18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mały fail

P@...........@C • 2012-04-30, 00:21
konieczna była pomoc stewardessy


BMWswap

2012-04-30, 01:00
to był typ, który nawet nie potrafił zwalić sobie gruszki ;)

spr

2012-04-30, 01:39
@up tam pie**olisz starszy koleś leci drugi raz w życiu samolotem to z kąd ma wiedzieć że trzeba wyjąć palec z pomiedzy drzwiczek przy zamykaniu klapki.

Czeczeńczyk

2012-04-30, 03:35
@BMWswap
o k***a, powiedział to typ, który myśli, że robienie bączków na śniegu zdezelowanym samochodem, to drift.

markop4321

2012-04-30, 10:07
Rosyjski inżynier wylatuje na obczyzne

azsxdc05

2012-04-30, 18:08
Ale go zgasiła ;)

zefel

2012-04-30, 18:12
A jakis debil to nagrywa, żeby potem inny debil mogl to wrzucić na głowna.

jakubczyk1985

2012-04-30, 18:30
a żeby z kolei kolejny debil mógł skomentować

skizo

2012-04-30, 18:59
w sumie czy ja wiem czy śmiech może dla kogos kto latał juz dziesiątki razy ale ja np nigdy nie leciałem pewnie tez jak polak bym nak***iał w to :D

lofix1

2012-04-30, 19:17
rechot baby na końcu, słychać że podpite polaki lecą :)

twojastarassie

2012-05-01, 01:30
@Czeczeńczyk
Nie obrazaj posiadaczy i pasionatów BMW.możesz też się przyczepić do posiadaczy nissanów, mercedesów, mazd, mustangów, dodgów, chevroletów i wszystkich marek posiadających samochody z tylnym napedem, a ze większość upala na parkingach bo polska jest tak super krajem ze nie ma gdzie pojechac i sobie polatać, a jak juz uda ci się wbić na jakiś tor to kosztuje to majątek. Sam mam BMW i nie wstydze się przyznać ze zaczynałem włąsnie od jarania kapcia na parkingach i krecenia tam bączków, kazdy od czegoś musi zaczac, potem z czasem czego zycze kazdemu jego pasja do driftu i tego sportu przeniesie się na tory i nie bedzie musiał jarac na parkingach.

Kottu

2012-05-01, 02:10
@twojastarassie
Ja mam rower i nie latam bokiem...no i sądząc po Twoim nicku nie daleko zajechałeś z tego parkingu...

da...........li

2012-05-01, 21:16
twojastarassie napisał/a:

@Czeczeńczyk
Nie obrazaj posiadaczy i pasionatów BMW.możesz też się przyczepić do posiadaczy nissanów, mercedesów, mazd, mustangów, dodgów, chevroletów i wszystkich marek posiadających samochody z tylnym napedem, a ze większość upala na parkingach bo polska jest tak super krajem ze nie ma gdzie pojechac i sobie polatać, a jak juz uda ci się wbić na jakiś tor to kosztuje to majątek. Sam mam BMW i nie wstydze się przyznać ze zaczynałem włąsnie od jarania kapcia na parkingach i krecenia tam bączków, kazdy od czegoś musi zaczac, potem z czasem czego zycze kazdemu jego pasja do driftu i tego sportu przeniesie się na tory i nie bedzie musiał jarac na parkingach.



yyyyy ale jest różnica między samochodem, a zdezelowanym 25 letnim gratem no nie? Dlatego nienawidzę idiotów z 25 letnich rozpadających się BMW. Kup sobie nowego a nie starego trupa potem okna na maksa w dół i szpan na wiosce radyjem stereło i dziwicie się czemu nikt was nie lubi.