18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miru92

2015-05-26, 16:19
A już myślałem, że hard.

sirapacz

2015-05-26, 16:23
kierowca powinien wyjsc i obic matce ryj tak zeby po dziecko juz musial przyjechac ktos inny

i jeszcze tepa p*zda biegnie truchtem jakby leciala bo darmowe słomki przy metrze rozdają i też chce...

ir...........ld

2015-05-26, 16:23
raz go cos pie**olnie to sie nauczy

bosslolkowy

2015-05-26, 16:28
sirapacz - ostatnio ktoś kto chwalił się trójką dzieci pisał, że rodzicielstwo wcale takie łatwe nie jest ;) Sam pamiętam jak za gnoja przychodziłem do domu z rozbitą głową, pogryzioną ręką przez psa czy gwoździem na wylot w dłoni...To chyba nie jest takie proste ;D

październik

2015-05-26, 16:41
@up tak czy siak wpie**ol jej się należy

kalijanek

2015-05-26, 17:52
i teraz będzie opowiadała koleżankom przy kawie jaką to ostatnio przygodę miała

ayawaya

2015-05-26, 18:00
Ale sobie wesoło hasa, wyj***ne na wszystko dookoła, coś czuję, że niedługo go zobaczymy w filmiku "thug life" :D

rubaszny_rollo

2015-05-26, 18:03
wk***ia mnie trochę to surowe ograniczenie do 50 ale właśnie chyba w takich sytuacjach się przydaje.

mały niczemu nie winien. to tylko dzieciak.

ale mamusi to ostra reprymenda by się przydała(oczywiście nie przy dziecku). i tu szacun za zachowanie spokoju dla kierowcy!

Kopalny

2015-05-26, 19:04
co za skończona k***a kretynka mamusia

sirapacz

2015-05-26, 19:19
@besslolkowy - mam 2kę. Do szpitala na ostry już latałem więc wiem co mogą zrobić dzieci nawet mimo pilnowania ich bardziej niż swojego oka. zdarzaja sie momenty ze ich inwencja twórcza mnie przerasta i okazuję się być niedość przewidującym. Z ciekawszych akcji:
podjechałem samochodem tyłem pod piaskownicę by wyładować piach, ale głupi tatuś(ja) zostawił kluczyki w stacyjce plus wsteczny. Tatuś siłował się z piachem a synek usiadł na fotelu i przekręcił klucz w stacyjce. Całe szczęście dla mnei, że nie diesel nie zapalil mimo przejechania pół metra na rozruszniku bo pewnie by mnie wlókł aż do ogrodzenia.

tu natomiast panienka sobie podskakuje 'oh jej no to niesforne dziecko sobie pojechalo. adriej andriej wracaj! ojej nie słucha sie'

jak mnie dziecko daje dzidę w pobliżu drogi to lece mało zębów nie pogubie. dziecko niewinne (tak moje jak i jej) - to rodzic ma myslec za siebie, za dziecko i za kilka osob w najblizszym otoczeniu dziecka przewidując co się może stać.

Azdarooo

2015-05-26, 20:06
krasnal na drodze ; o

qwerq221

2015-05-26, 20:46
Oczywiście kobieta...
k***a te głupie k***y powinny mieć zawsze gdy wychodzą z dzieckiem na zewnątrz pozakładane na szyjach elektryczne obroże, które co minute będą emitować elektryczny impuls oraz sygnał dźwiękowy mówiący "zajmij się k***a dzieckiem, pilnuj dziecka, nie zostawiaj k***a dziecka" Jedyne wyjście bo jak widać 80% p*zd nie jest w stanie zapewnić dziecku bezpieczeństwa nawet na głupim spacerze... j***ne ścierwo!

djpaczu94

2015-05-26, 21:46
@sirapacz bardzo k***a trafna sugestia, pomyślałem tak samo. Wysiąść i zaj***ć, truchta se jeszcze dz**ka jakby była na plaży. O jak mnie to wk***ia jak jade autem i coś mi nagle wypie**ala na droge.

coveina

2015-05-26, 21:50
ch*ja tam "zdolniacha"...
Nie przeskoczył krawężnika.