18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jacek.walcz

2019-02-27, 00:00
"powąchał paluchy" cytując klasyka :D

jo...........at

2019-02-27, 08:15
Angel napisał/a:

Wszystko działa i pobiera

bo pierdoły wypisujesz.
Opera Mini - 5 829 402 pobrań.
Flash Video Downloader 2 466 052 pobrań a ty mi tu o wirusach piszesz.



Flash Video Downloader 2 466 052 <--- Tylu jest właśnie zainfekowanych. Rzetelna informacja skoro się tym sugerujesz to brawo

:shock: Jeśli znasz trochę Angielski to poszukaj na forach co to za badziewie ja nie jestem tutaj adminem i nikt mi nie płaci za to abym was edukował



:mrgreen:

Skoro tyle osób pobrało to musi być dobre. Pokażę to w pracy :)
Przecież statystyki nie kłamią pozdro

~Angel

2019-02-27, 13:20
Oczywiście że czytałem o tym dodatku i były zgłoszenia dotyczące jednej z wersji i nawet mozilla odebrała rekomendację na ten dodatek. Po aktualizacji dodatku rekomendacja wróciła. Nawet na forum Malwarebytes jest kilka tematów dotyczących tego dodatku i sami jego autorzy proszą o sprawdzenie z powodu zgłoszeń po skanowaniu programem Malwarebytes.
Malwarebytes usunęło dodatek z "czarnej listy" i status zgłoszeń Flash Video Downloader jest uważany przez nich jako fałszywe zgłoszenie.
Oczywiście nikt tu nikogo nie zmusza do instalowania jakichkolwiek plików czy programów i każdy robi to na własne ryzyko.
Ja jako użytkownik tego dodatku wklejam wyniki skanowań programów (pełnych wersji) z 2 komputerów.











Jeżeli jest jeszcze jakiś sposób na sprawdzenie tego dodatku to proszę o informacje.

ag...........th

2019-02-27, 14:50
U mnie spoko.


CadZZil

2019-02-27, 22:52
Pimpek nie lubi to!!!

uladrakula

2019-03-01, 18:20
Widać, że małpa nie jest świeżakiem w temacie. Elegancko sobie najwpierw wycyrklowała, ułożyła paluszki i dopiero zaatakowała