18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Małe dziecko

~Beny • 2020-03-07, 22:53
Duże wiadro


ProVVe

2020-03-08, 09:01
Nie dziś to jutro. Śmierć o swoje się upomni. Fajnie, że mają kamerkę przydomowa na takim zadupiu. Ciekawe czy to deszczowka celowo zbierana

dancio1978

2020-03-08, 09:01
kubol napisał/a:

Byloby kiszone dziecko jak kapusta. W sam raz na zime



Amatorka która kopiuje pomysły innych. W łodzi były już dzieci w beczkach ale niestety nikt tego nie nagrał

Kosmodysk

2020-03-08, 09:55
Szkoda,że nie było tam wody- patrze i na końcu nie dowierzam. Była tam woda.

mesjans

2020-03-08, 11:04
r061071 napisał/a:

chyba duże dziecko a za małe wiadro powinno być



Gdyby wiadro było większe to łatwiej byłoby z niego wyjść.

RadosnyRabarbar

2020-03-08, 11:43
Nie mają ścian i podłogi, są w centrum jakiejś dżungli, ale kamery w całkiem dobrej jakości są...

jebniętykrystian

2020-03-08, 11:59
Borys napisał/a:

Japie**ole jaki dramat. Fart jak ch*j mial dzieciak!


Ja bym mu jeszcze wpie**olił żeby się nauczył

Rozjebie

2020-03-08, 12:15
jebniętykrystian napisał/a:

Ja bym mu jeszcze wpie**olił żeby się nauczył



To myślisz baranie, ze doświadczenie umierania wystarczająco go nie nauczyło? On walczył o życie przez około 40 sek. - dla niego to była wieczność. Gdybyś mu po takim czymś wpie**olił, to jego psychika i umiejętność logicznego myślenia by się totalnie skrzywiła, j***ny tępaku

dżonyłojlker

2020-03-08, 13:58
pusifer napisał/a:

Większość osób na sadisticu to albo gimbaza albo kawalerowie do wzięcia, którzy nie potrafią sobie czegoś takiego wyobrazić. Część z nich próbuje na siłę pokazać jacy to oni są dobrzy w żartach tego typu:





pusifer napisał/a:

To świadczy tylko o tym, że jeszcze długi czas będą się trzepać po kryjomu.

Śmierć dziecka to największa tragedia. Choć raz na sadolu filmim gdzie dziecko jej uniknęło.

A ja osobiście sram na wasze zdanie, bo zaraz napiszecie, że jestem tatuś p*zda. Bo napisać potrafi każdy ale nikt w oczy by mi tego nie powiedział.



Polecam Ci wizytę u psychologa, lub "przeprowadzkę" na forum dla karmiących matek.

Biancaaaa

2020-03-08, 15:46
Jesli kogoś cieszy widok cierpiącego dziecka, to z takim czlowiekiem nie ma co wdawac się w dyskusje. Swoją droga...zastanawiam sie ilu prawdziwych zwyroli jest na tym portalu, ile z tych wszystkich komentarzy jakże obleśnych i przerażających przedstawiaja prawdziwy stan umysłu komentujących. Czasem czytając nie jedne z nich szczerze chciałabym by to były tylko popisy w necie, ale nie rzadko gdzies tam świta mi myśl ,że nie jeden z was byłby w stanie zrobić bądź robi naprawdę okropne rzeczy.......

Plastykpl

2020-03-08, 22:52
Matka dała życie a potem je uratowała. A k*** jak dorośnie to ani nie zadzwoni że nie wróci na noc.

jebniętykrystian

2020-04-29, 22:10
Coordinator napisał/a:

To myślisz baranie, ze doświadczenie umierania wystarczająco go nie nauczyło? On walczył o życie przez około 40 sek. - dla niego to była wieczność. Gdybyś mu po takim czymś wpie**olił, to jego psychika i umiejętność logicznego myślenia by się totalnie skrzywiła, j***ny tępaku




A ty tępy h*ju nie wiesz że wpie**ol jest dobry na wszystko.