18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mam rower, jajognioty i wzwód na widok przedniego koła

Henboh • 2023-06-06, 15:32
Nie mam rozumu i czasu na rozglądanie się



"Rowerzysta odjechał o własnych siłach. Przetoczył się po dachu i to go uratowało. Sprawa zakończyła się mandatem dla kierowcy 10 punktów i 1500zl."

kris1978

2023-06-06, 15:57
Ja pie**ole kaczora i ten jego poj***ny przepis. Auto ma się zatrzymać bo pedał na rowerze nie musi.

To wygląda dosłownie jak wj***nie się z podporządkowanej prosto pod auto. Nikt kto nie zacznie hamować dużo wcześniej nie uniknie zderzenia. ch*j im w dupę z tymi przepisami.

dżonyłojlker

2023-06-06, 16:11
kris1978 napisał/a:

Ja pie**ole kaczora i ten jego poj***ny przepis. Auto ma się zatrzymać bo pedał na rowerze nie musi.
To wygląda dosłownie jak wj***nie się z podporządkowanej prosto pod auto. Nikt kto nie zacznie hamować dużo wcześniej nie uniknie zderzenia. ch*j im w dupę z tymi przepisami.



Oni tymi poj***nymi przepisami pieką kilka pieczeni na jednym ogniu:
- kasa z mandatów
- zniechęcanie ludzi do jazdy autem
- zastraszanie i zamordyzm
- ogłupianie społeczeństwa

iggiamakim

2023-06-06, 16:30
No weź tu sk***iela na dwóch kółkach zauważ, ja ta ciota łba ani w lewo, ani w prawo też nie odwróci, bo j***niec święty!!!!
ch*j w dupę pedalarzom!!!

Siriuz

2023-06-06, 16:30
Piękny przykład niedoj***nia mózgowego autorów tych przepisów. Rowerzysta powinien mieć obowiązkowy nakaz ustąpienia pierwszeństwa wjeżdżając na jezdnię.

psotna_cipka

2023-06-06, 16:31
Jeszcze wpie**al powinien dostać ten kmiotek rowerowy

tomnbb

2023-06-06, 16:33
Przecież on wtargnął pod samochód - w takich sytuacjach nie brać mandatu od krawężnika, który chce mieć szybko sprawę załatwioną. Odmówić przyjęcia i sprawa do sądu.

Henboh

2023-06-06, 16:46
Przytoczę przepisy, bo w tej sytuacji pedalarz nie miał pierwszeństwa.

Art. 27.
1.
Kierujący pojazdem, zbliżając się do przejazdu dla rowerów, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa kierującemu rowerem, hulajnogą elektryczną lub urządzeniem transportu osobistego oraz osobie poruszającej się przy użyciu urządzenia wspomagającego ruch, znajdującym się na przejeździe.
1a.
Kierujący pojazdem, który skręca w drogę poprzeczną, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa kierującemu rowerem, hulajnogą elektryczną lub urządzeniem transportu osobistego oraz osobie poruszającej się przy użyciu urządzenia wspomagającego ruch, jadącym na wprost po jezdni, pasie ruchu dla rowerów, drodze dla pieszych i rowerów, drodze dla rowerów lub innej części drogi, którą zamierza opuścić.

Kriski

2023-06-06, 16:47
kris1978 napisał/a:

Ja pie**ole kaczora i ten jego poj***ny przepis. Auto ma się zatrzymać bo pedał na rowerze nie musi.
To wygląda dosłownie jak wj***nie się z podporządkowanej prosto pod auto. Nikt kto nie zacznie hamować dużo wcześniej nie uniknie zderzenia. ch*j im w dupę z tymi przepisami.



motylekwbrzuchu napisał/a:

Oni tymi poj***nymi przepisami pieką kilka pieczeni na jednym ogniu:
- kasa z mandatów - no tak, do kieszeni idzie, dróg nie robią, obwodnic nie ma nowych. No i oczywiście pińćset plusz.
- zniechęcanie ludzi do jazdy autem - zachęca do jazdy zgodnie z przepisami.
- zastraszanie i zamordyzm - jak ma ktoś tak słaby charakter i IQ rozwielitki
- ogłupianie społeczeństwa - To jak widać działa wyśmienicie



To kaczor szefuje w całej ch*jni jewropejskiej?

JanJankowski

2023-06-06, 16:54
Pedalarz chooj powinien zdechną..ć

Cymesowy

2023-06-06, 17:01
Przecież to rowerzysta zj***ł XD widać jak byk znak droga główna po której jechał kierowca skrzyżowana z podporządkowaną. Rowerzysta na przejeździe rowerowym ma tylko pierwszeństwo jeśli jedzie wzdłuż drogi głównej a tak to ma pierwszeństwo osobówka. Nie przyjąłbym mandatu za ch*ja

willoo

2023-06-06, 17:54
Henboh napisał/a:

Przytoczę przepisy, bo w tej sytuacji pedalarz nie miał pierwszeństwa.
Art. 27.
1.
Kierujący pojazdem, zbliżając się do przejazdu dla rowerów, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa kierującemu rowerem, hulajnogą elektryczną lub urządzeniem transportu osobistego oraz osobie poruszającej się przy użyciu urządzenia wspomagającego ruch, .
1a.
Kierujący pojazdem, który skręca w drogę poprzeczną, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa kierującemu rowerem, hulajnogą elektryczną lub urządzeniem transportu osobistego oraz osobie poruszającej się przy użyciu urządzenia wspomagającego ruch, jadącym na wprost po jezdni, pasie ruchu dla rowerów, drodze dla pieszych i rowerów, drodze dla rowerów lub innej części drogi, którą zamierza opuścić.



Przeciez ty wrzuciłeś przepisy, które mówią o tym, że pedalarz ma pierwszeństwo...

Adin1111

2023-06-06, 17:56
Teren niezabudowany, można tam jechać 90 km/h. Nie przyjąłbym mandatu jeśli miałbym kamerkę, a mam. Chłop oprócz mandatu jeszcze samochód i rowerek musi naprawić, a zapewne, jak kolarz się rano obudził, to go kark będzie boleć.

Will70

2023-06-06, 18:05
willoo napisał/a:

Przeciez ty wrzuciłeś przepisy, które mówią o tym, że pedalarz ma pierwszeństwo...



Rozróżniasz zbliżanie się do przejazdu, a bycie na nim? Kierowca p*zda jeśli przyjął mandat i winę na klatę. Szkoda tylko, że jefanego szmaciarza na rowerze nie zaj***ł. Bo będzie się rozmnażał. Sam jeżdżę na rowerze i samochodem, i takiego numeru bym nie odj***ł jak ten kretyn. Pomijam kwestię potencjalnych obrażeń jednego i drugiego.

Henboh

2023-06-06, 18:07
willoo napisał/a:

Lubię oblizać pałę księdza, po tym jak mnie w dupę walił



A jak to się ma do tematu?



Will70, on wyciął pogrubiony fragment z cytatu i fajnego udaje, pedalarz jeden.