18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mały sadol

CrazyEdek • 2020-09-30, 20:51
Tego nikt nie przewidział.


krzychu186

2020-09-30, 22:18
ITe kręte schody to na 100% jedyna droga z piętra na parter. Ustawka jak ch*j. Co on chciał rzucić tym telewizorem do kolegi na dole?

marcin198320

2020-09-30, 22:19
Jeden z najgorszych fejkuw jakie widziałem

Mietek7567

2020-09-30, 22:22
U mnie w domu to dziecko poleciało by zaraz za telewizorem.

JaTylkonaChwile

2020-09-30, 22:25
Mietek7567 napisał/a:

U mnie w domu to dziecko poleciało by zaraz za telewizorem.



wnioskuje, ze chciales napisac : " U mnie w domu to dziecko poleciało zaraz za telewizorem, to ja bylem tym dzieckiem... :( "

outsidethebox86

2020-09-30, 22:28
Znawca_Cipek napisał/a:

Stać ich. Też bym nie plakal na ich miejscu. To tylko rzeczy...Czym są wobec radości bombelka.



k***a chyba pierwszy raz się z Tobą zgodzę :-P ;-)

sadfun

2020-09-30, 22:31
Rowerka szkoda.

riki88

2020-09-30, 22:32
tez mi sie wydaje ze ustwka ni ch*ja bym na barirce nie ustawil czegoc co może sie zachwiać i spaść wieć albo małointeligętni albo k***a poprostu amerykanie ....

no i wytłumaczcie co ten na dole chciał zrobić ?? co k***a na oko sprawdzic jak wyglada sytuacja co potrzebuja .... kur najpier robią potem myślą ???

Dla mnie fejk jak ch*j ....


arkoski

2020-09-30, 22:39
Głupi mały gnój

jednoręki-ujeżdżacz

2020-09-30, 22:57
Kolego, nie wiem jak często nosiłeś np meble po rożnego rodzaju schodach, klatkach itd ale jeśli nie ogarniasz jak można podać taki telewizor przez barierki to...już tłumacze: gość na gorze obraca go na barierce o 90° i zaczyna wysuwać koniec coraz bardziej poza balustradę. Jak już zaczyna tv mocniej przeważać on wtedy (najtrudniejszy moment) musi zacząć obracać go „plecami” tv do barierki. Jak już tylna płaszczyzna tv przylega do niej musi delikatnie zacząć go dalej obniżać a gość na dole jest już najprawdopodobniej w stanie od dołu zacząć asekurować. A jak już na dole facet podtrzymuje tv to potem już ten z góry schodzi i razem go już opuszczają w dół. Tak, to jest do zrobienia tyle, że gość u góry musi mieć wprawę i trochę siły. Nie dlatego, że tv jest ciężkie tylko żeby umiejętnie tym balansować.
Ja bym to zreszta zrobił szybciej. We dwóch bierzesz i wystawiasz tv za balustradę (tak aby wisiał wzdłuż), jeden chwyta a drugi schodzi. Odbiera tv który wciąż jest oparty o balustradę. Ten z góry dołącza i ściagają go na dół.
mygyry napisał/a:

Możesz rozwinąć, bo ni ch*j nie poniemaju twojego toku myślenia, chyba że chcieli jak w sąsiadach jeden rzuca drugi łapie
Widzę żeście tacy mądrzy jak i oni, a jaka filozofia nieść ponad balustradą? Niby w jaki sposób ten z dołu by dosięgnął i odebrał od drugiego? Możecie śmiało kręcić sąsiadów na żywo


boo

2020-09-30, 23:05
Wyj***lbym smarkowi takiego kopa, ze polecialby dalej niz tv. A zniesc mogli w pionie, byloby latwiej.

mygyry

2020-09-30, 23:08
jednoręki-ujeżdżacz napisał/a:

Kolego, nie wiem jak często nosiłeś np meble po rożnego rodzaju schodach, klatkach itd ale jeśli nie ogarniasz jak można podać taki telewizor przez barierki to...już tłumacze: gość na gorze obraca go na barierce o 90° i zaczyna wysuwać koniec coraz bardziej poza balustradę. Jak już zaczyna tv mocniej przeważać on wtedy (najtrudniejszy moment) musi zacząć obracać go „plecami” tv do barierki. Jak już tylna płaszczyzna tv przylega do niej musi delikatnie zacząć go dalej obniżać a gość na dole jest już najprawdopodobniej w stanie od dołu zacząć asekurować. A jak już na dole facet podtrzymuje tv to potem już ten z góry schodzi i razem go już opuszczają w dół. Tak, to jest do zrobienia tyle, że gość u góry musi mieć wprawę i trochę siły. Nie dlatego, że tv jest ciężkie tylko żeby umiejętnie tym balansować.
Ja bym to zreszta zrobił szybciej. We dwóch bierzesz i wystawiasz tv za balustradę (tak aby wisiał wzdłuż), jeden chwyta a drugi schodzi. Odbiera tv który wciąż jest oparty o balustradę. Ten z góry dołącza i ściagają go na dół.



A więc po jaki ch*j postawili go pionowo a nie plecami na płasko skoro miał nim jechać w dół?
Ten z dołu za ch*j by tego nie sięgnął z pozycji umożliwiającej jakąkolwiek kontrolę
Po ch*j szmatką skoro ten z góry ma nim piłować po całej długości jadąc w dół?
Z całą pewnością w domu nie ma żadnej klatki schodowej, którą został wniesiony
Bez problemy by zeszli nawet tymi krętymi schodami.

Wombat212

2020-09-30, 23:51
Ustawka jak ch*j

Pablitto91

2020-10-01, 01:00
A ja się pytam na ch*j ktoś miałby robić taką ustawkę? Sądzę, że rekordu odwiedzin filmik nie pobije, a w związku z tym ewentualna kasa z youtube'a prędko nie pokryje wartości telora. Wersje są dwie: albo telor miał już zj***ną matrycę i zrobili sobie jaja (wtedy na ch*j jeszcze psuć rowerek?), albo zwyczajnie są zj***ni (opcja najbardziej prawdopodobna) i postanowili obmyślać plan zniesienia w trakcie, na zasadzie "dobra, to może ja teraz zejdę na dół i zobaczymy co dalej". Nie rozumiem ekscytacji tym, że fejk. No dobra, jest jeszcze trzecia opcja, że mają w ch*j kasy i postanowili sobie zrobić taki czaderski filmik, co w zasadzie również świadczyłoby o tym, że są zj***ni