18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brumm22

2018-05-17, 08:13
Już dawno ta afera była. Masz stare informacje.

nowynick

2018-05-17, 08:26
:roll:

tego jeszcze nie widziałem, ale najwyraźniej u projektantów działa silna podświadomość ;)

mygyry

2018-05-17, 08:31
Musiałem, się mocno przyjrzeć, żeby zauważyć, że to koszulka...

Gymnorhinus

2018-05-17, 08:54
Nie rozumiem, o co chodzi z tym zdjęciem małpy?

mygyry

2018-05-17, 08:57
@up To jest lustro :amused:

~Velture

2018-05-17, 09:46
Brumm22 napisał/a:

Już dawno ta afera była. Masz stare informacje.


Ty masz złe informacje.
Tamto były zupełnie inne koszulki więc nie wprowadzaj w błąd jak nie znasz tematu.

Swoją drogą skoro wszyscy są równi i czarny=biały=zółty=czerwony=ch*jwieco to w czym problem?

No na logikę - jeśli to oburza kogokolwiek i twierdzi, że powinno tam być dziecko innego koloru (domyślnie białego) to sam wychodzi na rasistę i dzieli ludzi ze względu na ich kolor skóry.

Do tego w stanach jest bardzo powszechne mówienie do dzieci per małpko i nie ma to nic wspólnego z rasą. Biali tak mówią do swoich dzieci, czarni i inni.
Tak jak u nas mówi się do dziecka króliczku, słoneczko, kochanie, myszko, misiek itd.

Kręcenie sztucznej afery i dzielenie ludzi między sobą. Tyle.

Novik

2018-05-17, 11:48
Kolejne koło sadistica

InnyName

2018-05-17, 12:59
Velture napisał/a:


Ty masz złe informacje.
Tamto były zupełnie inne koszulki więc nie wprowadzaj w błąd jak nie znasz tematu.

Swoją drogą skoro wszyscy są równi i czarny=biały=zółty=czerwony=ch*jwieco to w czym problem?

No na logikę - jeśli to oburza kogokolwiek i twierdzi, że powinno tam być dziecko innego koloru (domyślnie białego) to sam wychodzi na rasistę i dzieli ludzi ze względu na ich kolor skóry.

Do tego w stanach jest bardzo powszechne mówienie do dzieci per małpko i nie ma to nic wspólnego z rasą. Biali tak mówią do swoich dzieci, czarni i inni.
Tak jak u nas mówi się do dziecka króliczku, słoneczko, kochanie, myszko, misiek itd.

Kręcenie sztucznej afery i dzielenie ludzi między sobą. Tyle.




k***a j***na w dupe mać, co tu się odj***ło.
Velture stanął w mojej obronie, ide jebnąc to w kalendarz i poprawie CV :shock:
Nie no, piwo muszę dać

MadDave

2018-05-17, 13:24
coolest monkey in the jungle, teraz może się całe dnie huśtać na oponie i jeść banany.

Za to młody obok został trepem i zaraz po praniu mózgu idzie zabijać w imię demokracji gdzie sam pewnie zginie lub straci pół ciała w wyniku eksplozji miny pułapki.

Więc warto się zastanowić po której stronie jest profit :P

Macias17

2018-05-17, 13:29
Velture napisał/a:


Ty masz złe informacje.
Tamto były zupełnie inne koszulki więc nie wprowadzaj w błąd jak nie znasz tematu.



Za to Ty masz zawsze dobre informacje :homer:
Zdjęcie jest co najmniej z 2014, a nie chce mi się dalej szukać. Czyli jeszcze przed aferą z h&m.

Jorgen88

2018-05-17, 14:25
weźcie to do sucharów bo ile można to oglądać to było tutaj tak ze 100000000000000 razy

InnyName

2018-05-17, 15:28
Jorgen88 napisał/a:

weźcie to do sucharów bo ile można to oglądać to było tutaj tak ze 100000000000000 razy



To jak ty, tylko ze ty akurat jesteś nudny, a jednak nikt cie tam nie wyj***ł :lodowka:

Jorgen88

2018-05-17, 17:43
InnyName napisał/a:



To jak ty, tylko ze ty akurat jesteś nudny, a jednak nikt cie tam nie wyj***ł :lodowka: