18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mama nakręciła wideo na noworoczny konkurs szkolny

T3RMINATOR • 2020-12-24, 03:01
I dziwić się czemu niektórzy mają kompleks Edypa. :jumpingtits:


Dyrektor podziękował jej z głębi serca, ale poprosił o nie filmowanie niczego więcej.

chico35

2020-12-24, 22:15
Asuritta napisał/a:

Ale bym ją rżnął .... całymi dniami, zaspermił bym ją jako mamuśkę ;> każdy otworek jej ciała , gnoja wyj***ł bym z domu



gwno byś zrobił

BrunerOvned

2020-12-24, 22:56
Na miejscu młodego domagałbym się cyca do osiemnastego roku życia :mrgreen:

Dummster

2020-12-25, 03:57
Asuritta napisał/a:

Ale bym ją rżnął .... całymi dniami, zaspermił bym ją jako mamuśkę ;> każdy otworek jej ciała , gnoja wyj***ł bym z domu



Wyj***ć to sie możesz z domu mamusi i zmarszczyć freda na chodniku patrząc na przechodniów

Galala

2020-12-25, 16:42
SpeedyG napisał/a:

cie jaką ma babeczka linię i ciałko po porodzie.
Nasze polskie witaminki w tym wieku to najczęściej otyłość drugiego stopnia, rozstępy i c



pie**olicie k***a kocopoły, nie jedną mamuśkę taką zajebistą widziałem w polsce a z jedną się spotykałem przez jakiś czas co miała 2jke dzieci i 32 lata i miała ciałko jak 20stka. j***ne prawiczki dupe widzieliscie u swojej starej chyba tylko. Jak laska po porodzie nie rzuci wszystkiego czym sie zajmowala wczesniej zeby z gowniakiem w chacie siedziec 24/7 to jakie ma znaczenie czy polka czy jakaś suka zza oceanu. j***ć te tępe amerykańskie zsuczałe szmaty. Polki są na tyle miłe i sympatyczne że aż grzech się rozglądać gdzies poza granicami za jakąś szmatą napaloną na twoje siano.

A poza tym troche celulitu jest też sexy.

izurial

2020-12-26, 01:04
Galala napisał/a:

pie**olicie k***a kocopoły, nie jedną mamuśkę taką zajebistą widziałem w polsce a z jedną się spotykałem przez jakiś czas co miała 2jke dzieci i 32 lata i miała ciałko jak 20stka. j***ne prawiczki dupe widzieliscie u swojej starej chyba tylko. Jak laska po porodzie nie rzuci wszystkiego czym sie zajmowala wczesniej zeby z gowniakiem w chacie siedziec 24/7 to jakie ma znaczenie czy polka czy jakaś suka zza oceanu. j***ć te tępe amerykańskie zsuczałe szmaty. Polki są na tyle miłe i sympatyczne że aż grzech się rozglądać gdzies poza granicami za jakąś szmatą napaloną na twoje siano.
A poza tym troche celulitu jest też sexy.



Już ochłonąłeś prawilny husarzu wyklęty? To jak już sobie sklepałeś to powycieraj i wracaj do piwnicy z której wypełzłeś. Ta mamusia z którą się umawiałeś tbyła renia rączkowska. Więc wstawaj i sprzątaj bo prycze se w piwnicy zasrałeś.

svenio

2020-12-27, 23:07
Dyrektor pewnie jednorożec Stefan mama pięknie się postarała i nagranie super piękna elfica

dominator76

2021-01-01, 22:59
Asuritta napisał/a:

Ale bym ją rżnął .... całymi dniami, zaspermił bym ją jako mamuśkę ;> każdy otworek jej ciała , gnoja wyj***ł bym z domu



patrzac na ciebie zacząłyś od niego...

SirMajkel

2021-02-17, 18:26
ciekawe ilu tatuśków odezwało się do niej po tym nagraniu.