18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Małpa z nożem szaleje w szkole

GeorgeHarvey1 • 2022-11-01, 16:20

Codzienność amerykańskiej szkoły

dennissliwa

2022-11-01, 17:09
Dosyć ze z partyzanta to jeszcze z nożem, jakie to murzyńskie...

ququa

2022-11-01, 17:24
Piękna szkoła ....cała na biało :)

tylko ktoś wniósł na butach jakieś gówno (z nożem)

~Velture

2022-11-01, 17:34
Widziałem to dzisiaj z kilkoma sekundami więcej na końcu - porażające, że zglebowali ofiarę a napastnika bali się k***a nawet szarpnąć bo czarny....

usni

2022-11-01, 17:47
~VeIture napisał/a:

Widziałem to dzisiaj z kilkoma sekundami więcej na końcu - porażające, że zglebowali ofiarę a napastnika bali się k***a nawet szarpnąć bo czarny....



Bo to w NjuJorku się dzieje - tam lewactwo wyprało mózgi wielu ludziom i się boją medialno-społecznej nagonki. Nikt się nie ośmieli nawet wskazać palcem na murzyna z kosą/bronią palną, gdy grabi lub zabija inną osobę. Na południu nikt by się nie bawił w kotka i myszkę z murzynem, tylko humanitarnie dostałby kilka razy z dziewiątki ¯\_(ツ)_/¯.

buer2008

2022-11-01, 18:22
Co trzeba mieć we łbie, żeby zrobić coś takiego w dzień, w budynku użyteczności publicznej i przy świadkach? Chciał się spotkać ze starym w celi, czy co?

darek1234

2022-11-01, 18:36
GeorgeHarvey1, dziwna jest twoja rola na forum, starasz się zohydzać wszystko co zachodnie. Nie twierdzę, że jest tam cacy, bo nie jest, jednak... Na forach np. Interii, od jakiegoś czasu ruSSka swołocz produkuje się, by zniechęcić nas do Niemców i USA- nas to za dużo powiedziane, miałem na myśli Polaków. Pytanie o twoje działanie, czym jest podyktowane?

rocaa

2022-11-01, 18:50
Najbardziej przerazajace jest to ze banda troglodytow stoi I nagrywq zamiast sprobowac chociaz zabrac mallpie noz w polsce sytuacja by wygladala tak ze malpa dostala by wpie**ol do nieprzytomnego zanim jakis security by uslyszal ze cos sie dzieje tal przynajmniej bylo za moich czasow

to...........10

2022-11-01, 18:54
~VeIture napisał/a:

Widziałem to dzisiaj z kilkoma sekundami więcej na końcu - porażające, że zglebowali ofiarę a napastnika bali się k***a nawet szarpnąć bo czarny....



Link do materiału, bo sądzę, że to bzdura :D

Ziomee22

2022-11-01, 19:01
Co za p*zdy, powinni gaśnicą łeb rozk***ić murzynowi

ququa

2022-11-01, 19:07
darek1234 napisał/a:

GeorgeHarvey1, dziwna jest twoja rola na forum, starasz się zohydzać wszystko co zachodnie. Nie twierdzę, że jest tam cacy, bo nie jest, jednak... Na forach np. Interii, od jakiegoś czasu ruSSka swołocz produkuje się, by zniechęcić nas do Niemców i USA- nas to za dużo powiedziane, miałem na myśli Polaków. Pytanie o twoje działanie, czym jest podyktowane?




Od kiedy prawdziwego Polaka trzeba zniechęcać do niemców, coś ci się poj***ło ...k***a kto normalny siedzi na forum interii

Wombat212

2022-11-01, 19:33
Wypie**olić całe to murzyńskie gówno na statek i niech sp***alaj spowrotem do Afryki

to...........10

2022-11-01, 19:35
ququa napisał/a:

Od kiedy prawdziwego Polaka trzeba zniechęcać do niemców, coś ci się poj***ło ...k***a kto normalny siedzi na forum interii



Ty siedzisz na pravda.ru

GeorgeHarvey1

2022-11-01, 19:41
darek1234 napisał/a:

GeorgeHarvey1, dziwna jest twoja rola na forum, starasz się zohydzać wszystko co zachodnie. Nie twierdzę, że jest tam cacy, bo nie jest, jednak... Na forach np. Interii, od jakiegoś czasu ruSSka swołocz produkuje się, by zniechęcić nas do Niemców i USA- nas to za dużo powiedziane, miałem na myśli Polaków. Pytanie o twoje działanie, czym jest podyktowane?



Bardzo chętnie wstawię podobny filmik z Polski , tylko jest mały problem- nie ma takowych. Może dlatego , że nie ma w Polsce 13% czarnej mniejszości popełniającej 60.4% ciężkich przestępstw i niemal 90% gwałtów , więc i prawdopodobieństwo nagrania jest mniejsze? Jeśli chcesz źródło to sprawdź table 43 FBI statistics albo gove.uk/crime by ethnicity. W krajach UE statystyki tego typu nie są dostępne. Ciekawe dlaczego. Mała rada-rusz najpierw mózgiem zanim zaczniesz kogoś od ruskich onuc wyzywać.

Ratel303

2022-11-01, 19:42
Czarne gówno powinno wisieć.