18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mały wpierdol

goniesuki.nastojaka • 2017-08-18, 03:33
Mała wioska, mały wpie**ol...


biala20

2017-08-18, 07:48
A mogli zapie**alać na plantacji! Szkoda!

martinkane

2017-08-18, 09:31
Świat się dowiedział nic nie powiedział.Mordy,gwałty,wywłaszczanie z własności białych w RPA,mordowanie i wypędzanie chrześcijan z Egiptu,Syrii,Iraku,Indii,Pakistanu.Lecz polityczna poprawność nakazuje jedynie potępiać tylko rasizm wobec kolorowych, faszyzm,homofobię,seksizm itp.W ciągu kilkunastu lat Zachód,Ameryka Północna,Australia zapłonie.Ogień podłożą emigranci.Cywilizacja zachodnia(łacińska) upadnie.a na jej gruzach powstanie Nowa Barbaria tak jak gruzach Zachodniego Cesarstwa Rzymskiego w V wieku p.n.Chr.Lecz nie przejmie ona żadnych wartości po naszej bo jej spoiwem będzie islam.Od Rewolucji Francuskiej poprzez rewolucję bolszewicką , dwie wojny światowe i okres powojenny cały czas zmierzamy po równi pochyłej do tej zagłady.W Europie,Ameryce Północnej,Australii większość nowo narodzonych dzieci to dzieci emigrantów.Z drugiej strony jedyne co wprowadzają epigoni Zachodu to aborcja,eutanazja,związki homoseksualne,legalizacja narkotyków,ideologia gender.Sami skazaliśmy się na zagładę skutecznie nie odsuwając od władzy tych co od setek lat podkopywali podstawy naszej cywilizacji:chrześcijaństwo,filozofię grecką i prawo rzymskie.Wraz z naszym światem zginie też to zło,o którym pisałem powyżej.Lecz to żadna pociecha.

"Według badań niezależnego obserwatorium Genocide Watch – w RPA realizuje się prawdziwe ludobójstwo na tle rasowym, co potwierdzają zresztą potworne sposoby używanie podczas rzezi: kobiety i dzieci są gwałcone przed ich zabiciem, mężczyźni zaś torturowani godzinami; całym rodzinom otwiera się brzuchy maczetą, po czym ich wnętrzności są zawieszany jak girlandy na drzwiach; jeszcze innych białych – czarnoskórzy przywiązują do ich własnych samochodów i wloką ich za nimi aż do zgonu ofiar."


~Velture

2017-08-18, 10:22
Całe szczęście, że nie mam pomarańczowych koszulek :amused:

os...........wo

2017-08-18, 11:31
martinkane
Łatwiej zbudować nową cywilizację na gruzach starej. Chyba że ktoś posiada bezwzględną siłę, i nie waha się jej użyć.
Co do filmu, same pieszczoty kijami. Gdzie maczety ?

zeus6

2017-08-18, 16:11
Znowu Niemcy.....masakra

mi...........ek

2017-08-18, 17:49
Czyżby "wygaszanie" białych rolników w RPA? Sami dokonają klęski.

biala20

2017-08-18, 23:48
"Według badań niezależnego obserwatorium Genocide Watch – w RPA realizuje się prawdziwe ludobójstwo na tle rasowym, co potwierdzają zresztą potworne sposoby używanie podczas rzezi: kobiety i dzieci są gwałcone przed ich zabiciem, mężczyźni zaś torturowani godzinami; całym rodzinom otwiera się brzuchy maczetą, po czym ich wnętrzności są zawieszany jak girlandy na drzwiach; jeszcze innych białych – czarnoskórzy przywiązują do ich własnych samochodów i wloką ich za nimi aż do zgonu ofiar."

Wypisz, wymaluj Wołyń i przeklęte ukry!

bugmenot7

2017-08-19, 00:37
@martinkane

Rozwiązanie problemu jest proste ewakuować białych uchodźców do Europy, odprawić czarnych nachodźców do Afryki i niech sobie tam rządzą jak im się podoba.

aaaaaaaaaaaaaa

2017-08-19, 13:58
A opony gdzie?
Nie ma opon nie ma zabawy.

skurwysyn666

2017-08-19, 21:19
Duża wioska, duży wpie**ol ?

petru23

2017-08-20, 21:17
w pierwszej chwili myślałem, że maczetami napie**alają ale jednak się zawiodłem :(