18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Maliniak" powodziowy

Malix • 2013-08-05, 19:56
Czyli o tym co się stało w Chojniku i 60 innych tematów w jednej wypowiedzi.

ocwpzw

2013-08-06, 10:05
Skąd wiedziałem, że będzie naj***ny jeszcze przed włączeniem filmiku? :roll:

Nie wiem za to kto jest bardziej poj***ny; reporter, że to nagrywa, czy redaktor, który to dopuścił do emisji.

Roszp

2013-08-06, 10:05
Ten dziennikarzyna, zamiast emitować taki materiał, bo beka, powinien zanieść go na policję. Gościu tam wygłasza groźby karalne. Jakieś pie**olone studenty-amatory, daj takim kamerę i k***a mądrzy.

cveljan

2013-08-06, 10:06
ujawnił lokalną korupcję, układy i dał rozwiązanie na podtopoienia

Tulkas

2013-08-06, 10:06
no ni ch*ja nie wiem o czym on mówi za szybko zmienia tematy xD

Symbian

2013-08-06, 10:32
w wermahcie ? - utop sie sk***ysynu

noiL

2013-08-06, 10:32
,,Wracam z kosciola i jestem po piwie...." tyle mi wystarczylo by odrazu wylaczyc ten belkot.

glinglqnglowy glunglak

2013-08-06, 11:04
To jest prosty Polak, który ma po prostu k***a dość. Niech to pójdzie w miasta, w mieście nie postawią tamy, ale mogą odj***ć tamy finansowe, co skrzętnie robią, "ino", że ukradkiem. Jestem z tym chłopem, sam bym się najebywał, gdybym był rolnikiem, zalewa mnie bo jakiś ch*j postawił tamę i cały, albo przynajmniej połowa zbioru gnije (ch*j ze zborzem, ale jak zalało ogórki, truskawki albo pomidory, to przej***ne koniec), zrobiłbym to samo i tak samo psioczył na kurewstwo w dupie mające zwykłych ludzi. idziemy na dno, kochani, Polska tonie, mam 25 lat i albo tu się wszystko wypie**oli do góry nogami, bo ktoś z RN będzie miał jaja, albo po prostu wszyscy sp***olimy i odłogiem zostawimy ojczyznę, która trwa jako prawie najdłuższa w Europie.

ch*j w dupę tamowcom Chojnika.

mataertest

2013-08-06, 11:14
oj czuję, że Mariuszowi Maxowi Kolonko wyrasta konkurencja

Malix

2013-08-06, 11:17
Hehe nic się nie bójcie, policja go przetrzepała i znaleźli 2 granaty, a plotki niosą że z Wałęsą się sądzi.

Kubinho01

2013-08-06, 12:56
Może i ten Pan jest naj***ny, może nie układa poprawnie zdań, ale mówi prawdę. Polska zmierza do AUTODESTRUKCJI. I albo znajdzie się jakiś człowiek, który niczym rolnik wykosi, przeora i zasadzi na nowo tą uprawę jaką jest Polska, albo będziemy dalej stać i bezczynnie patrzeć jak coraz bardziej upada Nasza Ojczyzna. Kiedyś za komuny (nie myślcie, że chwalę ten ustrój bo to zło wcielone w życie) wszystko było trzymane w dyscyplinie, rowy były czyste, były huty, fabryki, każdy miał zajęcie. Teraz pójdzie do opieki pijaczek, 3 dni pobaluje pod sklepem i dalej przez miesiąc nie ma za co żyć, a bezrobocie wzrasta. A rząd nic nie robi, bo ważne, że oni mają w kieszeni. W ten sposób całą Polskę sprzedadzą.

lukasz1931

2013-08-06, 13:09
Płyta_Gnojowa napisał/a:

Z autopsji wiem, że tubylcy mają większe pojęcie o hydrogeologi od specjalistów po studiach.



Jesteś specjalistą po studiach?

Orissa

2013-08-06, 13:44
Takie wyposażenie po dziadku niejednemu by się przydało, zwłaszcza w upadającym kraju. Nic tylko pozazdrościć temu panu

Nexus69

2013-08-06, 16:17
Płyta_Gnojowa napisał/a:

Z autopsji wiem, że tubylcy mają większe pojęcie o hydrogeologi od specjalistów po studiach.



...a i tak budują te swoje "domy" na terenach gdzie od 1000 lat co roku piździ rzeczółki zamieniaja sie z rwące wszystko potoki

diabel666

2013-08-07, 08:52