18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mały gej

Hubertus999 • 2017-02-05, 21:21
-Tato, w szkole dokuczają mi i mówią że jestem gejem.
-Kto tak mówi?
-Taka banda całkiem przystojnych łobuzów. :oops:

eRsko87

2017-02-05, 21:32
Kradzione,nie ma piwa

eloguma

2017-02-05, 22:14
Sadol staje się plagiatem jebzdzidy już od dłuższego czasu. Nie ma się co przypie**alać, bo praktycznie wszystkie memy są kopiowane i przesyłane dalej przez ludzi którym zależy na piwach, lajkach i tak dalej. Jeśli chcesz materiałów własnych, to na sadolu z pewnością znajdziesz coś dla siebie w dziale hard a jeśli nie to zamknij mordę bo nikogo nie obchodzi to, że "KRADZIONE".

Hubertus999

2017-02-05, 22:56
Mądrzyć się nie chce ale na hardzie jakieś 90% materiałów (nie wliczając własnych urazów) są kradzione z innych stron...

Mo...........it

2017-02-05, 22:57
eloguma napisał/a:

Sadol staje się plagiatem jebzdzidy już od dłuższego czasu. Nie ma się co przypie**alać, bo praktycznie wszystkie memy są kopiowane i przesyłane dalej przez ludzi którym zależy na piwach, lajkach i tak dalej. Jeśli chcesz materiałów własnych, to na sadolu z pewnością znajdziesz coś dla siebie w dziale hard a jeśli nie to zamknij mordę bo nikogo nie obchodzi to, że "KRADZIONE".


unname90

2017-02-05, 23:36
Wiekszosc jest gdzies znalezione ale zeby skopiowac tandete i gnioty z jbzd czy z kwejka to juz calkiem porazka...

szczupak123

2017-02-06, 01:09
to wyjedź do niemczech jak cię tu biją

KrisCFC

2017-02-06, 20:55
Hubertus999 napisał/a:

-Tato, w szkole dokuczają mi i mówią że jestem gejem.



- pie**olone cioty, a teraz podnieś spódnicę bo mam ochotę na seks

:amused:

eRsko87

2017-02-07, 09:20
eloguma nie zesraj się,dupa cię boli to się podrap.Obrońca od siedmiu boleści.. :mrgreen:

flaszka

2017-02-07, 09:35
eRsko87 napisał/a:

Kradzione,nie ma piwa



I powiedział to ten, który nie wrzucił ani jednego tematu na sadola. Wkład zerowy.



Wbijcie sobie wszyscy do tych tępych zakutych łbów, że jak coś jest dobre na sadola to powinno się tu znaleźć i ch*ja nas obchodzi skąd to jest. Nie każdy jest na tyle zj***ny żeby chodzić po wszystkich portalach i tracić życie tylko na głupoty. Po za tym kopiowanie =/= kradzież już nie mówiąc, że ktoś do danej rzeczy potrzebuje praw autorskich i dać zastrzeżeń co do kopiowania, a tym bardziej do jakiś memów , kawałów czy innych bzdur.