18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Małpy okradają samochód

Gaddar • 2014-10-01, 12:57
Tłum dzikich małp okrada samochód podstawiony przez policję :plzdie:
Miejsce: Chicago, Englewood-najgorsza dzielnica wylęgarni małp w chicago. :mrgreen: :mrgreen:

kaelem

2014-10-01, 13:17
Polecam na przyszłość niepie**olenie się w łapankę. Detonacja ładunku przy zapłonie silnika.

cys23

2014-10-01, 13:35
k***a, te pajace o gównianym kolorze skóry mają takie puste łby że tam już tylko wiatr hula. Boli mnie fakt, że takim stadom dzikusów przypisują status 'ludzi', takich samych jak ja. Zlecieli się jak muchy do gówna. Widział ktoś kiedyś film z normalnymi ludźmi (białymi), żeby się tak zlecieli na łupież samochodu? Nie, bo w naszym przypadku to są k***a odosobnione, pojedyncze przypadki. A największy ból dupy mam o to, że w samochodzie jest siedzenie dla dziecka, czyli że to mogła być fura matki, która gdzieś z tym dzieckiem właśnie jest. Tępe czarne ch*je...

ungubungu

2014-10-01, 13:58
@kaelem

Szkoda fury na to gówno. Nawet malucha zjedzonego w 80% przez rdzę stojącego na cegłach

pinkie222

2014-10-01, 14:56
Nie szkoda, eliminacja z dwudziestu murzynów to większa oszczędność niż takie auto, a pułapka niezła. Trzeba nad tym pomyśleć. Do tego może z czasem spadłaby liczba kradzieży, bo zwierzęta mają odruchy bezwarunkowe i na widok auta by uciekały pewnie.

1. Kupić auto
2. Zamontować bombę
3. Wysadzić jak murzyny się zbiegną
4. Bum
5. Profit

To jak z trutką na szczury.

maciuch2

2014-10-01, 17:23
pewnie nawet płyn do spryskiwaczy wypili

PeterZ

2014-10-01, 18:08
Czekałem tylko aż opony zaczną wpie**alać. Dziki gatunek...

ramzes12

2014-10-01, 21:47
k***a, skończyło się w najlepszym momencie. Chciałbym zobaczyć jak ich łapią. Jakiś gazik, paralizator może i ostra amunicja...