18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mam cię przejechać?

TT4 • 2017-04-21, 09:26
Dawaj.


Tarab85

2017-04-22, 01:58
Ten filmik powinien mieć tytuł "tak Ci wpie**olę, że nie wstaniesz".

lapps

2017-04-22, 02:08
ehh czarni...

jeszcze ~400 lat temu sprzedawali europejczykom swoich niewolnikow
teraz chca zeby im placic za to odszkodowania...

jak biali w koncu zwrocili tym niewolnikom wolnosc to sie zaczal placz, ze ich KKK bije.

jak biali w koncu zwalczyli KKK, to sie zaczal placz, ze nie maja szans na dobra edukacje i normalne zycie

jak biali przyznali im socjale to sie zaczal placz, ze policja ich bije

teraz wszyscy chodza na paluszkach zeby nie skrzywdzic biednych czarnych i probowac im jakos pomoc, a co robia czarni?

cpaja crack, siedza na socjalu, zgrywaja twardzieli i gangsterow, znecaja sie nad kalekami, krzycza "kill white man"(szkoda, ze nie byli tacy wyszczekani zanim bialym sie poj***lo od dobrobytu i zaczeli ich traktowac jak ofiary) i maja z tego radoche :szczerbaty:

biali ludzie nie chcac im robic juz wiecej krzywdy powoli opuszczaja regiony zdominowane przez czarnych(np detroit czy zimbabwe czy niektore regiony francji).

a czarni placza, ze biali ludzie sa rasistami i maja lepiej przez mityczny "white privilege". nie maja lepiej dlatego, ze zamiast napie**alac slabszych czy cpac crack i sie tym jarac wola pracowac i budowac wspolnoty. tylko dlatego, ze sa biali :szczerbaty:

Erni90

2017-04-22, 07:02
dużo tych niepełnosprawnych często myśli, że nikt im nie odda jak uderzą. Mam ziomka co jest niepełnosprawny i się rzuca do o wiele większych od siebie, a później biegnie po brata bo go każdy chce bić

~Velture

2017-04-22, 09:00
@up
Podobne rozumowanie miał jeden dzieciak w podstawówce co nosił okulary i wk***iał innych a potem krzyczał, że nie wolno bić ludzi w okularach.
Życie jednak negatywnie rozpatrzyło jego prośby.

Biancaaaa

2017-04-22, 09:09
Gdyby tak obu płasko dupą na ziemi posadzić ..... Niech się nawalają

CiociaSmiglo

2017-04-22, 12:54
A co to k***a, może sobie zasłużyła? Myślicie że osoby na wózku nie potrafią być frajerami? Gdyby typ na wózku zaj***ł swoją żonę bo zupa była za słona też byście go bronili bo biedny na wózku jeździ? Nie wiemy co się działo wcześniej, równie dobrze zacząć mogła typiara chodząca na własnych nogach jak i dziewuszka na wózku.

PanAndrzej666

2017-04-22, 14:35
ma problem z doj***niem kalekiej kobiecie :) wojownik

lechuakd1

2017-04-22, 16:20
Pragnę przedstawić swój punkt widzenia:

Kolega podejrzanej karnacji co po raz pierwszy powiem potraktował feministkę na wózku jak równą sobie i małpimi zagrywkami jej wytłumaczył swoje zdanie. Jestem lekko rozdarty bo nie wiem czyją strone wziąść, Kaleki czy Feministki ( móżynii to nie ludzie :D ), ale co ( przebłysk mózgu ), tak, trudno i ch*j lepiej być zdrowym :D

proedi

2017-04-23, 23:10
j***ne ścierwo.

lechuakd1

2018-08-24, 23:27
Nie używał nóg wiec chyba remis