18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Małpa z piłą

Pantilion • 2018-11-06, 13:06
Obsługa piły


seremak1987

2018-11-07, 15:17
No i dlatego Afryka wygląda tak jak wygląda.

kothletino

2018-11-08, 22:39
Oxx-gtc napisał/a:

#kothletino ehh czy ty (specjalnie z małej #pdk) właśnie porównałeś obsługę piły do pilotowania samolotu...?



Co dla jednych jest podłogą, to dla innych jest sufitem.

korinogaro

2018-11-09, 01:10
@kothletino no nieźle z dupy argument. Zacznijmy może od tego że gość nie raz trzymał w rękach narzędzia tnące, choćby nóż. Sądzisz że kiedykolwiek próbował coś przeciąć trzymając tak nóż (w sensie od siebie)? Tak więc "nikt mu nie pokazał" byłoby może i argumentem gdyby przynajmniej próbował ciąć poprawnie ale miał odwróconą piłę. No i z drugiej strony nawet ktoś przeciętnie inteligentny, ktoś kto nie widział nigdy jak używa się piły ale słyszał że to narzędzie do cięcia (więc powinno być w tym dobre) zapewne praktycznie natychmiast skapnąłby się że skoro tą stroną ch*jowy efekt to pewnie te zęby po drugiej stronie nie są dla ozdoby. Nie mówię już o tym że porównujesz czynności o kompletnie różnym poziomie skomplikowania. PS. Ale muszę przyznać że ten fragment gdzie fantazjujesz jakie umiejętności posiada nasz czarny koleżka, zwłaszcza to ze sprawnym używaniem pistoletu sprawiło mi sporo radości. Bo jakoś ciężko sobie wyobrazić żeby taki idiota miał dość intelektualnego potencjału by faktycznie zrozumieć funkcjonowanie przyrządów celowniczych czy rozłożyć, wyczyścić i złożyć broń do kupy.

kothletino

2018-11-09, 07:40
Kolego co w twoim mniemaniu oznacza:
korinogaro napisał/a:

... No i z drugiej strony nawet ktoś przeciętnie inteligentny...



Mapa IQ świata z któregoś tam roku:


Wspominając o "doskonałym posługiwaniu się bronią" nie miałem na myśli czyszczenia czy rozkładania, to tak jakbym napisałem: skoro korzystasz z komputera to jesteś informatykiem albo potrafisz programować prawda?
A z samolotem... nieważne, może faktycznie wyolbrzymiłem ten przykład.
W firmie w której pracowałem byli również obywatele: Turcji, Maroko, Surinamu, Somalii, i nawet jeden Norweg.
Mniejsza o niego ale do czego zmierzam: czy ty jesteś w stanie sobie wyobrazić fakt, że większość ludzi z wyżej wymienionych krajów nie potrafiła normalnie korzystać z toalety?
Mi niestety przypadło "uczenie" ich podstaw obsługi komputera czy bieżącego księgowania gotowych elementów z produkcji, gościu... porażka na całej linii i serio nawet anielska cierpliwość się kończy.
Więc taki widok jak na filmie nie jest dla mnie zaskoczeniem. :D

Tommcioo

2020-07-05, 01:29
może to po prostu inteligentna małpa


Ho...........er

2020-07-05, 01:41

luja27

2020-07-05, 04:11
Ten pierwszy trochę mądrzejszy niż brat :mrgreen:

djpyza

2020-07-05, 10:50
teraz co 2 taki nieudacznik jeden z 2 ^ nie wie jak młotka używać lub piły.

Zi...........in

2020-07-05, 11:53

MatlusAS

2020-07-05, 15:34
@Zigrin

To jest prank bo murzyny nie pracują