18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Małpa wali z partyzanta

GeorgeHarvey1 • 2024-03-17, 08:07

Uga buga

mit2

2024-03-17, 18:44


Jakoś tak mi się przypadkiem wstawiło ;-)

dr.lecter

2024-03-17, 20:34
takijedenzjeb napisał/a:

Amełykańskie szkoły są naprawde zj***ne, idziesz sobie korytarzem a nagle murzynowi coś w mózgu mówi aby naj***ć tak poprostu, j***ne niedorozwinięte małpy.



W jakim mózgu?

HermanVonSztolc

2024-03-17, 22:44
mit2 napisał/a:

Jakoś tak mi się przypadkiem wstawiło



Jak ja się cieszę że są takie miejsca jak Sadistic, możesz bezkarnie wrzucać takie piękne artystyczne dzieła ( jeszcze lepiej wyglądało by to jakby dziadek Adolf namalował to swoimi pędzlami), i nie słychać w ogóle echa poprawności politycznej, gdzie na jakimś zwykłym portalu to juz byś przez juleczki został obsmarowany.

mit2

2024-03-17, 22:50
HermanVonSztolc napisał/a:

Jak ja się cieszę że są takie miejsca jak Sadistic, możesz bezkarnie wrzucać takie piękne artystyczne dzieła ( jeszcze lepiej wyglądało by to jakby dziadek Adolf namalował to swoimi pędzlami), i nie słychać w ogóle echa poprawności politycznej, gdzie na jakimś zwykłym portalu to juz byś przez juleczki został obsmarowany.


Mi się zdaje, że w niedługiej przyszłości nowo utworzone ministerstwo cenzury i myślozbrodni tego pustaka-mopołba weźmie się za zamykanie portali takich jak ten.
Także trzeba korzystać póki można :-)

Bul_od_bytu

2024-03-18, 00:08
Podstawowa zasada to nie odwracać się do zwierzęcia plecami. Rudy sam sprowokował ten atak naczelnego

jkllll485

2024-03-18, 12:29
Tylko ciota i pedał atakuje z partyzanta