18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mały podarunek

~Beny • 2021-03-01, 20:26
A niech ma


~Esencja

2021-03-01, 20:34
Piękna inicjatywa! Oby więcej takich :lol:

hellbwoi

2021-03-01, 20:43
Jest koleś, który pracował dla nasa, kiedyś mu zaj***li paczke wiec od kilku lat wypuszcza nowe edycje fejkowych przesyłek, gdzie po otwarciu paczki nagrywają otwierajacych, rozsypuja brokat, psikaja smierdzacym sprejem, oraz oczywiscie loguja pozycje GPS.



outsidethebox86

2021-03-01, 21:04
Hihi, szkoda, że nie ma nagrania, jak gość otwiera tę paczkę ;-)

Ludzie żadnej godności już kuźwa nie mają...
W zeszłym roku ktoś ukradł mi nową bieliznę z suszarki, którą miałam na zewnątrz... Sick!!!

Deadlyo

2021-03-01, 21:24
hellbwoi napisał/a:

Jest koleś, który pracował dla nasa, kiedyś mu zaj***li paczke wiec od kilku lat wypuszcza nowe edycje fejkowych przesyłek, gdzie po otwarciu paczki nagrywają otwierajacych, rozsypuja brokat, psikaja smierdzacym sprejem, oraz oczywiscie loguja pozycje GPS.



Cudowne te filmiki są, krzyk, przerażenie, agresja.
Najlepsi są Ci, co nie mogli się doczekać i otwierają paczki w samochodach, smród i brokat w całym wozie

Tommny

2021-03-01, 21:27
Paczka z gównem

Gitrix

2021-03-01, 21:30
Fake, złodziej nie jest murzynem!

Su...........wn

2021-03-01, 21:32
Mój kotek :D

St...........sz

2021-03-01, 21:42
Deadlyo napisał/a:

Cudowne te filmiki są, krzyk, przerażenie, agresja.
Najlepsi są Ci, co nie mogli się doczekać i otwierają paczki w samochodach, smród i brokat w całym wozie



Linka poproszę

:-D

Emis

2021-03-01, 21:44
outsidethebox86 napisał/a:

Hihi, szkoda, że nie ma nagrania, jak gość otwiera tę paczkę
Ludzie żadnej godności już kuźwa nie mają...
W zeszłym roku ktoś ukradł mi nową bieliznę z suszarki, którą miałam na zewnątrz... Sick!!!



Pewnie jakiś sadol przechodził i zawalił aby wąchać wieczorami

Cryo

2021-03-01, 21:51
Dla najlepszego efektu gówno powinno być zasypane wypełniaczem do paczek, żeby trzeba było włożyć tam rękę, aby znaleźć "zawartość"

hellbwoi

2021-03-01, 22:06
Deadlyo napisał/a:

Cudowne te filmiki są, krzyk, przerażenie, agresja.
Najlepsi są Ci, co nie mogli się doczekać i otwierają paczki w samochodach, smród i brokat w całym wozie



na jego kanale znajdziesz też wersje 1.0 oraz 2.0

1.0 - od tego sie wszystko zaczelo


2.0

shoe5maker

2021-03-01, 23:12
hellbwoi napisał/a:

Jest koleś, który pracował dla nasa, kiedyś mu zaj***li paczke wiec od kilku lat wypuszcza nowe edycje fejkowych przesyłek, gdzie po otwarciu paczki nagrywają otwierajacych, rozsypuja brokat, psikaja smierdzacym sprejem, oraz oczywiscie loguja pozycje GPS.



Fajnie ale mogły by wybuchać smrodem na dziki, albo jakimś półpłynnym gównem. Tak żeby rzygali.

Dvpper22

2021-03-02, 00:20
hellbwoi napisał/a:

Jest koleś, który pracował dla nasa, kiedyś mu zaj***li paczke wiec od kilku lat wypuszcza nowe edycje fejkowych przesyłek, gdzie po otwarciu paczki nagrywają otwierajacych, rozsypuja brokat, psikaja smierdzacym sprejem, oraz oczywiscie loguja pozycje GPS.



ŁaŁ... a wiesz, ze nie tylko Ty jesteś taki super cyk pyk fuch... i dużo ludzi już o tym typie wie? Nam wrazenie ze nigdy na dłużej nie „zabłądziłeś na yt”

Pewnie nowy..