18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MAŁY żarcik

aduss122 • 2016-03-06, 21:34
Tego chyba jeszcze tutaj nie było..... :mrgreen:





Szczerze powiem, że nie spodziewałem się takiego finału :ok:

yuzik

2016-03-06, 23:41
Hochsztapler napisał/a:



Wyszłoby na jaw, że masz małego czy to, że Ci stoi przy koledze?



Jak lubisz pokazywać fujarę publicznie i nie masz problemu gdy ktoś Cię poniża , to oczywiste że nie pojmujesz tematu, scrolluj dalej.

aduss122

2016-03-07, 00:27
Masterof napisał/a:



Zepsułeś mi trola :-( Ale skoro masz 20 lat to stara chyba jeszcze na chodzie, daj namiary to oblukam i może ja pokocham :lol:



Matka poznała się z ojcem w monarze bo cpali, ojciec przestał matka nie wiec niie wyszło i zostałem z ojciem, matka cpała dalej, także myślę ze takiego rupiecia byś nie ruszył. Ale gdy miała 20 lat, to nie powiem dobra :-) :-)

kosmaty69

2016-03-07, 01:00
Gdybym na moim uniwersytecie wyciął taki dowcip któremuś koledze, na pewno nikt by się nie śmiał, bo to prymitywny i niszowy rodzaj humoru. Ale cóż, śmieją się ci co pracują za 9zł przy łopacie hahaha, lajkujcie to dalej, ja spadam spać bo jutro mam o 9 piętnaście wykłady z marketingu w języku angielskim, a następnie muszę zrealizować kilka ważnych projektów, które przyczynią się do tego, że za parę miesięcy będę miał taką kasę, że nawet sobie nie jesteście w stanie wyobrazić tak dużej liczby. Koniec tego pisania, bo jeszcze w deprechę z zazdrości popadniecie ;) )

BrunerOvned

2016-03-07, 01:42
kosmaty69 napisał/a:

Gdybym na moim uniwersytecie wyciął taki dowcip któremuś koledze, na pewno nikt by się nie śmiał, bo to prymitywny i niszowy rodzaj humoru. Ale cóż, śmieją się ci co pracują za 9zł przy łopacie hahaha, lajkujcie to dalej, ja spadam spać bo jutro mam o 9 piętnaście wykłady z marketingu w języku angielskim, a następnie muszę zrealizować kilka ważnych projektów, które przyczynią się do tego, że za parę miesięcy będę miał taką kasę, że nawet sobie nie jesteście w stanie wyobrazić tak dużej liczby. Koniec tego pisania, bo jeszcze w deprechę z zazdrości popadniecie ;) )


Takiego poczucia humoru nie znajdziesz na uniwersytecie trzeciego wieku, Panie 65-latku... :kawa:

FizycznaSiekiera

2016-03-07, 01:52
kosmaty69 napisał/a:

Gdybym na moim uniwersytecie wyciął taki dowcip któremuś koledze, na pewno nikt by się nie śmiał, bo to prymitywny i niszowy rodzaj humoru. Ale cóż, śmieją się ci co pracują za 9zł przy łopacie hahaha, lajkujcie to dalej, ja spadam spać bo jutro mam o 9 piętnaście wykłady z marketingu w języku angielskim, a następnie muszę zrealizować kilka ważnych projektów, które przyczynią się do tego, że za parę miesięcy będę miał taką kasę, że nawet sobie nie jesteście w stanie wyobrazić tak dużej liczby. Koniec tego pisania, bo jeszcze w deprechę z zazdrości popadniecie ;) )



Dawno nie widziałem gościa tak pretensjonalnego, bucowatego, pyszałkowatego i tak k***a bezczelnie głupiego. Mam nadzieję, że będziesz mi sprawnie kanapki w macu robił.

Masterof

2016-03-07, 01:55
kosmaty69 napisał/a:

uniwersytecie 9zł marketingu w języku angielskim projektów będę zazdrości



Po co spać? Przecież jest tak niewielu studentów w Polsce, czy na świecie, że i tak BĘDZIESZ miał kasy w ch*j. Jest tylko z 200 uniwerków, na każdym tylko po 30 kierunków i tylko koło 60-70(tak szacuje, u mnie na I roku było 147 osób :-D ) dzieciaków z marzeniami na roku na danym kierunku, a rynek pracy ma tyle nieobstawionych wysokopłatnych posad, że ino brać. Co prawda ty masz spory atut bo studiujesz tak wysokopłatne i pożądane przedmioty jak marketing, który plasuje się od razu za znajomością psychologi uzależnień oraz teatroznawstwem i jest ciężkim i elitarnym zagadnieniem niezrozumiałym dla pospolitych ludków. Dodatkowo znasz angielski język fiu fiu jakby rzekł Wróbelek Elemelek, kto w dzisiejszych czasach umie angielski? Chyba tabun panien za taką partią się ugania, która BĘDZIE zarabiała tyle kasy. Jak już otrzymasz magisterkę w łapki, a dalej nie będziesz mógł znaleźć pracy to daj znać, pożyczę którąś z moich dwóch, bo i tak leżą tylko w szafce, a pokazać musiałem tylko raz jak mi wyliczali urlop po 10 latach pracy, chociaż ja to po pierdołach biochemiach jestem to nic w porównaniu do elitarnego marketingu :mrgreen:

A tak na serio to jeszcze będziesz pucował berełko za 9zł/h jak tata zakręci kurek z kasą. I wtedy szlochem i smarkiem pukniesz sie w pusty beret, że jednak polibuda, czy ścisły kierunek to jest to. Ale ty BĘDZIESZ.

Tadeis

2016-03-07, 02:01
kosmaty69 napisał/a:

Gdybym na moim uniwersytecie wyciął taki dowcip któremuś koledze, na pewno nikt by się nie śmiał, bo to prymitywny i niszowy rodzaj humoru. Ale cóż, śmieją się ci co pracują za 9zł przy łopacie hahaha, lajkujcie to dalej, ja spadam spać bo jutro mam o 9 piętnaście wykłady z marketingu w języku angielskim, a następnie muszę zrealizować kilka ważnych projektów, które przyczynią się do tego, że za parę miesięcy będę miał taką kasę, że nawet sobie nie jesteście w stanie wyobrazić tak dużej liczby. Koniec tego pisania, bo jeszcze w deprechę z zazdrości popadniecie ;) )



Wpie**ol sobie snickers'a i przestań pie**olić smuty

Filogyna

2016-03-07, 02:16
@upy


Tak łatwo dajecie się trollować? Jezus maryja, sadistic to chyba najbardziej zakompleksiona część internetu...

ksiadz_pedofil

2016-03-07, 07:32
Cyganie tą sztukę mają opanowaną do perfekcji.

wildu88123

2016-03-07, 07:56
@Filogyna
Jedna mądra :) Też nie rozumiem tego zjawiska. Troll jak ch*j a Ci się produkują.

jbone

2016-03-07, 08:54
piwo.tego nie znałem