18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Małpie figle

MisDetonator • 2021-01-03, 01:44
Więc tak:
Pewna małpka postanowiła :lozko: inną samicę. Jego samicy bardzo się to nie spodobało, tym bardziej że jak typowy murzyn nie miał chaty i pomieszkiwał u niej.
Samica poinformowała swojego lubego że ma wypie**alać z jej chaty, na co ten elokwentnie odpowiedział "Noł ju faking bicz". Panienka wyciągnęła więc gnata, na co samiec odpowiedział wyciągnięciem telefonu i potokiem wyzwisk.

Dalsza część nagrania udowadnia że czarni nie umieją w najprostszą matematykę: Przecież naładowany pistolet > Telefon i livestream na fb jak 3>2 :snajper2: .


simonsi

2021-01-03, 12:22
joeblacktwo napisał/a:

Pytanie teraz jak udowodnić ,że to wszystko wina białych? Jest tu jakiś rasowy lewar?



Biały wymyślił broń :P

Rebeliant

2021-01-03, 12:47
simonsi napisał/a:

Biały wymyślił broń



Po co publicznie przyznawać się, że jest się nieukiem?

assam

2021-01-03, 15:43
joeblacktwo napisał/a:

Pytanie teraz jak udowodnić ,że to wszystko wina białych? Jest tu jakiś rasowy lewar?



jaśniejsi (żółci) wymyślili proch więc w sumie ich wina , biali wymyślili telefony, biali sprowadzili to z afryki, biały zniósł niewolnictwo....zawsze musi sie znaleźć czarna owca :(

Pandemio-psychoza

2021-01-03, 16:44
joeblacktwo napisał/a:

Pytanie teraz jak udowodnić ,że to wszystko wina białych? Jest tu jakiś rasowy lewar?



Miałem napisać, że Samuel Colt był biały, ale to chyba w tym kontekście akurat brzmiałoby jak antysemityzm.

Ps. Nie często to piszę, ale całkiem ładna ta murzynka.

LaChupacabra

2021-01-03, 22:02
Fajna dupa w sumie, tylko szkoda że już ją murzyn łomotał.

Igorek95

2021-01-03, 22:04
i te komentarze na live "daaammmm" "omg" hahaha :lol:

Noktowizor

2021-01-04, 03:03
joeblacktwo napisał/a:

Pytanie teraz jak udowodnić ,że to wszystko wina białych? Jest tu jakiś rasowy lewar?



to wina bialych, bo przywiezli ich z afryki :D

player_ps3

2021-01-04, 11:09
joeblacktwo napisał/a:

Pytanie teraz jak udowodnić ,że to wszystko wina białych? Jest tu jakiś rasowy lewar?



Pewnie broń była wyprodukowana przez białego . Mam nadzieję że pomogłem

;-)

Machut01

2021-01-06, 22:22
joeblacktwo napisał/a:

Pytanie teraz jak udowodnić ,że to wszystko wina białych? Jest tu jakiś rasowy lewar?



Nie jestem lewarem, ale to biały wyprodukował pistolet, z którego go postrzeliła, więc wina białych rasistów, faszystów itp itd