18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mały ekosystem

phrontch • 2018-07-06, 07:17
Pewien jegomość wyhodował w swoich włosach niezależny ekosystem pełen różnych żyjątek


niemamskarpet.

2018-07-06, 23:23
możne to jego przyjaciel tak jak Wall-e miał tez jakiegoś karalucha co z nim latał :P

saves

2018-07-06, 23:42
Za dwa tygodnie zaczną wieżowce budować.

Keli

2018-07-07, 00:06
"Jaki brudas jak ja ich nienawidzę, śmierdzą i ogólnie każdy brudas to ciota i ch*j i powinien zginąć dławiąc się mydłem.
W nienawiści do brudasów tak zostałem wychowany. "

pie**olisz jak typowy seba z osiedla, który utracił 3/4 mózgu paląc trutki na szczury zwane dopalaczami.

Sam jestem brudasem (a może raczej byłem, bo w tym wieku już nie wypada) i wyrosłem na - całkiem twardego faceta ;) drechowi już nie raz wpie**ol spuściłem.

Zresztą tą samą opinie miałem o dresach - co to mocni w stadzie, a pojedyńczo owieczki ;) -
ale zmieniłem zdanie, bo poznałem paru naprawrde inteligetnych dresików (o dziwo ma polibudzie też są dresy!) - a nawet miałem pare przyjazdnych spotkań z dresami.
np kiedyś jechałem z dwoma siataki browarów i podszedł do mnie dresik z ekipa (brudem byłem wtedy full w opór) i myśłałem, że już mogę się pożegnać z browarami jak i z paroma zębami - a zapytał mnie czy słucham Slayera ;q lol zonk w opór miałem, myślałem, że to jakiś oryginalny wstęp do wpie**olu - a skończyło się na miłęj pogawędce i radzie żebym spalił włosy.

Jeśli ten dresik to czyta, to go serdecznie pozdrawiam!

Ca...........on

2018-07-07, 04:37
@up Brzmisz jak jamnik i gołym okiem widać, gdzie zmyślasz :)

DoubleBorger

2018-07-07, 12:49
Nie bronię jegomościa, bo może faktycznie syf, ale ja tu widzę jednego robaka, który mógł jakoś przypadkiem wpaść na spacerek. Mogę się mylić, ale fakt długie włosy to syf

kenzol

2018-07-07, 13:36
Chciałbym zobaczyć jak wygląda jego poduszka... albo nie, nie chciałbym.

rbQ321

2018-07-07, 13:39
Dorik napisał/a:

przeciez to karaczan turecki a nie jakieś pchły czy owsiki sadolowi eksperci kurła



Ty widziałeś kiedyś karaczana tureckiego z bliska? Bo nie wiem jak można pomylić karaczana ze świerszczem....

DoubleBorger napisał/a:

Nie bronię jegomościa, bo może faktycznie syf, ale ja tu widzę jednego robaka, który mógł jakoś przypadkiem wpaść na spacerek. Mogę się mylić, ale fakt długie włosy to syf



Aha. Rozumiem, że kręcą Ciebie kobiety ogolone na typowego Sebixa? Czy kobiece włosy różnią się od męskich?

Nie, żebym bronił długowłosych brudasów, ale są osoby, którym pasują i nie pasują długie lub krótkie włosy.. a po wyglądzie chyba nie ma co oceniać człowieka..

Edit: no i raczej obstawiam jak osoba z postów wyżej, że pewnie spadł mu na głowę i robi sobie spacer... osobiście nie raz widziałem w komunikacji miejskiej jak komuś się pająk na głowę zsunął, ale zamiast nagrywać taką osobę poinformowałem, owego pająka zdjąłem i jechaliśmy dalej. Kierowca nie klaskał...