18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mały sadol

Syn_Milionera • 2023-02-03, 10:41
A masz ty ch*ju.


Ha...........dy

2023-02-03, 11:38
Ale chamsko uciętę...

pablohasan

2023-02-03, 11:53
Z jednej strony słabo bo nie fair play itd. ale z drugiej jak coś do siebie mają to niech się trzaskają a nie jak p*zdy w necie na siebie będą pisać...

JackCola

2023-02-03, 12:05
fair play po judeobanderowsku XD

Ha...........dy

2023-02-03, 12:56
JackCola napisał/a:

fair play po judeobanderowsku XD



Wpieprzanie elementów politycznych pod filmikiem z dwoma uczniami-sportowcami, to szczyt indolencji intelektualnej. A jeśli dodatkowo do damy roznoszący się wraz z twoim wpisem smród zatęchłej onucy, to obraz twej osoby jaki sie maluje jest na wskroś żałosny. Wyjdź stąd i zamknij drzwi za sobą...

:roll:


EDIT.
Wszedłem na twój profil i widzę, że jesteś faszystą z Petersburga, kacapem pracującym dla naziola Prigożyna w Instytucie Badań Internetu, znanym też jako fabryka trolli. Przestań spamować olginowcu. Ja rozumiem, że tak zarabiasz na chleb i że jesteś żołnierzem w wojnie propagandowej z tym przebrzydłym "Kolektywnym Zachodem", ale bardziej byś się przydał na Ukrainie, wspierając świeżo zmobilizowane sowieckie bydło, tzw. jednorazowych, którzy tłumnie giną przeprowadzając rozpoznanie bojem. Jako doświadczony aparatczyk, zapewne wsparłbyś swoich mniej doświadczonych kolegów, a po jednej z akcji - ofiarowałbyś swe nędzne, parszywe truchło ukraińskim sabakom, bo pewnie psiaki głodne...



Jajamiomate

2023-02-03, 13:11
HardyTwardy napisał/a:

Wpieprzanie elementów politycznych pod filmikiem z dwoma uczniami-sportowcami, to szczyt indolencji intelektualnej. A jeśli dodatkowo do damy roznoszący się wraz z twoim wpisem smród zatęchłej onucy, to obraz twej osoby jaki sie maluje jest na wskroś żałosny. Wyjdź stąd i zamknij drzwi za sobą...

EDIT.
Wszedłem na twój profil i widzę, że jesteś faszystą z Petersburga, kacapem pracującym dla naziola Prigożyna w Instytucie Badań Internetu, znanym też jako fabryka trolli. Przestań spamować olginowcu. Ja rozumiem, że tak zarabiasz na chleb i że jesteś żołnierzem w wojnie propagandowej z tym przebrzydłym "Kolektywnym Zachodem", ale bardziej byś się przydał na Ukrainie, wspierając świeżo zmobilizowane sowieckie bydło, tzw. jednorazowych, którzy tłumnie giną przeprowadzając rozpoznanie bojem. Jako doświadczony aparatczyk, zapewne wsparłbyś swoich mniej doświadczonych kolegów, a po jednej z akcji - ofiarowałbyś swe nędzne, parszywe truchło ukraińskim sabakom, bo pewnie psiaki głodne...



Zejdź na ziemię

Ha...........dy

2023-02-03, 13:23
Jajamiomate napisał/a:

Zejdź na ziemię



A coś nie tak z moim komentarzem? Sadistic, jako portal na którym sporo sfrustrowanych młodych mężczyzn, stał się jednym z celów rosyjskich działań propagandowych, podobnie zresztą jak i taki Wykop., a gość, którego się czepiłem ewidentnie jest kacapem, bo stosuje ich język, ichnie określenia, niczym z jakiejś ściągawki . Aż mu odpisałem pod jego kilkoma wpisami aby dzban nie czuł, że może siać swoją dezinformację bez jakiejkolwiek nań odpowiedzi.

Żeby nie było - nie zamierzam też tolerować propagandy ukraińskiej czy jakiejkolwiek innej, jeśli na takową natrafię. Negowanie Wołynia, twierdzenia, jakoby w Przewodowie spadła rakieta rosyjska, a na Ukrainie nie ma żadnej korupcji, bo się magicznie skończyła wraz z ruską inwazją oczywiście również wytknę.

:-)

Pawehan

2023-02-03, 14:35
A masz to za Ukrainie

kryptonowa_laska

2023-02-03, 17:46
Komentator, w luźnym tłumaczeniu: "... obie drużyny prowadziły zaciętą walkę, były faule, ale jak widać, zachowują godne, sportowe zachow... CO JA pie**olĘ".

alucard321

2023-02-03, 18:03
HardyTwardy napisał/a:


Żeby nie było - nie zamierzam też tolerować propagandy ukraińskiej czy jakiejkolwiek innej, jeśli na takową natrafię.



Nietolerować tutaj to ty sobie możesz najwyżej swojego starego w wannie. Nie zesraj się :-D

Pizdus

2023-02-03, 22:06
HardyTwardy napisał/a:

A coś nie tak z moim komentarzem? Sadistic, jako portal na którym sporo sfrustrowanych młodych mężczyzn, stał się jednym z celów rosyjskich działań propagandowych, podobnie zresztą jak i taki Wykop., a gość, którego się czepiłem ewidentnie jest kacapem, bo stosuje ich język, ichnie określenia, niczym z jakiejś ściągawki . Aż mu odpisałem pod jego kilkoma wpisami aby dzban nie czuł, że może siać swoją dezinformację bez jakiejkolwiek nań odpowiedzi.
Żeby nie było - nie zamierzam też tolerować propagandy ukraińskiej czy jakiejkolwiek innej, jeśli na takową natrafię. Negowanie Wołynia, twierdzenia, jakoby w Przewodowie spadła rakieta rosyjska, a na Ukrainie nie ma żadnej korupcji, bo się magicznie skończyła wraz z ruską inwazją oczywiście również wytknę.



Mamy też sporo działań probanderowskich. A wytykania każdemu jakiejś onucy za to że nie wielbi upancow też pilnuje

SpaceGod

2023-02-04, 06:46
Z tego co Pamietam to ziomo który wyłapał na nerkę wcześniej podczas meczu mial nabijać się z niepełnosprawnego dzieciaka który był w drużynie czy tam w klasie rockiego balboa

sberek38

2023-02-04, 08:02
HardyTwardy napisał/a:

Wpieprzanie elementów politycznych pod filmikiem z dwoma uczniami-sportowcami, to szczyt indolencji intelektualnej. A jeśli dodatkowo do damy roznoszący się wraz z twoim wpisem smród zatęchłej onucy, to obraz twej osoby jaki sie maluje jest na wskroś żałosny. Wyjdź stąd i zamknij drzwi za sobą...

EDIT.
Wszedłem na twój profil i widzę, że jesteś faszystą z Petersburga, kacapem pracującym dla naziola Prigożyna w Instytucie Badań Internetu, znanym też jako fabryka trolli. Przestań spamować olginowcu. Ja rozumiem, że tak zarabiasz na chleb i że jesteś żołnierzem w wojnie propagandowej z tym przebrzydłym "Kolektywnym Zachodem", ale bardziej byś się przydał na Ukrainie, wspierając świeżo zmobilizowane sowieckie bydło, tzw. jednorazowych, którzy tłumnie giną przeprowadzając rozpoznanie bojem. Jako doświadczony aparatczyk, zapewne wsparłbyś swoich mniej doświadczonych kolegów, a po jednej z akcji - ofiarowałbyś swe nędzne, parszywe truchło ukraińskim sabakom, bo pewnie psiaki głodne...



A ja wszedłem na twój profil i widze, że siejesz tu proukraińskie , kłamiliwe, oczywiste fejki.
Insunujesz, że wszyscy młodzi ukraińcy przebywajacy w Polsce dotarli do nas przed wybuchem wojny... bzdura totalna.
pomijając tę oczywista kłamiliwa manipulację, należy dodać, ze konflikt na ukrainie trwa od 2014 r. i już parę lat temu i dezercje oficjalnie określano na dziesiatki tysięcy.

JackCola

2023-02-04, 14:06
Prawda jest taka że my Polacy jeszcze długo wam będdziemy Wołyń pamiętać i Wasze bestialstwo.
Każdy jest dobry kto Wam mordę utrze. Nawet Putin.
Jesteście wredną, fałszywą i zwyrodniała nacją. I dostaniecie na co zasłużyliście. Będziecie niewolnikami żydowskich oligarchów przez długie lata, cierpiąc biedę z nędzą.
Co mnie specjalnie nie smuci.

Rosjanie jak i Ukraińcy to mordercy Polaków. Teraz sami, między sobą się wyżynają. Polacy powinni stać z boku i się tylko przyglądać jak się wielowiekowi wrogowie Polski na wzajem mordują. Każdy prawdziwy Polak w obecnej chwili ma same powody do zadowolenia. Umierają Ukraińcy i umierają Rosjanie. Jak to mówi bardzo mądre, polskie przysłowie: "Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy" Jak widać sprawiedliwość właśnie nadeszła.

Vinyl

2023-02-04, 14:38
@up Katyń będziemy pamiętać duuuuuużo dłużej

Wołyń w swej istocie miał znamiona bratobójcze, napuszczono jednych głodnych chłopów na drugich głodnych , zmarnowanych trudem wojennym chłopów przy zmasowanej propagandzie podkręcanej zarówno ze strony nazistów jak i sowietów ( obie te zgniłe grupy miały tu wspólny interes: divide et empera, dzieł i rządź - skłócić Polaków i Ukraińców to było w ich wspólnym interesie - z resztą dokładnie tak jest też i dzisiaj).

Takie proste chłopstwo było bardzo podatne na wszelkie obietnice i agresywna propagandę.

Natomiast Katyń- to metodyczny zimny mord z zamiarem wymordowania kwiatu inteligencji narodu - Polska nigdy nie może zapomnieć wyrachowania z jakim ruskie k***y mordowały nas Polaków

A Wołyń - każdy kto pisze na sadolu o Wołyniu to ruska propaganda zatracająca skalę .Wołyń to mniej więcej tyle ofiar co obława augustowska czyli mord sowietów na Polakach po "oswobodzeniu" podlasia