18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mam praktyki w NASA!

Gymnorhinus • 2018-09-02, 17:16


Czyli jak jedną wiadomością sp***olić sobie marzenia :idzwch*j:
Rodzice na pewno dumni :wyj***ne:

mygyry

2018-09-02, 17:19
Widzę, że aby dodać splendoru całej sytuacji, autor pominął fakt, że staż dojdzie do skutku a informacja o zakończeniu współpracy była nauczką

Gymnorhinus

2018-09-02, 17:30
@up

Jestem leniuszek i nie sprawdziłem. Wystarczyło mi że się zaśmiałem :lol:

SuchyHarry

2018-09-02, 18:11
Szkoda... Byłoby śmieszniej, gdyby jednak faktycznie wyj***li go z tych praktyk...

petru23

2018-09-02, 19:30
@up
Nie byłbyś taki śmieszny, gdybyś chociaż obejrzał materiał.
To była Ona a nie on.

Jajcarz

2018-09-02, 21:49
mygyry napisał/a:

Widzę, że aby dodać splendoru całej sytuacji, autor pominął fakt, że staż dojdzie do skutku a informacja o zakończeniu współpracy była nauczką


Dojdzie do skutku po tym jak ludzie zaczęli jej współczuć, a NASA doszła do wniosku, że szkoda sobie psuć opinię. Chociaż zabawnie to wyglądało jak dziewczyna od razu skasowała swoje konto na twitterze.

spinaczel

2018-09-02, 22:34
czy są jakieś praktyki na sadisticu? chciałbym aplikować :amused:

Attero132

2018-09-02, 23:11
Wszystko jej darują bo to głupia baba. Jakby to był facet to by od razu na ryj poleciał.

Catar

2018-09-02, 23:23
cieakawostka, jesli ktos sie nie zagłębiał w ten temat

Homer nie byl odpowiedzialny za jej wyj***nie z NASA,

odpowiedzialni byli idioci co cisnéli po homerze Hasztagując #nasa przez co ludzie, którzy przyjeli te kobiete zauwazyli te jej tweety

LaChupacabra

2018-09-02, 23:36
Czyli jednak została zatrudniona bo jest czarna? No k***a.

Czechos

2018-09-03, 06:45
Miała być NASA, a będzie KASA, w Wallmart. Już po jej avatarze widać, że znalazła się tam przez pomyłkę. No chyba że miała tam sprzątać kible

petru23

2018-09-03, 14:50
@up
Szukali chętnych do ciągnięcia nieziemskich zielonych ku*asów.

sa...........os

2018-09-04, 03:22
Jajcarz napisał/a:


Dojdzie do skutku po tym jak ludzie zaczęli jej współczuć, a NASA doszła do wniosku, że szkoda sobie psuć opinię. Chociaż zabawnie to wyglądało jak dziewczyna od razu skasowała swoje konto na twitterze.



Widocznie ci tzw "ludzie" to takie same bezmózgie, wiecznie przyklejone do smartfonów sp***oliny jak ta tępa c**a.
Moim zdaniem NASA bardziej zepsuje sobie opinie przyjmując taką osobę na staż...
pie**olenie głupot na internecie, przy zrobieniu z siebie tępej dzidy kasowanie konta na twitterze. Przyszłość nauki i nadzieja dla ludzkości k***a! No, chyba że szukają kogoś do sprzątania, to ok.
Jest jeszcze opcja że jest czarna, albo jest transseksualitą i nie można jej nie zatrudnić, bo to rasizm/homofobia albo inny absurdalny wymysł.

Sigonek

2018-09-04, 11:40
Kogo oni tam zatrudniają ? Nic dziwnego, że ich Kitajec z Ruskim dymają w wyścigu o kosmos.