18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mały murzyn

P@...........@C • 2012-07-17, 09:30
przyłapany na kradzieży :hitler:


Mizantrop

2012-07-17, 16:05
# MrBoryz94
Zaj***łem loda Pipi kiedyś; C sraczki dostałem przez niego i więcej nie ukradłem nic ; c

Gregorioo

2012-07-17, 16:13
MrBoryz94 Ze sklepu nigdy nic ale z ogródków czy sadków to się owoce tonami wynosiło :P

Alonso

2012-07-17, 16:14
Sprzedawca to prawdziwy sadysta.
Sponiewierał psychicznie gówniarza. A na koniec filmik wrzucił do internetu.

161ZT650

2012-07-17, 16:22
Józef Ka. napisał/a:

Znając ten brutalny świat, to zapewne dzieciak trafił na eks-księdza.
Ksiądz jak ksiądz, prócz wyspowiadania się ze "złego" uczynku, zażądał jeszcze penetracji odbytu, w zamian za dochowanie tajemnicy spowiedzi.

:niggasmile:



Znasz z autopsji ? :mrgreen:

saju

2012-07-17, 16:29
ja pie**ole, kiedy tylko ktos napisze cokolwiek o seksie analnym, o kontaktach z pedofilem albo o wspolnym kompaniu sie w wannie ze starym to od razu lecÄ… te super smieszne zarty: znasz z autopsji?? to twoje nalepsze wspomnienia z dziecinstwa?? twoj stary tak ci robil??

JÃ...........a.

2012-07-17, 16:47
Arthas21 napisał/a:

@Józef Ka.

Idź i nie grzesz więcej...



Kiedyś próbowałem nie grzeszyć, być dobrym człowiekiem. Wiesz takim prawdziwym.
I wiesz co?
Mało co się k***a nie powiesiłem, bo nie mogłem się odnaleźć w tym świecie zepsucia, zakłamania, bydlactwa i bezlitośni.
Ale o czym ja k***a piszę, przecież nie o to Ci chodzi. Ty "grzeszeniem" nazywasz szydzenie z Twojego Pana, tzn. księdza, który znajduje się w najbardziej podatnej branży występowania pedofilii.

161ZT650 napisał/a:



Znasz z autopsji ? :mrgreen:



Nie. Moja wiedza w tym temacie, pochodzi z przeróznych artykułów o tejże tematyce. No i jeszcze wchodzą w to, wywiady z pokrzywdzonymi - być może miałem okazje przeczytać Twoja historie, kto wie.. :emo:

harconen

2012-07-17, 17:18
To są właśnie murzyni, żyd to by się jeszcze targował.

Zl...........ny

2012-07-17, 17:41
Józef Ka. napisał/a:


Nie. Moja wiedza w tym temacie, pochodzi z przeróznych artykułów o tejże tematyce. No i jeszcze wchodzą w to, wywiady z pokrzywdzonymi - być może miałem okazje przeczytać Twoja historie, kto wie.. :emo:



Dzielnie się pienisz, obyś nie dostał wylewu jak ostatnio, bo znowu wyłapiesz 3 warny w ryja ;) CHILL MAN

Vl...........in

2012-07-17, 18:05
njus napisał/a:



Gdybyś znał chociaż trochę język angielski to byś zrozumiał więcej. Chciałeś być śmieszny ale zrobiłeś z siebie idiotę. Poucz się jeszcze trochę bo do matury to masz pewnie jeszcze ze 4 lata. :homer:



Akurat jesteś w błędzie. Pewne to jest tylko to, że dziewczyna/żona/kochanka ci nie da, i dzisiejszy wieczór spędzisz ze swoją ręką.
Co do tego co ten murzynek pie**oli. ch*j mnie to obchodzi z prostego powodu: jest j***nym czarnym złodziejem.

JÃ...........a.

2012-07-17, 18:59
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



Dzielnie się pienisz, obyś nie dostał wylewu jak ostatnio, bo znowu wyłapiesz 3 warny w ryja ;) CHILL MAN



W ryja, to ty możesz dostać [cenzura] swego ojczyma. W ogóle te swoje [cenzura] riposty wsadź sobie w [cenzura] , [cenzura] .
Dobrze wiem, że lubisz nakręcać kłótnie, w których jesteś ostatecznie przegrany.
Dlatego postaram się zawiadomić już teraz administracje o Twoich zaczepkach, [cenzura] .

AngryCow

2012-07-17, 19:08
Następnego dnia pewnie wrócił z braćmi i wynieśli więcej niż jedną paczkę czipsów.

Bartolomew

2012-07-17, 23:07
saju napisał/a:

ja pie**ole, kiedy tylko ktos napisze cokolwiek o seksie analnym, o kontaktach z pedofilem albo o wspolnym kompaniu sie w wannie ze starym to od razu lecÄ… te super smieszne zarty: znasz z autopsji?? to twoje nalepsze wspomnienia z dziecinstwa?? twoj stary tak ci robil??




Bo ten kto pisze znasz z autopsji? To pewnie po przeczytaniu takiego kawałka pedofilskiego tekstu aż łzy wzruszenia z ociera. Coś w stylu: znasz z autopsji? Miałem tak opowiedz coś więcej.

161ZT650

2012-07-17, 23:43
Bartolomew napisał/a:




Bo ten kto pisze znasz z autopsji? To pewnie po przeczytaniu takiego kawałka pedofilskiego tekstu aż łzy wzruszenia z ociera. Coś w stylu: znasz z autopsji? Miałem tak opowiedz coś więcej.



Więc opowiadaj :mrgreen:

dashadow

2012-07-18, 08:23
Vladimir Putin napisał/a:



Akurat jesteś w błędzie. Pewne to jest tylko to, że dziewczyna/żona/kochanka ci nie da, i dzisiejszy wieczór spędzisz ze swoją ręką.
Co do tego co ten murzynek pie**oli. ch*j mnie to obchodzi z prostego powodu: jest j***nym czarnym złodziejem.



skompromitowałeś się i nadal pie**olisz bez sensu.
FLASHNEWS! - nadal nie jesteÅ› fajny.

HAL-9000

2012-07-18, 11:58
A w domu i tak wpie**ol - za to że się dał złapać.