18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mały chińczyk na hulajnodze...

Jesse.Pinkman • 2021-10-11, 21:37
...i spotkanie z samochodem. Brawa dla kierownika ciężarówki za reakcję.

sothis

2021-10-11, 22:58
Kierowca ciężarówki się nie popisał :/ byłoby jednego hulajkarza mniej :(

Jeden z najgorszych uczestników ruchu. Ci na veturilo są straszni, jeździ to na rowerze raz na rok, ledwo nie spada, zapie**ala cała szerokością ścieżki rowerowej etc i nigdy nie wiesz co zrobi. A te szkodniki na hulajnoga h są tak samo ogarnięte, tylko zapie**alają 30+ kmh.

Widziałem takiego jak w nocy jechał bez żadnego oświetlenia środkiem jezdni... Im ich mniej, tym lepiej.

Mr.Benny

2021-10-12, 05:04
Mam wrażenie, że z tej kamery, dokładnie w tym miejscu, widziałem tu już kilkadziesiąt filmów z różnymi wypadkami chińczyków wariatków :shock:

CamilloSanti

2021-10-12, 09:31
Jakie k***a brawa? Kierowca ciezarowki zj***l po calosci.

unreall

2021-10-12, 11:01
CamilloSanti napisał/a:

Jakie k***a brawa? Kierowca ciezarowki zj***l po calosci.



Zgadzam się. Hulajnoga po odbiciu od jego koła powinna przyłożyć w tępą łepetynę gówniaka.

Quassar

2021-10-12, 11:51
k***a tyle debili w jednym miejscu

Raz. Jak auto przede mną na innym pasie zatrzymuje sie przed pasami to k***a logiczne że ktoś przechodzi i też trzeba sie zatrzymać a nie k***a dodawać gazu żeby jeszcze przejechać na chama na zakładkę przed pieszym bo daj boże stace te 20s z życia.
Dwa kuwa po mimo tego że gówniak dał dupy bo jak by szedł normalnie to by go auto nie jebło i tamte debile co wspomniałem wyżej w pkt1 by przejechali . to jeszcze ludzie k***a widzą że jest wypadek to sie zatrzymuje to jeszcze przyjdzie taka nadgorliwa p*zda z tyłu i też wyprzedza gdzie w normalnym miejscu powinno sie zorganizować miejsce, ogarnąć sytuacje udzielić poszkodowanemu pomocy na miejscu i potem przenieść sie w bezpieczne miejsce lub na miejscu zostawić i zabezpieczyć poszkodowanego jeśli stan na transport nie pozwala i czekać na karetkę aż zajmą sie nim ludzie wykfalifikowani.
Trzy sp***alam z wypadku bo jeszcze komuś uratuje życie... albo policja przyjdzie i zacznie zadawać pytania typu jak do tego doszło.

FeeGiee

2021-10-12, 13:53
sothis napisał/a:

Kierowca ciężarówki się nie popisał :/ byłoby jednego hulajkarza mniej
Jeden z najgorszych uczestników ruchu. Ci na veturilo są straszni, jeździ to na rowerze raz na rok, ledwo nie spada, zapie**ala cała szerokością ścieżki rowerowej etc i nigdy nie wiesz co zrobi. A te szkodniki na hulajnoga h są tak samo ogarnięte, tylko zapie**alają 30+ kmh.
Widziałem takiego jak w nocy jechał bez żadnego oświetlenia środkiem jezdni... Im ich mniej, tym lepiej.



Ale wiesz, że zbliżając się do przejścia się nie zapie**ala? Naucz kultury ruchu tego pedała z puszki