18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PeteN88

2021-05-13, 07:09
Jak pracuje to nie taka małpa

MrFalken

2021-05-13, 08:38
Asuritta napisał/a:

jaka małpa? pracuje koleś , nie opie**ala się, nie kradnie, nie ciągnie socjalu z pracujących, nie sprzedaje broni i dragów dzieciom i innym ...
rozumiem rasizm do sk***ieli śmieci społeczeństwa ale do pracujących ludzi?....



najwyraźniej nie rozumiałeś do tej pory czym jest rasizm, bo społecznie to pojęcie jest nadużywane - ale jakbyś miał wątpliwość, to właśnie ten mem z tym komentarzem to jest rasizm :) A nie nazywanie kradnącego murzyna złodziejem.

Bandzior020

2021-05-13, 10:22
Co za zj***na wrzuta, teraz czas na naszych na zmywaku w UK czy budowach w calej europie, mozna jeszcze od niemca ze Szparagów wrzuć.... Zj***ny jesteś i tyle... Przynajmniej pracują problemem jeat nie rasa tylko środowisko w jakim sie wychowałeś... U nas za to pełno sebixow i innych blokersow.

picolo

2021-05-13, 11:46
Przynajmniej nie pie**olą sobie łap w robocie.

Kyocera

2021-05-13, 15:55
Gówno, do wyj***nia.

BundyR

2021-05-13, 17:48
Asuritta napisał/a:

jaka małpa? pracuje koleś , nie opie**ala się, nie kradnie, nie ciągnie socjalu z pracujących, nie sprzedaje broni i dragów dzieciom i innym ...
rozumiem rasizm do sk***ieli śmieci społeczeństwa ale do pracujących ludzi?....



No fajnie, ale to małpa, pracująca, ale wciąż małpa

GangTrap

2021-05-16, 19:22
PatrzeNaWas napisał/a:

Ile tutaj obrońców nyggusów się znalazło



Nie obrońcy nygusow tylko niektórzy są ludźmi i mają trochę szacunku do innych nie to co ty zj***ny durny Polaczku. Większość z was to dzbany co myślą że każdy czarny to ten zły. Mam więcej szacunku do takich " czarnych" niż do białych debili co mają klapki na oczach. Nara przygłupie

El Caudillo

2021-05-16, 19:34
Mnie tam nauczyli szacunku do pracy Dziadkowie w tym Babcia już nieżyjąca , więc nie podoba mi się to "małpienie" tutaj. Sam tu szkaluję zwierzęta z BLM i jeszcze głupsze śmieci z Antifyl, ale pracujących ludzi tyrać? Co wy k***a Morawiecki i jego Nowy Wał :P ?

lucilla

2021-05-17, 20:55
"No fajnie, ale to małpa, pracująca, ale wciąż małpa"

Jak każdy H. sapiens.