroczo, nie znaczy, że na zawsze takie pozostanie i że nie ugryzie, zaatakuje, wk***i się. Brawa dla matki!

ellsworth

2017-10-13, 21:17
MówięPrawdę napisał/a:

Barushka
W sumie takie wpisy powinny być ścigane z urzędu. Prowo czy nie, powinno się karać prewencyjnie


Orwell się w grobie przewraca... :lodowka:

ToPrzeciezJa

2017-10-14, 00:36
Batiushka napisał/a:



O, empatyczny i dobroduszny Seba wyklęty. Dualizm moralny zawsze charakteryzował takie słabe i proste jednostki jak Ty.



Dawaj Batiushka, jedziesz z sebastianami wyklętymi poprawnie politycznymi. Daj znaka jak będziesz miał tę curke

MówięPrawdę

2017-10-14, 04:09
Widać, że Orwella to za dobrze nie zrozumiałeś. Ale tłumaczę już tylko ten mój post, bo bym się rozpisał. A więc. Karć powinno się za takie posty(czyli jest czyn), aby zapobiec poważniejszym patologiom (prewencja). Widać, że z głową Ci nie halo, więc od razu powinno się ciebie wygarnąć za koment i przebadać, ukarać aby zapobiec ewentualnym zboczeniem. A nie czekać aż coś już zrobisz poważniejszego, bo będzie za późno. I wiem ze to pewnie trolling, ale na tyle słaby, że kara nie zaszkodziłaby chociaż za bycie spaczonym sucharam.

Ps. Nie wszystko kretyńskie czego nie rozumiesz. A nawet pewnie większość nie