18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Malunek SMOKA na scianie.

krycholek1789 • 2015-03-06, 22:10
krotki filmik, malunek na scianie ( pow. prawie 6,5m2 ), na wykonczeniu, niedlugo wstawie filmik z calosci od chwili zarysu do koloru. Polecam ogladac do konca. Jakosc nie najlepsza ale poprawi sie przy tworzeniu calego filmu. nie bylo bo wlasne :mrgreen: :maryska:

Michael_Myers

2015-03-07, 14:24
mcko94 napisał/a:


Przecież to gówniana muzyka dla mentalnych gimbów. No może rymy pasują, i tematycznie do sadola, ale to wciąż gówno dla dzieci z gimnazjum, których marzeniem jest mieć bluzę z nożyczkami... (już się tak nie przypie**alajcie za to :D ) peace

A ściana kozacka!


Wiesz, jak by się przyczepić i w słuchać w każdy hiphopowy track PL, to by wyszło że każda muzyka jest dla gimbów. Kto co lubi.

solidsnake

2015-03-07, 15:07
ja bym to zakrył jakąś szybą bo choćbyś nie wiem jak uważał to preędzej czy później i tak się czymś ubrudzi

Piotrus

2015-03-07, 15:26
NafazowanyKoleś napisał/a:




Co to ma wspólnego z dragon ball matole?



Jakich farb tutaj używałeś? I ta fluorescencyjna? Jesteś wstanie powiedzieć ile to mniej więcej kosztowało? Zabezpieczałeś jakoś ścianę? Co było pod spodem? Farba? Gładź?





Matole zobacz swiecące smocze kule...

prtnprtcl

2015-03-07, 15:30
za kreatywne zajawki zawsze piwo!
Ziomek ma jakąś stronę ze swoimi pracami?

androgenius

2015-03-07, 15:55
gadanie do mikrofonu to nie spiew a te wasze hopy-hipy to nie muzyka.

gouran

2015-03-07, 19:20
Robisz na zamówienie może?

krycholek1789

2015-03-07, 19:26
Matt88 napisał/a:

h*jowe ma uzębienie, to nie smok ¹



sam jestes ch*jowy, twoja stara ostatnio mi mowila :blowjob:

gouran napisał/a:

Robisz na zamówienie może?



tak, robie na zamowienie

Gohan1345

2015-03-07, 22:43
Tytuł kawałka: Słoń ft. Shellerini-Kaiju. A dla wszystkich co mówią że ta muzyka jest dla gimbów... nie nasza wina że gimbusy słuchają rapu ja mam np 21 lat i się rapem jaram,potrafię w tym znaleźć przekaz jak i zwykłą zabawę. Prosta zasada nie podoba się nie słuchaj,ale oczywiście musi się znaleźć zakompleksiony gościu przed kompem który powie "im coś wyszło a ja dalej nie osiągnąłem niczego, a jebne na nich hejta niechaj im się głupio zrobi" Pozdro :D

kokroucz

2015-03-08, 09:10
ch*jowe to i słabe jak skórka od pasztetówki, niema się czym chwalić, poziom gimnazjum

krycholek1789

2015-03-08, 12:27
kokroucz napisał/a:

ch*jowe to i słabe jak skórka od pasztetówki, niema się czym chwalić, poziom gimnazjum



zal Ci dupe sciska kwaśniaku bo mimo "27 lat" ktore niby masz, nadal siedzisz z ryjem wpatrzonym w monitor z mysla ze nic nie osiagnales w zyciu a ja przynajmniej mam jakies zainteresowania i pasje. I lepiej uwazaj zebys czasem ty sie nie udlawil ta skorka od pasztetowki bo wlasnie pokazalaes ze postep twojego rozwoju intelektualnego zatrzymal sie na poziomie przedszkola. :samoboj:

INFO dla kazdego komentujacego : mam juz 25 lat wiec czasy gimnazjum dawano mam za soba :mrgreen:

Ps. jest mozliwosc wykonania malunku na kartce kazdego formatu. karykatury, portrety, oraz inne. wiecej info na PRIV. :) zapraszam :) :-D

Gr00baz

2015-03-08, 13:30
k***a za słuchanie tego pajaca słonia to powinni zamykać w pierdlu na 10 lat.

solidsnake

2015-03-08, 13:44
Gohan1345 napisał/a:

Tytuł kawałka: Słoń ft. Shellerini-Kaiju. A dla wszystkich co mówią że ta muzyka jest dla gimbów... nie nasza wina że gimbusy słuchają rapu ja mam np 21 lat i się rapem jaram,potrafię w tym znaleźć przekaz jak i zwykłą zabawę. Prosta zasada nie podoba się nie słuchaj,ale oczywiście musi się znaleźć zakompleksiony gościu przed kompem który powie "im coś wyszło a ja dalej nie osiągnąłem niczego, a jebne na nich hejta niechaj im się głupio zrobi" Pozdro :D



W 100% się zgadzam, ja słucham metalu, rapu czy czegokolwiek innego co mi się podoba i wk***ia mnie takie gadanie że rap to gówno bo pewnie piszą to ludzie co nie potrafią zrozumieć przekazu