18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mało brakowało!

Ha...........ng • 2016-02-19, 19:00
Co za idiota, oglądajcie w 19 sekundzie, chyba że macie dużo czasu, wtedy całe ;)


tarcer123

2016-02-20, 09:35
idźpan napisał/a:

a co do skody, pewnie że to tańszy vw, ale ta skodzina w dobrej wersji to jakieś 80-90tys zł najbardziej smieją się ci co mają swoje premiumy



Na wstępie pragnę zaznaczyć że mam wyj***ne kto czym jeździ. Na dodatek jeżdżę starą A4 B6 2004r. :)

Co do Skody. To po prostu zawsze będzie skoda. W środku tandeta. Z zewnątrz zerżnięty passat. Jest droga jak sk***ysyn. Znajomy pracował w Skoda Czechy na montażu i mówi mi że jakościowo nie ma co porównywać do Audi czy VW. To jest tylko grupa VW i wiele tych samych części.

Dla mnie auta marki Skoda nie mają po prostu dodatnich cech. Jak ktoś chce to pewnie niech kupuje. Każdy towar ma swojego klienta. I nie mam zamiaru się z tego śmiać. Ja jeżdżę 12 latkiem bo nie stać mnie na coś lepszego. Wszak życie nie składa się tylko z kupna nowego samochodu żeby sąsiadowi gały z orbit wyj***ło.

Natomiast gdybym miał ~100tys na auto to nie kupiłbym Skody bo za te pieniądze mogę mieć towar jakościowo lepszy i może nawet ładniejszy.

Pozdrawiam

id...........an

2016-02-20, 10:07
tarcer123 napisał/a:



Na wstępie pragnę zaznaczyć że mam wyj***ne kto czym jeździ. Na dodatek jeżdżę starą A4 B6 2004r. :)

Co do Skody. To po prostu zawsze będzie skoda. W środku tandeta. Z zewnątrz zerżnięty passat. Jest droga jak sk***ysyn. Znajomy pracował w Skoda Czechy na montażu i mówi mi że jakościowo nie ma co porównywać do Audi czy VW. To jest tylko grupa VW i wiele tych samych części.

Dla mnie auta marki Skoda nie mają po prostu dodatnich cech. Jak ktoś chce to pewnie niech kupuje. Każdy towar ma swojego klienta. I nie mam zamiaru się z tego śmiać. Ja jeżdżę 12 latkiem bo nie stać mnie na coś lepszego. Wszak życie nie składa się tylko z kupna nowego samochodu żeby sąsiadowi gały z orbit wyj***ło.

Natomiast gdybym miał ~100tys na auto to nie kupiłbym Skody bo za te pieniądze mogę mieć towar jakościowo lepszy i może nawet ładniejszy.

Pozdrawiam



ja to szanuję, nie szanuję szyderczego plucia jadem "kupił skode bo go nie stać na vw" lub podobnych tego typu zachowań. Tak samo nie szanuję łebka w gracie za 2k z nalepkami co wyśmieje że emeryt kupił sobie nową dacie za 30 czy 40tys. Ogólnie wk***ia mnie wchodzenie ludziom do dupy przez portfel. Jak powiedziałem kto czym jeździ jego rzecz

peacepraiser

2016-02-20, 11:11
tarcer123 napisał/a:

Tak jak jestem przeciwny donoszeniu i konfidenctwu za pomocą kamerek tak tego decydenta trzeba zgłosić.



ukcioo

2016-02-20, 11:19
Velture napisał/a:

Octavia - i wszystko jasne. Taki passat dla ubogich. Takie e36 dla tych co nie doj***li bica na siłowni i nie maja dresu z 4 paskami abibasa.



Jakim według Ciebie autem można jeździć, żeby nie zostać zmieszanym z gównem stulejarzu?

ps. nie mam skody/bmw/vw

Ma...........ke

2016-02-20, 11:47
Jak widzę że ktoś się rozbija i rozpie**olić próbuje wszystko moim ulubionym modelem skody to mnie krew k***a zalewa.

zieli88

2016-02-20, 12:07
Prawo jazdy mu się znudziło ewidentnie

Chędogi_Rzułf

2016-02-20, 12:30
Velture napisał/a:

Octavia - i wszystko jasne. Taki passat dla ubogich. Takie e36 dla tych co nie doj***li bica na siłowni i nie maja dresu z 4 paskami abibasa.


Skoda to taki VW dla ubogich, który z kolei jest Audi dla ubogich :-D
Ale Octavii bliżej do Golfa niż do Passata.

Gdyby to było BMW, to byłoby już o tym we wszystkich wiadomościach a tutaj byłaby już ściana płaczu :amused:

tarcer123

2016-02-20, 13:24
Temat Dacii też jest bardzo ciekawy. Zaprzyjaźniony mechanik kupił sobie nówkę sztukę za 30tys z kawałkiem. Jakaś tam promocja była bo z poprzedniego roku.

Zacząłem ja oglądać i oczom nie mogłem uwierzyć. k***a jaka tandeta! j***na nawet nie miała żadnego obicia w bagażniku. Tylko goła blacha. Może na inne rynki idzie trochę lepsza. Nie wiem.

Nie mniej gość zauroczony. Ja bym nie kupił. Ale czy z tego powodu mam się z niego śmiać? On się też może śmiać ze mnie że mam Audi ale za to 12 latka.

Niech każdy sobie tam jeździ czym chce. A naśmiewanie i wyznawanie zasady że moja racja jest najmojsza to takie typowo Polskie. Na tym to polega że każdy jest inny i ma inny gust.

Dla mnie najważniejszy jest stan techniczny, wizualny i bezawaryjność. Ja za swój egzemplarz auta zapłaciłem sporo ale było warto.

Aha i każde auta sie psują i trzeba coś przy nich robić. W rodzinie mamy tez duzo Fordów. I jak słyszę tekst że ford gówno wort to śmiać mi się chce z takiego myślenia.

No i wychwalanie swojego że jest najlepsze. Jeden jegomość ma BMW 5 w benie. Ładuje rocznie w to auto bardzo dużo siana. Ale złego słowa powiedzieć nie da na ten samochód. Ale jak słyszy że ktoś kupił właśnie ford-a to w głos się naśmiewa. Cóż...

witamy w Polsce. ;-)

woofer51

2016-02-20, 13:40
To tylko auto zastępcze pewnie dostał od ubezpieczyciela jak zapie**alał swoją e36 w gazie i się rozj***ł bo mu nagle, niespodziewanie latarnia wyrosła przed maską

Jacek86s

2016-02-20, 13:53
nvuiehnfvcj napisał/a:

@up to na dokładkę Ci życzę żebyś pie**olnął w drzewo z całą rodzina tym Tico falusie, za pisanie takich głupot.


od rodziny to sie odpie**ol i spokoju ducha życzę