18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mały, ciemny iracki nielot...

Halman • 2023-02-17, 07:17

zbombardował losową hurysę...

BambiPMT

2023-02-17, 07:27
Ta pionizacja zajebista jest.

Poza tym j***ni. Kaszojad odpie**ala szopki, spada na babę, a oni ja w dupie mają i przytulają kaszojada zamiast go napie**alać. Bo ewidentnie upadek ta ta babę sprawił, że nie żałuję swojego zachowania.

Ajot

2023-02-17, 07:43
Bambrych napisał/a:

Ta pionizacja zajebista jest.
Poza tym j***ni. Kaszojad odpie**ala szopki, spada na babę, a oni ja w dupie mają i przytulają kaszojada zamiast go napie**alać. Bo ewidentnie upadek ta ta babę sprawił, że nie żałuję swojego zachowania.



Postępowanie jest logiczne wg ich wiary i tradycji - kobieta tam nie przedstawia wartości równej mężczyźnie.

~_Killa_

2023-02-17, 08:13
Ale gowniak mial farta, ta stara pruchla zamortyzowala upadek na tyle miekko zeby gowniak sobie nie roztrzaskal glowy o ziemie. Gowniaka szkoda, ale dlatego ze ma glupich i nie odpowiedzialnych rodzicow, a babe? Coz, pewnie dla niej to bedzie blogoslawienstwo dostac z nieba z zada od gowniaka, pojdzie do kosciola i jej przejdzie.

Zulu-Gula

2023-02-17, 08:32
Bambrych napisał/a:

Kaszojad odpie**ala szopki, spada na babę, a oni ja w dupie mają i przytulają kaszojada



Wiesz ile tam znaczy baba?

Oto fragment książki "Jeśli to jest kobieta".

Marie przez dwa lata była niewolnicą 12 mężczyzn, wykorzystywana przez dziesiątki innych, sprzedawana i odsprzedawana — od Karakosz w Iraku aż po Ar-Rakkę w Syrii.
Jej historia jest wpleciona w dzieje Państwa Islamskiego i odzwierciedla jego teologię, która głosi, że "wszystkie grzechy mężczyzn wcielone zostają w kobiece ciało".

vladok

2023-02-17, 08:35
Latające gówno, jak nic do fekalnych na harda.

Oki244

2023-02-17, 08:55
Szkoda ze sobie tego małego łba nie rozj***ł

htp

2023-02-17, 09:23
Bambrych napisał/a:

Ta pionizacja zajebista jest.
Poza tym j***ni. Kaszojad odpie**ala szopki, spada na babę, a oni ja w dupie mają i przytulają kaszojada zamiast go napie**alać. Bo ewidentnie upadek ta ta babę sprawił, że nie żałuję swojego zachowania.



Dla nich tradycyjnie na pierwszym miejscu był koń, pnastępnie chart perski, a dopiero potem ewentualnie kobieta.

howke

2023-02-17, 10:01
Allah mu sprzyja czego nie można powiedzieć o babie

jbc_PO_lewakowTVNNiemcow

2023-02-17, 10:31
Zulu-Gula napisał/a:

Wiesz ile tam znaczy baba?
Oto fragment książki "Jeśli to jest kobieta".
Marie przez dwa lata była niewolnicą 12 mężczyzn, wykorzystywana przez dziesiątki innych, sprzedawana i odsprzedawana — od Karakosz w Iraku aż po Ar-Rakkę w Syrii.
Jej historia jest wpleciona w dzieje Państwa Islamskiego i odzwierciedla jego teologię, która głosi, że "wszystkie grzechy mężczyzn wcielone zostają w kobiece ciało".



u nas też by mogli to wprowadzić ale najpierw trzebaby dokonać eutanazji na feministycznych spermiarzach wszystkor*chających

Draxiu

2023-02-17, 12:29
To są te Iranskie drony wysyłane do kacapow. Ten pomyślnie przeszedł test

mekiz

2023-02-17, 13:06
Ma cela, zaj***ł nieźle bingo. :lol:

darek1234

2023-02-17, 13:30
Ofra Haza, cudo!