18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Małe nieporozumienie

~Velture • 2017-12-25, 07:37
Kupując samochód w chinach powinniście się kierować wielkością bagażnika :krejzi:


banerr

2017-12-25, 12:38
A kierowca autobusu aż wstał i zaczął bić brawo.

saves

2017-12-25, 12:46
Ciężarówka wszystkich razem by przejechała.

nelbox

2017-12-25, 12:57
Jako że Święta, to zaoszczędzę czas stałych sadoli i skomentuję za nich:

Abraxus: "W Polsce to by zniszczyli samochody przy okazji. Inni szanują własność"

Velture: "Też kiedyś jechałem autobusem. Nagle wyskoczyło sześciu kolesi...." itd

LoaLoa: "A polaczki zazdroszczą, że mają Chińczycy takie autostrady. nawet ja, dojeżdżając na zmywak w Londynie, jadę lepszymi drogami niż polaczki, na dodatek w towarzystwie przystojnych śniadych panów"

GlassEdi: "Łopata spowodawała bul ryja kierowcy"

Fantastico: "W Guandong autobus doznaje zobaczenia bicia kierowców na skutek zrobienia przez nich nieporozumienia na drodze"

CoJaTamk***aWiem:

~Velture

2017-12-25, 16:58
Mówiłem wam już jak też kiedyś jechałem autobusem i nagle wyskoczyło 6 kolesi? :krejzi:

CrazyEdek

2017-12-25, 17:37

:amused:

cuurniprime

2017-12-26, 00:59
nelbox napisał/a:

Jako że Święta, to zaoszczędzę czas stałych sadoli i skomentuję za nich:

Abraxus: "W Polsce to by zniszczyli samochody przy okazji. Inni szanują własność"

Velture: "Też kiedyś jechałem autobusem. Nagle wyskoczyło sześciu kolesi...." itd

LoaLoa: "A polaczki zazdroszczą, że mają Chińczycy takie autostrady. nawet ja, dojeżdżając na zmywak w Londynie, jadę lepszymi drogami niż polaczki, na dodatek w towarzystwie przystojnych śniadych panów"

GlassEdi: "Łopata spowodawała bul ryja kierowcy"

Fantastico: "W Guandong autobus doznaje zobaczenia bicia kierowców na skutek zrobienia przez nich nieporozumienia na drodze"

CoJaTamk***aWiem:
Obrazek


No i wydało się. Jeden człowiek a ile kont na sadolu :krejzi:

fantastico

2017-12-26, 01:37
W Guandong autobus doznaje zobaczenia bicia kierowców na skutek zrobienia przez nich nieporozumienia na drodze

Musashi_Miyamoto

2017-12-26, 02:12
Rosja wygląda jak Polska w latach 70'... No i ok ja wiem że Rosja ma atomówki ale wygląda jak Polska w latach 70.

realign

2017-12-26, 07:33
Zawsze myślałem że pingle się na karate napie**alają.

Alonso

2017-12-27, 13:03
Wszyscy na dyplomatycznych blachach.