18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mały Superman...

krzyks • 2018-02-07, 08:37
...dzielnie to znosi :roll:


murel_26

2018-02-08, 21:28
mam nadzieję, że będzie miał kiedyś okazję odwdzięczyć się tej k***ie

Loaloa

2018-02-08, 21:36
Na pewno mały gnój zasłużył. A za darcie ryja powinien jeszcze parę kopów przyjąć.

Cytat:

Już sam fakt ze pinda jedna to nagrywała daje do zrozumienia ze ma niezle pie**olnietą psyche.



A może chciała zrobić prezent użytkownikom portalu sadistic.pl? Zamiast wdzięczności to tylko narzekania. Wam nigdy nie dogodzi.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-02-08, 21:36
Skoro taki z niego Superman to czemu jej nie pie**olnął?
Z litości??? Powinien zabić k***ę jednym strzałem, film by ciekawszy był. A może na harda by się nadał.

krzyks

2018-02-08, 21:41
Loaloa napisał/a:

Na pewno mały gnój zasłużył. A za darcie ryja powinien jeszcze parę kopów przyjąć.



tY za swoje pie**olenie kary odpowiedniej tu nie zaznasz, ale karma wróci. :kawa:

Anake

2018-02-08, 21:49
Tak pie**olicie o madce eksperci, a moze mlody odj***l cos konkretnego, np nie wyniosl smieci?

krzyks

2018-02-08, 21:52
Anake napisał/a:

Tak pie**olicie o madce eksperci, a moze mlody odj***l cos konkretnego, np nie wyniosl smieci?



Tak, nie wyniósł ciebie na śmietnik :homer:

MakKfacz

2018-02-08, 21:58
To jest niesmaczne. Rozumiem jak dorośli się wyrzynają i obijają mordy. Ale żeby dorosły nad dzieckiem się znęcał? Obojętnie białe, czarne, ciapate. No k***a.

ligo

2018-02-08, 22:17
kurde lubię sadistica i często oglądam, wiele mogę znieść już się oswoiłem z obcinaniem głów itp masakry już nie robią takiego wrażenia na mnie, wypadki, samobójstwa to wszystko umiem jakoś sobie odłożyć na odpowiednią półkę w głowie nie wracam już później do tego w żaden sposób. ALE !!! jestem ojcem i w żaden ale to w żaden sposób nie umiem sobie poukładać tego, że ktoś może znęcać się nad dzieckiem, bezsilność i rozpacz tego dzieciaka brak zrozumienia co się dzieje. ten film mnie wk***ił i zebrała się we mnie złość! Mam w dupie czy ktoś będzie ze mnie darł łacha czy komuś to przeszkadza, że gdzieś w środku mnie ściska jak widzę coś takiego.

Nazgrel

2018-02-08, 22:24
Najlepsi są Ci internetowi napinacze którzy obiecują i proponują czego to by nie zrobili ze "sprawcą" i jakie to krzywdy należy mu wyrządzić. Jak k***a janusze z onetu - "zróbić mu to samo!" "dajcie adres" "rozj***ć gada" no k***a reprezentujecie taki sam poziom jak ta pani co małego brudasa napie**ala kijem, zastanówcie się nad sobą.

MakKfacz

2018-02-08, 22:38
Nazgrel napisał/a:

Najlepsi są Ci internetowi napinacze którzy obiecują i proponują czego to by nie zrobili ze "sprawcą" i jakie to krzywdy należy mu wyrządzić. Jak k***a janusze z onetu - "zróbić mu to samo!" "dajcie adres" "rozj***ć gada" no k***a reprezentujecie taki sam poziom jak ta pani co małego brudasa napie**ala kijem, zastanówcie się nad sobą.



Mniej więcej:


ProVVe

2018-02-08, 23:02
Jakiś dowcipniś musiał po złości gdzieś kryptonit podrzucić

Lee225

2018-02-09, 09:40
Urośnie i ją zajebe. :krejzi:

Mors_Nigra

2018-02-09, 09:59
Obstawiam, że rozstała się z ojcem dziecka i nienawiść do niego (do ojca) pcha ją do tego, by znęcać się nad jego synem, nagrywać to i pokazywać/wysyłać ojcu. Nie jest to może ekstra popularna metoda zemsty na byłym, niemniej, bywa sporo takich przypadków. A! I j***ć sadolowych napinaczy! :amused:

Fansadola

2019-06-24, 09:57
Jak można k***a za słabo mocniej k***aaa

Wiewór

2019-06-24, 15:10
No co wam znowu nie pasuje. Dopiero co napie**alaliście na bezstresowe wychowanie, pokazują stresowe i też wam nie pasuje.
Zdecydujcie się k***a.