18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Małpa atakuje kobietę

GeorgeHarvey1 • 2023-02-18, 07:53

Ameryka...taka piękna

barney88

2023-02-18, 12:30
k***y j***ne bambusy jeszcze troszkę i j***ne szoszony będą u nas to robić

JanJankowski

2023-02-18, 12:40
Genialna fraza!!!!quote="JackCola"]cywilizacja jest jak pranie ,nie należy mieszać białego z kolorowym XD[/quote]

SzCzWaNyLiS

2023-02-18, 13:19
Nie wiem jak można mieszkać w k***idołku zwanym u s a i nie zradykalizować się widząc takie rzeczy

shoe5maker

2023-02-18, 13:24
silwerbalk napisał/a:

A białe frajery siedzą i k***a nic zero null k***a a małpy terroryzują ..... Ja pierodle co jest z wami ludzie nasi przodkowie kiedyś do nich strzelali w Afryce za to że murzyn źle staną albo rzucił groźny wzrok .... A teraz wypie**alają białym kobietą partyzanta i ch*j nie ma reakcji .... dla tego ten świat się spierodli w odmenty chaosu a cywilizacja ludzka upadnie w niebyt bo po naszej śmierci to te ch*je nic nie będą umieć naprawić bądź zbudować coś bardziej zaawansowanego niż chatka z liści i błota. Może o to chodzi lewaką ? Będzie wtedy zero emisyjnie wszędzie



Ale tak na serio w obronie zupełnie obcej osoby przed takimi pawianami, nie zaryzykowałbym ataku z gołymi łapami. Te śmieci lubią nosić przy sobie noże. Musiałbym mieć coś w ręku, chyba że byłbym z grupą ludzi podzielających mój pogląd, iż murzyna trzeba przekopać.

Con4terPro96

2023-02-18, 14:10
99% murzynów jest do odj***nia z miejsca -- Kiedyś tak bardzo żydów nie lubili i zrobili im oraz nam polakom piekło - niemcy rasa panów w dupe jego mać
Niech może powrócą do korzeni i spróbują z małpami - małpa coś odwala nawet minimalnie i odrazu ląduje w takim obozie pracy - Może mordować nie powinni , ale również nie wypuszczać i wprowadzić 1 ale prostą zasadę - zapie**alasz 8-10h dziennie i jesz albo buntujesz się i zdychasz z głodu + live na sadisticu jak małpy wiją się z głodu :D

I odrazu było by miłej w tym berlinie :)

darek1234

2023-02-18, 14:51
Con4terPro96 napisał/a:

nam polakom



Gratuluję...


opółnocyuciebie

2023-02-18, 15:38
dobry murzyn to martwy murzyn i nikt mi nie powie, że jest inaczej

żmij

2023-02-18, 16:35
fuse_beyond napisał/a:

dobry murzyn to martwy murzyn i nikt mi nie powie, że jest inaczej



Ktoś mógłby tak powiedzieć, ale świetnie wiedzielibyśmy, że pie**oli głupoty.

:D

Baronessa

2023-02-18, 17:31
Alien539 napisał/a:

i bardzo dobrze jebac ten feministyczny swiat a szmata napewno za darmo nie dostala



Oby twojej starej jakiś murzyn wyj***ł takiego samego gonga w sklepie spożywczym.

Juzwa

2023-02-18, 19:11
silwerbalk napisał/a:

A białe frajery siedzą i k***a nic zero null k***a a małpy terroryzują ..... Ja pierodle co jest z wami ludzie nasi przodkowie kiedyś do nich strzelali w Afryce za to że murzyn źle staną albo rzucił groźny wzrok .... A teraz wypie**alają białym kobietą partyzanta i ch*j nie ma reakcji .... dla tego ten świat się spierodli w odmenty chaosu a cywilizacja ludzka upadnie w niebyt bo po naszej śmierci to te ch*je nic nie będą umieć naprawić bądź zbudować coś bardziej zaawansowanego niż chatka z liści i błota. Może o to chodzi lewaką ? Będzie wtedy zero emisyjnie wszędzie



DObrze w zasadzie piszesz, ale do k***y nędzy, naucz się odmiany przez przypadki!!!

braniewiak69

2023-02-18, 20:42
Zapraszamy Bambusa do Polski do Elbląga :-)

Musashi_Miyamoto

2023-02-18, 21:15
Mega stary film. Jakoś przed 2015 rokiem juz był w sieci.

dwakilo

2023-02-18, 22:04
Yelu napisał/a:

Reakcja reszty lewaków też niczego sobie, taka "poprawna"



To są katolicy. Prawa strona mocy.

Szary_Jeleń

2023-02-19, 01:07

lary53

2023-02-19, 02:06
asfalt powinien na ulicy leżeć tam jego miejsce