18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mam smaka na sałatkę

Flodzia • 2023-03-11, 23:35

Szybka przekąska między posiłkami :-D

Cudak

2023-03-12, 08:52
motylekwbrzuchu napisał/a:

Ona nie jest spasła od żarcia, tylko ma jakąś rzadką chorobę genetyczną. Wy fiuty.



Te fiuty nie potrafią dostrzec, jak przyrządza dobrze zbilansowany posiłek po ciężkim treningu ta wyczerpana chudzinka.

rafiu

2023-03-12, 09:34
Łapczywa świnia dwie porcje se nałożyła.

35i

2023-03-12, 11:17
Cipczan napisał/a:

Zucker, rasa panów zza Odry?



Raczej rodzeństwo żymian z USA. Swoją drogą, nizłe komedie robili.

4Lokalny2Chłopaczek0

2023-03-12, 11:35
U niej w żyłach nie płynie krew tylko olej kujawski i to k***a z pierwszego tłoczenia!!
Ale locha ja pie**ole. Wstyd z takim czymś na osiedlu się pokazać, bo zaraz dzielnicowy z granatnika będzie strzelał :D

kulas9

2023-03-12, 11:42
Sam lubię niezdrowo zjeść, ale widząc to miałem odruch wymiotny.

Pentoser

2023-03-12, 13:07
Ja pamietam jak kiedys dawno temu jak sie czlowiek obracal w mieszanym towarzystwie ( jak ktos by nie skumal to szkola ) zdarzali sie osobnicy z powiedzonkami a tam ma krzywe nogi to by jej wyprostowal i takie cale litanie o uzdrawiajacej mocy seksu. Chetnie bym zobaczyl jak te potwore ktos z tego leczy takim sposobem potrzeba by bylo miesiecy ciezkiej pracy kilkudziesieciu ofiar wyobrazcie sobie jak ona na was wlazi i zaczyna skakac i slychac tylko chrupniecie tam gdzie kiedys byla wasza miednica. Czemu jak nie jecie to was k***a zamkna zwiaza beda karmic faszerowac lekami bo to grozne dla zycia a jej nikt nie pomoze. Geny zadne nie ale cukrzyca ktora kaze jej bezmyslnie wpie**alac bo ma zjazdy albo zaburzenia hormonalne. Do tego drozdzyca na bank ja wpie**ala przy takiej diecie nie mowiac o zachowabiu resztek chigieny bo ona do miski lacno siega po swoje przysmaki ale watpie zeby woda z mydlem tak latwo docierala w okolice dupy.

vladpalovnick

2023-03-12, 15:31
Jarek_Wielki napisał/a:

Genetycznie to możesz być rudy albo mieć za dużo kończyn, no ewentualnie głupi po matce, bo niestety inteligencję dziedziczymy po matkach debilu! Nikt nie jest genetycznie gruby! Smalec trzeba sobie samemu nazbierać! No ale baby wiedzą lepiej! Po mamusi!



Takie słowo ironia to znasz kretynie?

smc

2023-03-12, 16:44
Typowa Polska rodzina.

Taka sałatka na każdym stole w blokowisku...

Sarniak17

2023-03-12, 17:55
kot by mnie wyśmiał jakbym mu takie gówno zaserwował

AbsolutnyBrakKarku

2023-03-12, 20:47
Sarniak17 napisał/a:

kot by mnie wyśmiał jakbym mu takie gówno zaserwował



Ale kot to nie maciora co zeżre nawet gówno.

vladok

2023-03-12, 20:54
Dieta ketogeniczna. Tera to modne.

daniel1040

2023-03-12, 22:43
Moim zdaniem osoby bardzo otyłe ( nie grube, tylko takie właśnie spaślaki jak tu) nie powinny dostawać jakichkolwiek pomocy, czy to leczenia na koszt państwa czy innych benefitów - masz kasę aby jeść za 5 to i masz na leczenie a nie pasożytujesz.

korowiow777

2023-03-13, 10:42
jadaj sałatki, będziesz piękny i gładki

kulawiec

2023-03-14, 00:03
wojtekpwse napisał/a:

To chyba jakaś wersja dietetyczna. Tak bez oleju ani kostki masła przynajmniej?



Jakby zamiast cukru, władowała kostkę masła, to by na takim żarciu szybciutko schudła. Pod warunkiem, że by chleba, makaronu, ziemniaków itd nie żarła. Apetyt na keto też by jej zjechał szybciutko.