18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mam nadzieję, że mama się nie dowie

~Velture • 2018-05-04, 11:00
Może to cukier a ona musiała coś słodkiego zjeść :wyj***ne:


MiszkaZubow

2018-05-05, 01:35
Niechaj pierwszy rzuci kamień ten co dobrej koki krokodyla nie zaj***ł na imprezie ze znajomymi.

kihpw

2018-05-05, 01:39
MiszkaZubow napisał/a:

Niechaj pierwszy rzuci kamień ten co dobrej koki krokodyla nie zaj***ł na imprezie ze znajomymi.




OxY

2018-05-05, 03:27
@up r*chaj psa jak sra, chociaż to mezalians w tym przypadku bakterio jedna :D
koki każdy powinien jebnąć by się dowiedzieć co mu służy a co szkodzi
do krokodyla można podciągnąć czińszczyznę za bitcoiny w opakowaniach po gierkach
no i tradycyjnie mela w pysk lamusom co nie wiedzą nic o pieczeniu w nosie/chrzanik?
gardzę regularnym wciąganiem

rozkurw

2018-05-05, 09:22
Mama jest wyrozumiała bo wszystko jest dla ludzi :)

sereja3

2018-05-05, 09:55
@Oxy zostaw go bo to pewnie wiek gimnazjalny a tam raczej są początki alkoholu.
Całe życie przed nim. Gwarantuje Tobie, że ziomek wbije tu za 7 lat i jak zobaczy swój komentarz to sam siebie wyśmieje 13 razy.
Pozdrawiam

tips6

2018-05-05, 09:55
OxY, ja nie mówię że zabraniam Ci ćpać, ale k***a nie zabraniaj nie ćpać innym.

Ruttenskog

2018-05-05, 13:46
Dwa dwudziestoparoletnie siurki którym jeszcze farba na świadectwie szkolnym dobrze nie wyschła będą uświadamiać resztę świata o zajebistości wciągania koksu. Wiadomo, każdy kto nie wciągał syfu w kipę nie zna życia i nie potrafi się bawić. Zapomnieliście jeszcze dodać HWDP, JP100% i elo ziomeczki. Niby dowód macie, może nawet świadectwo dojrzałości zdobyliście ale w głowie to większy pie**olnik niż u gimbusa w okresie buntu i dojrzewania. Ludzie piją, palą, wciągają, zdradzają żony i robią głupoty o których wy możecie tylko poczytać na sadisticu . Nikt się z tym nie obnosi, na nikim nie robi to wrażenia bo każdy miał nie jedną akcję w stylu "stary, potrzymaj mi piwo". Te wasze śmieszne gówniarskie imprezy, 200 zł na piątkowy wieczór, kreska koksu na spółę bo na piwo już nie starczy... jest się czym szczcić hehehe.