18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Halman

2022-08-29, 15:30
ci lepsi bo na motocyklach, ostatni to mój faworyt tego cyrku;

Kriski

2022-08-29, 15:30
Co za sensacja, na wyścigach nascar karambol się uczynił.
Tam jak nie ma karambolu to ludzie chcą zwrotu kasy za bilet.

BambiPMT

2022-08-29, 15:41
Halman napisał/a:

ci lepsi bo na motocyklach, ostatni to mój faworyt tego cyrku;



Zajebiste zawody. Kamera nie oddaje tego pionu.

TytanowyRosomak

2022-08-29, 16:35
To jest k***a sport a nie jakieś pedalskie bieganie za flakiem.

to...........10

2022-08-29, 16:40
Halman napisał/a:

ci lepsi bo na motocyklach



Z tego co widzę, to konkurencja nazywa się Rzut Motorem na Czas? :D

saves

2022-08-29, 21:40
Ostatni będą pierwszymi. :D

Szary_Jeleń

2022-08-29, 21:53
Halman napisał/a:

ci lepsi bo na motocyklach, ostatni to mój faworyt tego cyrku;



Zawody samobójców?

Halman2

2022-08-29, 23:24
@autor, komentatorzy na nagraniu pie**olą o masakrze na torze. Czy tytuł "mały karambol" miał być śmieszny? Oni mówią: rój zapie**ala ostro, zaraz dojdzie do masakry. A ty pie**olisz o małym karambolu. RÓJ k***a! Masz tak mizerną znajomość angielskiego, że kompletnie nie nadajesz się do publikowania czegokolwiek. Chyba, że filmu na którym wsadzisz se w pindola słomkę do napojów. Ale i to pewnie sp***olisz.

kubol

2022-08-29, 23:34
I tyle resorakow poszlo sie jebac...

kszys1

2022-08-30, 01:27
Halman2 napisał/a:

@autor, komentatorzy na nagraniu pie**olą o masakrze na torze. Czy tytuł "mały karambol" miał być śmieszny? Oni mówią: rój zapie**ala ostro, zaraz dojdzie do masakry. A ty pie**olisz o małym karambolu. RÓJ k***a! Masz tak mizerną znajomość angielskiego, że kompletnie nie nadajesz się do publikowania czegokolwiek. Chyba, że filmu na którym wsadzisz se w pindola słomkę do napojów. Ale i to pewnie sp***olisz.



Nie zesraj się

BambiPMT

2022-08-30, 08:16
Halman2 napisał/a:

@autor, komentatorzy na nagraniu pie**olą o masakrze na torze. Czy tytuł "mały karambol" miał być śmieszny? Oni mówią: rój zapie**ala ostro, zaraz dojdzie do masakry. A ty pie**olisz o małym karambolu. RÓJ k***a! Masz tak mizerną znajomość angielskiego, że kompletnie nie nadajesz się do publikowania czegokolwiek. Chyba, że filmu na którym wsadzisz se w pindola słomkę do napojów. Ale i to pewnie sp***olisz.



Jaka k***a masakra. Nikt nie zginął przecież. Się ekscytują komentatorzy jak na wrestlingu. Niepotrzebnie.

Szibi

2022-08-30, 12:55
Zastanawiam się, jak to się stało, że czterech pierwszych kierowców jednocześnie złapało uślizg, z czego trzech po chwili jechało bokiem. To się raczej często nie zdarza.